Ředitelská důtka a SŠ

Anonymní
26.9.19 21:45

Ředitelská důtka a SŠ

Chtěla bych se zeptat, jsem v 8 třídě na gymplu a udajne bych měla dostat reditelskou důtku, přijmou mě pak na SŠ s nějakými potížemi, měla jsem 1 dvojku na vysvědčení, takže mám i dobré známky a zároveň mám mnoho reditelskych, ci třídních pochval, bude to někdo na SŠ řešit? Bude z toho nějaký problém? Stalo se to omylem, navic nejsem ten typ, co by prováděl hlouposti, spíš naopak… Děkuji :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2092
26.9.19 21:47

Ne nikdo to řešit nebude. Důležité je abys udělala přijímačky a dokončila základku. Edit: teda gympl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
4614
26.9.19 21:49
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat, jsem v 8 třídě na gymplu a udajne bych měla dostat reditelskou důtku, přijmou mě pak na SŠ s nějakými potížemi, měla jsem 1 dvojku na vysvědčení, takže mám i dobré známky a zároveň mám mnoho reditelskych, ci třídních pochval, bude to někdo na SŠ řešit? Bude z toho nějaký problém? Stalo se to omylem, navic nejsem ten typ, co by prováděl hlouposti, spíš naopak… Děkuji :zed:

Cos porvedla? A ne, neboj, ředitelské důtky se nikde neuvádějí, jen tedy dej pozor, ať to nedotáhneš na snížený stupeň z chování. Ten by už problém byl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22491
26.9.19 21:50
@SAJ píše:
Cos porvedla? A ne, neboj, ředitelské důtky se nikde neuvádějí, jen tedy dej pozor, ať to nedotáhneš na snížený stupeň z chování. Ten by už problém byl.

Přesně tak. Důtka nikde nebude, ale bacha, aby pak z malého problému nebyla dvojka z chování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16139
26.9.19 21:53

To jsi stíhlá za měsíc? Na gymplu zůstat nechceš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.9.19 22:01
@vokishka píše:
To jsi stíhlá za měsíc? Na gymplu zůstat nechceš?

Na gymplu zůstat nechci, aspoň ne na tomhle 8o :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.10.19 17:53

Taky jsem dostala ředitelskou důtku (odmítla jsem si psát poznámky a pořídit si samostatný sešit na předmět, který jsem nakonec vystudovala na VŠ) a NIKDY to nikdo neřešil, ani nevím, kde by se to ještě dalo dohledat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama