Recyklovaný nábytek

stazinka09
28.6.13 18:44

Recyklovaný nábytek

Ahoj všem,
máte doma někdo recyklovaný nábytek? Mám na mysli hlavně z palet nebo bedýnek. Dělali jste si sami? Budu ráda, když se podělíte o vaše zkušenosti a případně i foto.
Díky. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1793
28.6.13 20:39

Mm z dřevěné bedýnky poličku, natřela jsem jí lehce bílou barvu..vypadá to jako patina…je přišroubovaná na zdi za dno a vypadá to luxusně… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stazinka09
28.6.13 20:43
@hanapana píše:
Mm z dřevěné bedýnky poličku, natřela jsem jí lehce bílou barvu..vypadá to jako patina…je přišroubovaná na zdi za dno a vypadá to luxusně… ;)

Konečně!!! :mrgreen: :mrgreen: se někdo ozval. Mě se to líbí moc a právě jsem se dostala k dřevěným bedýnkám od jedný paní. Udrží to dost? Nějak speciálně přišroubovaná?

• Citovat
  • Nahlásit
1793
28.6.13 20:52

Mám tam rámeček s fotkou, kytku v květináči a svítilnu…je to na 2 šroubech a zatím drží :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1793
28.6.13 20:53

Ještě plánuju natřít 3 bedýnky pastelovejma barvama a udělat poličky do dětskýho pokoje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stazinka09
28.6.13 21:35
@hanapana píše:
Ještě plánuju natřít 3 bedýnky pastelovejma barvama a udělat poličky do dětskýho pokoje :)

To jsem viděla takovou sestavu to bylo krásný. Viděla jsem jak pastelovou variantu tak i takovou docela divočejší barevnou, ale bylo to zas veselý. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2616
28.6.13 23:02

Hoklky a kde jste sháněly ty bedýnky? Taky se na to chystám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1793
29.6.13 11:12

@TýnkaK já je vyhrabala u dědy ;)..chce se to pozeptat známejch třeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stazinka09
29.6.13 13:07

@TýnkaK
já je vyhrabala u jedný paní na půdě a ještě máme nějaký na chalupě v kůlně, ale ty bude potřeba přebrat, možná budou zničený.. Takhle starší lidi to mívají schovaný, jablka se v tom skladovala a tak. Viděla jsem je teda prodávat i na fleru, tam byla jedna kolem 200Kč a tady v bazárku má jedna paní inzerát a prodává.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat