Recept (menu) na slavnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 18:09
recept (menu) na slavnost

Budu psát anonymně protoze tady chodi i tchýně a zbytek moji rodiny…Budem mít svatbu a tímto vás poprosím jestli byste nám poradili nějaké recepty na (menu4 chodové) chceme něco netradičního třeba řecké, francouzské nebo italské…Všem moc děkujem za odpovědi

Reakce:
Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 13.08.18 18:20

Nechci te zrazovat, ale oceni to vasi hoste? Letos jsem byla na jedne svatbe, kde meli same “ netradicni” vypadalo vse nadherne atd, ale vetsina lidi z toho byla dost otravena, hlavne chlapi. Tim netvrdim, ze musite mit knedliky nebo rizek.
Taky Vam to musi umet pripravit jinak je to hnus. Vzdycky si rikam, ze se neponaucim kdyz si v ceske hospode dam napr. mexicky jidlo. Vzdy je to prusvih.

Pardon za OT jestli komentar vadi - smazu :kytka:

Malaga
Generální žvanilka 24843 příspěvků 13.08.18 18:26

@Šarlota4 mě třeba napadlo, jestli to pak budou někde trénovat předem, aby to nebyl průšvih… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 18:27

To právě nevíme ale chceme právě tady zjistit nějaké ty menu abysme je vyzkoušeli doma a potom by se vidělo

Malaga
Generální žvanilka 24843 příspěvků 13.08.18 18:36

předkrm:

Pečená kachní játra Foie Gras, karamelizovaná jablka, borůvky, borůvkový gel a omáčka z calvadosu

Hlavní:
Lososovitý pstruh, hrášek, malé cukety a fava fazolky, ravioli plněné citrónovou ricottou, omáčka s lískovými ořechy a petrželí

nebo

Hovězí pupek, bramborové pyré, restované houby, smažená cibule a jus s dlouhým pepřem

Dezert:

Citrónové parfait, jahody, citrónové pyré, limetkové bezé, jahodový gel a studené jahodové consommé

nebo

Čokoláda Manjari, kokosová pěna, meruňkové pyré, meruňka s vanilkou, ostružiny a citrónový sorbet

a nakonec nakrájené různé sýry ............
;)

malákráličice
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 13.08.18 18:47

A už víte, kde (v jaké restauraci) budete hostinu mít? Zeptala bych se tam, co jsou schopni uvařit a ochutnala bych. Nebo obešla nějaké restaurace v okolí a prostě zkoušela, kde co dobrého vaří. Za mě máte obrovské plus, že se snažíte být originální. :palec: Vývar a svíčkovou navíc v létě už nechci ani vidět. :roll:

debra.morgan
Závislačka 4159 příspěvků 13.08.18 18:55

prijde mi lepsi najit kvalitni restauraci a tam se domluvit, co umí uvařit nebo co jsou ochotni uvarit…protože to, že vy neco budete chcit neznamena, že oni to budou umet…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >