Regenerace jater a antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ucukusi
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 06.03.18 18:24
Regenerace jater a antikoncepce

Ahoj, jsem 3mesice po porodu, vyvolavanem kvuli preklampsii. Od porodu mam zvysene jaterni testy a zatim se to jednou zlepsilo a pak zase vratilo zpet. Dr. mi na moji zadost napsal antikoncepci a ja se docetla, ze bych ji nemela asi brat, kdyz nemam jatra jeste zcela v poradku. Pry nejakou dobu pockame a uvidime.
Da se nejak pomoci jatrum regenerovat i pri antikoncepci, aniz by to oslabilo jeji ucinek? ostropestrec pry muze ovlivnovat. Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Adina_13
Stálice 82 příspěvků 06.03.18 18:29

Mám také zvýšené jaterní testy (dle lékařů následek 15 let braní antikoncepce) a mám ji zakázanou. Prý jen kdybych opravdu hodně chtěla, tak vybrat co nejméně zatěžující játra, ale i tak to nebude dobré… jaterní testy se mi hodně zlepšily po kapkách Regalen, ty doporučuji :palec:

blumen
Hvězda diskuse 42197 příspěvků 06.03.18 19:23

@ucukusi a ten Dr vedel o tech spatnych jaternich testech? Urcite bych ji nebrala a pockala, az se vylepsi ty testy. Existuji preparaty na regeneraci, Ostropestrec a podobne, ale pusobi detoxikacne a nesmi se pro zmenu pri kojeni… takze cekat

ucukusi
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 06.03.18 21:05

@blumen ja uz nekojim, vedel, jen rikal, ze chvilku treba tri mesice pockame a uvidime, kdyz se to nezlepsi, budu muset prestat a pockat, az bude vse ok

blumen
Hvězda diskuse 42197 příspěvků 06.03.18 21:08

@ucukusi jako ze ji zacnes brat i se spatnymi testy? To bych 3 mesice pockala a zacala brat az s temi dobrymi. Zdravi mame jen jedno.

ucukusi
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 06.03.18 21:08

@Adina13 a ty kapky bych mohla i pri antikoncepci? uvidim no, rikal, ze kdyz se to nespravi, ze by to videl na telisko, to ale nechci, nejak se mi to prici a navic za tri roky chceme jeste jedno mimi…nevim jak jinak se chranit, kondom nelze…priteli je velky :oops:

ucukusi
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 06.03.18 21:09

@blumen tak mi to rikal, je to blbost, co? vysadim je a zacnu, az budu ok

blumen
Hvězda diskuse 42197 příspěvků 06.03.18 21:10

@ucukusi telisko taky uvolnuje hormony :think: to slysim poprve, velky? To se v dnesni dobe nedelaji i nejake, co pasuji? Na objednani pres internet :nevim:?

blumen
Hvězda diskuse 42197 příspěvků 06.03.18 21:12
@ucukusi píše:
@blumen tak mi to rikal, je to blbost, co? vysadim je a zacnu, az budu ok

Uz ji beres? No ja bych osobne nebrala, no. Ale nevim, jak se teda poradne chranit ve vasem pripade.

ucukusi
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 06.03.18 21:12

@blumen popravde neni moc obdaren a zatim jsme zkouseli prerusovat, ale pry se poradne neuvolni, kdyz na to musi myslet, ze se musi hlidat…pokoukam jeste po netu, dik

ucukusi
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 06.03.18 21:14

@blumen praveze beru mesic…a mam jit ted na kontrolu, tak pokud ty testy nebudou lepsi vysazuji nez se to da doporadku

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 06.03.18 21:34

Ostropestřec mi poradil přímo gynekolog a s antikoncepcí se neovlivňuje. Měla jsem potíže s játry, ostropestřec mi zachránil život.

ucukusi
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 06.03.18 21:41

@Františka85 tak se zeptam na gynde, dekuju…

drakulova.stara
Povídálka 15 příspěvků 06.03.18 22:24

Zdraví máš jen jedno, ja bych to hormonální antikoncepci nepokousela. Ono to neni nic zdravyho ani pro zenu, ktera ma jatra v poradku. Za me bych ti poradila krem Pharmatex, mam s nim dobrou zkusenost. Pritel byl taky vetsi a v kombinaci s prerusovanou soulozi, fungoval jak ma. I kdyz vyrobce uvadi ze by mel chranit i s vystrikem do.

Adina_13
Stálice 82 příspěvků 06.03.18 22:45

@ucukusi To bohužel netuším, zda se může Regalan při HA, lepší bude se poradit s doktorem…Ale jsou vážně výborné, užívají se při závažných onemocněních jater jako podpůrný lék. Chodíš do jaterní poradny? Mě tam poslali okamžitě a to jsem ty testy neměla nijak extrémní, jen prý na můk věk to není běžné, tam mi již bylo sděleno, že žen okolo 30 let tam mají čím dál víc. I když je mám již OK, tak každého půl roku jdu na sono a na krev do poradny, játra se prý musí hlídat již napořád a hlavně v těhotenství. Zkus se zeptat na HA vaginální kroužek, ten se zavádí, nejde to přes zažívací trakt a nemělo být tak zatěžující, ale nejsem doktor.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama