Reklama

Redukce na záchod

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

edik372
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 04.01.10 07:57
Redukce na záchod

Ahojky všem,

omlouvám se zda tu nějaké téma je ale bohužel se mi nepodařilo najít :oops:

Malej začal chodit na wc tak koukám po prkýnkách na záchod ale uvědomila jsem si že máme hranaté wc tak na něj asi nebudou sedět všechny prkýnka. Máte prosím nějaký tip na redukci na hranatý záchod? Moc díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 04.01.10 09:35

Ahoj, co jsem viděla, tak je redukce oválné - a jestli máte hranaté prkýnko ( to jsem teda ještě neviděla :-) tak to nehroť - starší syn přešel plynule z nočníku na záchod bez redukce :potlesk:

edik372
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 04.01.10 10:56

Desty díky za reakci.
My ten záchod máme obdelník jen přední část je zaoblená.. :roll:
No malej na něm nevydrží sedět dlouho že je to nepohodlné(jsou mu 2roky) na nočník nikdy nechtěl chodit a záchod ho jaksi inspiroval k chození ale sedí se mu tam blbě asi ho tlačí do nožek a zapadává tam(samo že ho držím) tak jsem chtěla nějaký prkýnko aby semu lépe sedělo..

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 04.01.10 15:31

Ahoj,
náš pětileťák ještě pořád kaká s redukcí, takže u nás si to bez ní nedovedu představit. Nejlepší je ta obyč, takováhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Měli jsme jí, už byla zažloutlá, tak jsme koupili hezčí, takovou:
a pasuje úplně stejně.
Hlavně za sebe doporučuji koupit tu NA prkýnko, ne POD (jako např. takováhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?… ), protože to se pak musí furt zvedat to prkýnko.
Nám ta redukce pasovala na oba záchody, které jsme měli, i u babičky, takže bych to zkusila. Stojí do stovky, tak to není zas tak velké riziko. Nebo se zeptejte v Siku, tam by měli určitě vědět. My teda máme klasický tvar záchodu, ale je tam vůle, takže i na obdélník by to mělo jít.
 M.

edik372
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 04.01.10 20:25

Meduzko i tobě díky za reakci :wink:
jedna holčina mi psala že mají tohle-

a mají stejný záchod jako my. To prkénko je totožné stím vaším vid? Já ho objednám a uvidíme. To co máte vy se mi barevně líbí víc :wink: Měřila jsem a mělo by to být dobré tak uvidíme. Ještě jednou díky :wink:

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 6 inzerátů 20.09.14 19:05
Redukce na hranatý záchod

Můžete mi někdo poradit redukci na hranatý záchod? Máme Roca element - totálně hranatý záchod a ještě hodně široký. Co jsem se tak dívala, tak jsem nenašla redukci, která by na to pasovala. Moc se mi líbily schůdky Lipsky, ale ty asi nebudou držet, mísa je o 1cm širší.
Budu moc ráda za jakékoli zkušenosti popř rady jak se obejít bez redukce.

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 20.09.14 19:14

Máme hranaté záchody a na nich normální oválné redukce a drží to (máme nějakou běžnou, jaké mají všude v hypermarketech). Jinak mám pocit, že jsem tu už někdy v nějaké diskusi četla, že existují i hranaté redukce.

Chupita
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 20.09.14 20:39

Máme hranatý široký záchod, hranatou redukci jsme nesehnali. Koupili jsme obyč, zespoda na ní nastříkali vysokou vrstvu montážní pěny a tu po zaschnutí ořezali tak, aby pevně držela v míse. Nic lepšího jsme nevymysleli, ale je to za pár kaček a funguje.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >