Reklamace šatiček - vyšisovaná barva po ručním praní

2383
11.8.13 22:03

reklamace šatiček -barva

Minulý týden jsem koupila dceři krásné šaty - červené, s bílými puntíky a Minnie.

Dnes jsem je v ruce přepírala, použila jsem prací pastu z DM (na cesty, na ruční praní pro barevné prádlo, používám ji často) a když šaty uschnuly, v místě, kde jsem je přepírala (dala trochu pasty, mnula v ruce a vymáchala), je barva vyšisovaná oproti zbytku šatů. A to jsem je sušila na rubu a ve stínu.

Stalo se Vám něco podobného? Uvažuju, že je donesu reklamovat. Kupovala jsem je v kamenné prodejně (dětský bazar + nové zboží). Myslíte, že uspěju?
Jsem z toho rozčarovaná, měla je párkrát na sobě, vyšisované jsou na předním díle:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1918
11.8.13 22:08

Ja bych to reklamovat zkusila, za to nic nedas (pokud na cedulce neni, ze je to nestalobarevne!)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4454
11.8.13 22:08

Myslím, že neuspěješ, poněvadž na většině pracích prostředcích tohoto balení je většinou napsáno, že se má zkoušet na malém kousku stále barevnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
11.8.13 22:12

@danik šla bych a zkusila to reklamovat.

• Nahlásit
  • Citovat
1170
11.8.13 22:12

Já bych to šla a reklamovat, hájila bych se tím, že jsem použila k tomu určený prací prostředek (navíc věci z DM ač jsou levné, tak jsou kvalitní), dodržela si postup praní, tohle je podle mě nekvalitní oblečení, po jednom praní, navíc v ruce. Podle mě, pokud bys je vyprala v pračce, tak je máš vyšisované celé. Nevím jestli to uznají, často je to spíš o tom jak moc si na ně došlápneš. Samozřejmě bych se jim to snažila slušně vysvětlit, ale bohužel to v tomhle státě spíš chodí tak, že kdo má ostré lokty, dosáhne svého. Jinak už jsem si několikrát ověřila, že se vyplatí kupovat oblečení kvalitní a značkové. Mám ráda pškné oblečení, moje mamka je zase šetřivá, takže mi nosí obyčejné nebo dokonce od vietnamců a je to hrozně znát, to od ní vypadá hned jak po deseti dětech, zatímco to značkové posílám dál skoro jako nové, pokud ho malý vyloženě neroztrhne nebo neudělá nějaký nevypratelný flek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
11.8.13 22:13

@Trojlístek ale právě že na této prací pastě je napsáno, že nechává výrazné barvy a neobsahuje žádné bělidla.

By mě zajímalo, co by šaty udělala, kdybych je prala v pračce. Byly by vybledlé celé :-(

Mrzí mě to, dcerka se do nich hned zamilovala a nejlevnější taky nebyly.

Přijde mi, že v dnešní době má člověk strach cokoliv reklamovat, že mu řeknou, že blbě pral, blbě nosil, blbě použil.

Když já byla malá, dědila jsem oblečení po sestřenici a mamka ho pak posílala ještě sousedce pro její dceru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4454
11.8.13 22:16

@danik V tom případě bych je šla reklamovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
11.8.13 22:18

Koukni jake jsou symboly na cedulce od satu. Ja bych to reklamovat sla. Mas to jen tyden a saty jsou nenositelne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
11.8.13 22:21

Já bych nešla, tohle se mi stalo už mockrát, bych se naběhala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
11.8.13 22:23

@micelinka a zkoušela jsi to aspoň někdy a dopadla špatně, a proto už jsi nešla? Máš negativní zkušenosti?

Já se taky bojím, že neuspěju, ale přece nevyhodím šaty, které měla malá 2× na sobě :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
11.8.13 22:27

@danik nezkoušela, přiznám se, že mě to nenapadlo. Jak se mi to stalo, tak jsem v tom obchodě už nenakupovala. Obtíž je i to, že často nakupuji jinde, než bydlíme a dávat hromadu peněz jen za to, abych jela něco reklamovat s výsledkem velmi nejistým :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
11.8.13 22:32

Já takhle reklamovala pyžamka s potiskem. Po vyprání byl potisk příšerný, vybledlý až hrůza. Prala jsem tak, jak bylo uvedeno. Byl to český výrobek za nemalé peníze a mrzelo by mě to pokaždé, když bych se na pyžama podívala…
Peníze mi byly bez problému vráceny ;)
Zkus to, za to nic nedáš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240

Tchánovi jednou neuznali reklamaci na boty a tak se postavil před obchod a ukazoval příchozím jaké boty prodávají. Ihned naklusal manager obchodu a reklamaci uznali :-). Takto se na ně musí!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383

@micelinka to chápu, jet někam a projet víc peněz, než je hodnota oblečení, to bych se na to taky vykašlala.

Ale já to mám v místě práce a navíc do toho obchodu chodím často, jak do bazaru tak na nové věci.
Nevím, možná tam mají věci dovezené z Polska, ale i tak by na to záruka být měla.

A hlavně, co je šetrnější praní, než praní v ruce???
Nechci vidět tu moji holčičku, až zjistí, že je po šatech (měla by je max na doma, pokud by je takové chtěla nosit, a to jsem jí je chtěla dát za 14dnů na oslavy). A to nemluvím o reakci chlapa, který už tak protestoval, proč jsem ji koupila další šaty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
11.8.13 22:38
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie