Rekonstrukce 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kikuska987654321
Stálice 77 příspěvků 13.02.18 22:55
Rekonstrukce 1

Ahoj, chtela bych se optat, bydlim v dome meho otce se svou dcerou, a chtela bych zrekonstruovat pudu abych mela s dcerou nejake soukromi, je nejaka moznost ze mi nekde pujci? Mam 5600 Rp,800 p­ridavky a 2500 alimenty na dceru a brigadne si vydelam za mesic pres 5000 ale tu nemohu nikde udat, v bance mi asi tezko pujci, nemate nekdo zkusenost se stavebnim sporeni? Znama si brala od nich pujcku na 200 000 s tim ze tam musela 20 000 prvni vlozit, jen nevim jaky musi byt prijem, pri nejhorsim by mi otec udelal rucitele nebo rucit nemovitosti, jen nevim jestli to jde kdyz se na ni plati jeste hypoteka. Nebo nemate nejakou radu prosim? Jinak neplatim nic, zadny najem nebo pujcky, dekuji za rady

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 13.02.18 23:15

Myslím si že ti nikde nepůjčí s tvými příjmny je to málo :nevim: ale je to možné zkusila bych to třeba i v té bance tam ti řeknou co a jak :)

kikuska987654321
Stálice 77 příspěvků 13.02.18 23:22

@Petruna21 no ja si to take myslim, jen jsem to zkusila :D :,( tak asi budem muset setrit :D

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 13.02.18 23:23

@kikuska987654321 Jelikož když my jsme si brali na rekonstrukci tak už s tím měli problém a že příjem máme velký a měli jsme i potvrzení o příjmu :nevim: tak že nevím. Ale zkusit to můžeš nikdy nevíš :)

Janli
Kelišová 5737 příspěvků 9 inzerátů 13.02.18 23:24

Nemáš žádný oficiální příjem. Rodičák se nepočítá. Budeš muset počkat až začneš pracovat. Domem ručit nemůžeš, je na něm hypo. Navíc z čeho by to jsi to chtěla splácet?

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 14.02.18 07:05
@kikuska987654321 píše:
Ahoj, chtela bych se optat, bydlim v dome meho otce se svou dcerou, a chtela bych zrekonstruovat pudu abych mela s dcerou nejake soukromi, je nejaka moznost ze mi nekde pujci? Mam 5600 Rp,800 p­ridavky a 2500 alimenty na dceru a brigadne si vydelam za mesic pres 5000 ale tu nemohu nikde udat, v bance mi asi tezko pujci, nemate nekdo zkusenost se stavebnim sporeni? Znama si brala od nich pujcku na 200 000 s tim ze tam musela 20 000 prvni vlozit, jen nevim jaky musi byt prijem, pri nejhorsim by mi otec udelal rucitele nebo rucit nemovitosti, jen nevim jestli to jde kdyz se na ni plati jeste hypoteka. Nebo nemate nejakou radu prosim? Jinak neplatim nic, zadny najem nebo pujcky, dekuji za rady

Není důležité zda ti někdo půjčí, důležité je, že s takovým pasivním příjmem zvažovat zadlužení je za hranicí finanční gramotnosti.

PetrParizek.cz
Nováček 6 příspěvků 17.02.18 07:47

V bance Vám na tento příjem nepůjčí a na nebankovní raději ve vlastním zájmu zapomeňte

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >