Reklama

Vymahačská firma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejkaaa28
Povídálka 19 příspěvků 12.02.18 17:05
Vymahačská firma

Dobry den, jeden zákazník nechce příteli zaplatit práci za 160 tisíc. Soudit se je na dlouho, ozvala se nám agentura co zprostředkovává vymáhání dluhů. Máte s takovou firmou někdo zkušenosti? děkuji

Reklama

Reakce:

JTom
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 13.02.18 14:20

Byl jsem v podobné situaci. vymahačské firmy jsem zavrhnul. Jsou drahé a nemají žádná práva. Přestože to trvá dlouho, klasický plaťák je účinnější. Dlužník musí zaplatit všechno i s úrokama z prodlení a navíc rozsudek je exekuční titul.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >