Reklama

Rekonstrukce domu či bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Macik555
Stálice 91 příspěvků 28.01.17 12:01
Rekonstrukce domu ci bytu

Hezké sobotní poledne…Je tu někdo kdo renovuje dům či byt a už se nemůže dočkat přestěhování?? Pojdte se podělit o svoje zkušenosti a rady a nebo si postěžovat :D :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

evus88
Nováček 3 příspěvky 28.01.17 12:05

Ahoj asi vím, o čem mluvíš… :-) My teď stavíme a v létě bychom se měli stěhovat. Takže teď řešíme, jak bude vůbec vypadat koupelna, podlahy, krb, kuchyně atd… prostě na vše co si vzpomeneš. :-)
Taky už se těšíme, v našem případě je to cesta z města zpátky do rodných krajů na „venkov“, takže do jisté míry i velká životní změna. :-)

Macik555
Stálice 91 příspěvků 28.01.17 12:09
@evus88 píše:
Ahoj asi vím, o čem mluvíš… :-) My teď stavíme a v létě bychom se měli stěhovat. Takže teď řešíme, jak bude vůbec vypadat koupelna, podlahy, krb, kuchyně atd… prostě na vše co si vzpomeneš. :-)
Taky už se těšíme, v našem případě je to cesta z města zpátky do rodných krajů na „venkov“, takže do jisté míry i velká životní změna. :-)

My rekonstrujeme už rok a pul..a už je to nekonecne, proto tohle tema..to zarizovani a vymejslení je nejlepsí :potlesk: já už vím kde co bude do puntiku ;) tesim se fakt jak mala holka, predevcirem nam zapojili podlahovku, abychom mohli dodelat omitky, jelikoz to samozrejme neschlo…tak jsem si uz musela nekomu postezovat.. preji vam prijemne nastehovaní i bydleni :palec:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62524 příspěvků 3 inzeráty 28.01.17 12:11

My rekonstruujeme už 3 rok… ale část už máme hotovou a obýváme.

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 28.01.17 12:14

Ahojky, my se letos budeme také stěhovat z bytu do domečku a také se těším jako dítě, které se těší na den vánoc, prostě se nemůžu dočkat, až budeme vše renovovat, vevnitř, venku, upravovat dle naších představ a také na zahradu, kde bude plno ovoce, zeleniny, kde si zasadím plno bylinke, květin jak okrasných, tak také zdraví prospěšné.
Také se už díváme a plánujeme jakou kuchyň, barvu tohohle a tohohle…
Chci se zeptat, jak řešíte barvu podlahy, dveří, obrubní a nábytku?

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 28.01.17 12:16

Tak nějak tápeme jestli máme koupit stejnou barvu dveří, jako podlahy, nebo spíše jít do různosti barev? :think:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 28.01.17 12:16

Vy mě děsíte, rok a půl, tři roky… my budem rekonstruovat byt v létě, komplet všechno, radiátory, trubky, koupelna, kuchyň, podlahy, dveře… a já doufám že do konce léta nejpozdějc to bude hotový :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62524 příspěvků 3 inzeráty 28.01.17 12:24

@Lily Evans Jestli na to máš dost peněz a fakt čas se tomu věnovat, tak se to stihnout dá… ale jak je to barák a ještě si to děláš sama, tak si úplně na jiných časech.

Big boss
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 28.01.17 12:40

My rekonstruujeme menší domek. Už máme hotovou elektřinu, vodu, kanalizaci, topení, studnu, koupený radiátory, wc. Už to stálo hroznej ranec a ještě teprve bude stát. Nevím jestli se na to těším nebo se toho bojím.

Big boss
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 28.01.17 12:47

Jo ještě musím podotknout že většinu věcí děláme sami z našetřených peněz, přítel je šikovný, ale nějaké dělníky samo platit musíme. Nějak extra na to nespěcháme, máme kde bydlet. Ještě budeme dělat střechu, musíme koupit plynový kotel, vybavení koupelen, podlahy, dveře, vymalovat. Naštěstí nemusíme kupovat téměř žádné vybavení, nábytek, kuchyni atd. máme nové v bytě tak to jen přesuneme, při rekonstrukci jsme s tím počítali.
Ještě musíme zbourat nevyhovující přístavky na dvoře a postavit nový plot. Počítám že do příští zimy bychom mohli mít hotovo, spíš v to doufám. Děsně mě to nebaví pořád to všechno řešit a hlídat.

šalvěj
Závislačka 3780 příspěvků 28.01.17 12:47

Z mych zkusenosti a zkusenosti znamych zabere rekonstrukce vzdy minimalne dvojnasobek puvodne predpokladaneho casu ;)

Macik555
Stálice 91 příspěvků 28.01.17 12:51

My jsme zacali s rekonstrukci taky vseho, omitky, podlahy, okna, elektrika, voda, podlahove vytapeni, kotel.. ted dodelavame omitky.. pritel to dela sam, sem tam nam nekdo z rodiny pomuze, coz je super. A prave jinak vse pomoci, proto je to na delsi cas. Pritel v lete nevedel zda driv do prace ci na dum ( podnika) takze celkove masakr. A jestli se na nas trochu usmeje stesti tak snad do tri mesicu budeme bydlet.

Jinak podlahu mam vybranou, a co bude nove tak kuchyne a koupelna, jinak vybaveni zatim bude to co mame na byte a postupem casu vymenime.

Veveruska87
Extra třída :D 11630 příspěvků 30 inzerátů 28.01.17 12:59

My rekonstrujeme 3,5 roku ale už se to konečně pomalinku a jistě blíží do finiše letos by jsme měli dodělat. A manžel si taky vše dělá sám občas pomůže můj táta. A taky děláme komplet od podlah po zdi. Vymyšleno jak to budu mít mám. Už mám i nakoupený nový nábytek a vymyšleno i barevně jak budu chtít vymalovat

Makca87
Kelišová 7255 příspěvků 28.01.17 13:06

Dům za půl roku zrekonstruován ;). Před Vánocemi jsme se nastěhovali ;). Na jaře nás čeká ještě fasáda. Ocejpá to, všechno nám dělali kamarádi, firma měla za 1 den vyměněná nová okna (13 ks + hlavní vchodové dveře) :palec:

Uživatel je onlineluccifera
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 28.01.17 13:10

Tak my se do bytu nastehovali a ted to upravujeme za pochodu prubezne z vyplat. kuchyn a koupelnu zatím neresime, to co tu je prozatím staci. Svagrova nam dela architektonicky navrh, protože kdyby to bylo na me, staci mi bile zdi, gauc a knihovna. Clovek si vlastne nakonec zvykne skoro na všechno:)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama