Reklama

Reklamace záclony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 15.12.10 20:53
Reklamace záclony

Holky reklamovali jste někdo záclonu? Já si dneska koupila 10 m záclony a je tam blbě natisklý vzor :cry: , na jedné straně mám čtverečky celé a pod sebou mám čtvereček poloviční? Co mám dělat? Dá se to reklamovat? :nevim:

Reklama

Reakce:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 15.12.10 20:54

No tak ja bych to urcite reklamovala,je to vada,vzorec na zaclone neni cely,tak co s tim..
Kupovalas v obchode nebo na netu?

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 15.12.10 21:22
Taminka píše:
No tak ja bych to urcite reklamovala,je to vada,vzorec na zaclone neni cely,tak co s tim..
Kupovalas v obchode nebo na netu?

kupovala jsem v obchodě. jako čtverečky jsou celé, ale když to ustřihnu narovno podle nitky, tak s ustřižením je jeden čtvereček celý a pod ním je čtvereček poloviční (jako ustřihlý). Prostě je to natisklé šikmo :nevim:

dTest 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.10 10:06

Jedná se o typický příklad rozporu s kupní smlouvou podle § 616 občanského zákoníku, kdy máte právo požadovat nejvhodněji výměnu, není-li možná (poslední kus aj.), můžete si vybrat mezi slevou a odstoupením od smlouvy.

Občanské sdružení TEST, vydavatel časopisu dTEST (poradenská linka pro spotřebitele: 299 149 009)

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 16.12.10 10:12
dTest píše:
Jedná se o typický příklad rozporu s kupní smlouvou podle § 616 občanského zákoníku, kdy máte právo požadovat nejvhodněji výměnu, není-li možná (poslední kus aj.), můžete si vybrat mezi slevou a odstoupením od smlouvy.Občanské sdružení TEST, vydavatel časopisu dTEST (poradenská linka pro spotřebitele: 299 149 009)

děkuji za informaci, případně pokud nebudou nepřistoupí na odstoupením od smlouvy a nedají mi ani slevu? Jak se zachovat? Dneska to jdu řešit …

dTest 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.10 10:28

Na vyřízení Vašeho nároku mají - stejně jako na reklamaci - až 30 dnů, i když zde samozřejmě není důvod, proc nevyřešit záležitost na místě. Pokud s Vámi odmítnou sepsat protokol, ve kterém budete uplatňovat zmíněné nároky, doporučujeme celou záležitost podat písemně a doporučeně. Někdy také zabírá poznámka o tom, že se obrátíte na Českou obchodní inspekci.

Občanské sdružení TEST, vydavatel časopisu dTEST (poradenská linka pro spotřebitele: 299 149 009)

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 16.12.10 10:50

Děkuji za informaci

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >