Zamčená SDHC paměťová karta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.12.10 16:45
Zamčená SDHC paměťová karta

Ahoj,

prosím o pomoc, nějakým záhadným způsobem se mi zamkla paměťovka (Sand Disk) do foťáku, nemůžu smazat fotky, ani fotit, ale fotky si lze prohlížet…

Poradíte mi někdo, co s tím?

Díky moc, Adus

Reakce:
Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 15.12.10 16:49

Možná je to nesmysl, ale z boku té karty by měla být taková maličká páčka (lock), když ji posuneš, mělo by se to odemknout..

j.pampeliska
Závislačka 4051 příspěvků 15.12.10 16:50

Na hrane karty je takovy cudlik nebo jak to nazvat. Da se tim posunovat tam a sem. Tak posun kam to pujde a odemkne se ti to :)

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.12.10 17:01

Už to vidím, ale čudlíček na odemknutí a zamknutí tu nemám, tudíž asi někde vypadl :roll: zkusím tam jehlou šahnout… jinak děkuji :dance:

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.12.10 17:05

Tak to nejde, ničím tam nejde posunout, nic :-(

Hm, tak koupíme novou, hlavně, že ty fotky jdou aspoň stáhnout :mrgreen:

j.pampeliska
Závislačka 4051 příspěvků 15.12.10 17:06

Ne nic nekupuj. Prelep to izolepou. Zrejme se ulomil a je fuc, takze je na hrane takova dira. Tu prelep. Stejne jako u starych kazet :) bude dal fungovat!

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.12.10 17:10

Fakt? tak to jdu zkusit:)))

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.12.10 17:13

NIC:( stále zamčeno… :roll:

jjjlll
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.13 21:10

J. pampeliska má pravdu. Opravdu to tak funguje.

Tony_Hurry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 14:00
Bezva - funguje to!

Nejdříve jsem zkusil přelepit izolačkou, pomohlo to. Ale šlo to ztuha do dírky,… Tak jsem to místečko místo izolačky zablemcal pistolovou páječkou s přidáním trošky roztavené umělé hmoty z jiného předmětu. Pak jsem to po zatuhnutí trošku nožíkem ořezal, aby ten hrbolek nebyl moc velký a široký a šel dobře zasunovat - po vzoru jiné SD karty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >