Reklama

Zamčená SDHC paměťová karta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.12.10 16:45
Zamčená SDHC paměťová karta

Ahoj,

prosím o pomoc, nějakým záhadným způsobem se mi zamkla paměťovka (Sand Disk) do foťáku, nemůžu smazat fotky, ani fotit, ale fotky si lze prohlížet…

Poradíte mi někdo, co s tím?

Díky moc, Adus

Reklama

Reakce:

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 15.12.10 16:49

Možná je to nesmysl, ale z boku té karty by měla být taková maličká páčka (lock), když ji posuneš, mělo by se to odemknout..

j.pampeliska
Závislačka 4051 příspěvků 15.12.10 16:50

Na hrane karty je takovy cudlik nebo jak to nazvat. Da se tim posunovat tam a sem. Tak posun kam to pujde a odemkne se ti to :)

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.12.10 17:01

Už to vidím, ale čudlíček na odemknutí a zamknutí tu nemám, tudíž asi někde vypadl :roll: zkusím tam jehlou šahnout… jinak děkuji :dance:

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.12.10 17:05

Tak to nejde, ničím tam nejde posunout, nic :-(

Hm, tak koupíme novou, hlavně, že ty fotky jdou aspoň stáhnout :mrgreen:

j.pampeliska
Závislačka 4051 příspěvků 15.12.10 17:06

Ne nic nekupuj. Prelep to izolepou. Zrejme se ulomil a je fuc, takze je na hrane takova dira. Tu prelep. Stejne jako u starych kazet :) bude dal fungovat!

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.12.10 17:10

Fakt? tak to jdu zkusit:)))

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 15.12.10 17:13

NIC:( stále zamčeno… :roll:

jjjlll 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.13 21:10

J. pampeliska má pravdu. Opravdu to tak funguje.

Tony_Hurry 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 14:00
Bezva - funguje to!

Nejdříve jsem zkusil přelepit izolačkou, pomohlo to. Ale šlo to ztuha do dírky,… Tak jsem to místečko místo izolačky zablemcal pistolovou páječkou s přidáním trošky roztavené umělé hmoty z jiného předmětu. Pak jsem to po zatuhnutí trošku nožíkem ořezal, aby ten hrbolek nebyl moc velký a široký a šel dobře zasunovat - po vzoru jiné SD karty.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >