Reklamace kočárku - matrace

2.5.20 19:15

Reklamace kočárku - matrace

Ahoj,
dnes jsem si všimla, že máme proleženou matraci v kočárku. Dolík od hlavičky. Byl kupovaný nový a rodila jsem na konci ledna, takže reálné využíván od února.
Myslíte, že nám na to uznají reklamaci? Kdyby to bylo po půl roce, tak neřeknu, ale takhle…? Zdá se mi to trochu brzy. Dá se někde koupit náhradní matrace? Nechci, aby si vzali celý kočárek na měsíc… a aby mi vrazili místo toho nějakou starou herku… děkuji nechci. Ráda bych jim dala pouze tu matraci, nemá s tím někdo zkušenost?
Díky moc za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1818
2.5.20 19:27

Já jsem takto koupila kus molitanu, nebo té pěny, co se z toho dělají matrace a vystřihla si to podle velikosti kočárku. Já ji tedy neměla proleželou, ale rozcupoval mi ji náš pes (tehdy ještě štěně), když jsem ji prala pro třetí dítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14137
2.5.20 19:29

@ConsuelaBananahamock no nevím, zkušenost nemám, nepomohlo by otočit matraci - část pod hlavičkou dát pod nohy?
jinak se poptej v prodejně, ale pozor na reklamaci mají 30 dnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
2.5.20 19:30

Kamarádka chtěla také reklamovat a nakonec to vzdala, pořádně si pročetla „návod“ a zjistila, že speciálně u matrace je psáno, že se má využívat max 1 hodinu denně, takže by ji řekli, že takhle proležet ji za tak krátkou dobu prostě nemohli při správném používání… Matraci koupila další a střídala je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23414
2.5.20 20:19
@ConsuelaBananahamock píše:
Ahoj,
dnes jsem si všimla, že máme proleženou matraci v kočárku. Dolík od hlavičky. Byl kupovaný nový a rodila jsem na konci ledna, takže reálné využíván od února.
Myslíte, že nám na to uznají reklamaci? Kdyby to bylo po půl roce, tak neřeknu, ale takhle…? Zdá se mi to trochu brzy. Dá se někde koupit náhradní matrace? Nechci, aby si vzali celý kočárek na měsíc… a aby mi vrazili místo toho nějakou starou herku… děkuji nechci. Ráda bych jim dala pouze tu matraci, nemá s tím někdo zkušenost?
Díky moc za odpovědi.

Nechala jsem si říznou v čalounictví dle původní matrace molitan a vydržel dvě naše děti a počítám, že i to další, když jsme prodali kočár. Po reklamaci by to za 2 měsíce bylo to samé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9666
2.5.20 20:24

Já si dokoupila matrace, dost drahou a byla to blbost. Měla jsem si strihnout molitan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.20 09:45

@stinga To určitě udělám. Nicméně mě to celkem dost naštvalo (to jsem ještě slušná :D ) a přemýšlím, jestli má cenu zkoušet reklamaci. Asi to udělám tak, že počkám až půjde z korby ven (při tempu růstu našeho drobka to bude velmi brzy) a pak jim to tam dovezu. Myslela jsem, že nám to vydrží na druhé, a ne že tak drahý kočárek “nepřežije” ani první… :zed:
Zajímalo mě, jestli je proležená matrace důvod k reklamaci, nebo ne… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9666
3.5.20 09:51

@ConsuelaBananahamock já ti dám tu mojí, jestli chceš. Stala mě 1700 a bylo to zbytečný. Je teda dost vysoká, je fakt super, ale nás kluk roste rychle, další neplánují a půjde do sportaku za chvíli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6284
3.5.20 13:08

@ConsuelaBananahamock a co je to za kocarek? Je to zvlastni, s nicim takovym jsem se jeste nesetkala. Asi bych strihla molitan prozatimne, pokud nebudou chtit celej kocar…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9666
3.5.20 15:33

@ConsuelaBananahamock odkud jsi a jaký máš rozměr korby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama