Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Prosím o rady. Mám kuchyň před rekonstrukcí vybavenou většinou starším nábytkem a chtěla bych jí nějak zvelebit, konkrétně skříň na obrázku. Chtěla bych jí natřít na bílo a potom na ní ubrouskovou technikou nalepit nějaké obrázky, třeba ůzné coffee vzory. Jelikož jsem to nikdy nedělala uvítám jakékoliv typy. Nevím jakou barvu použít, jaké lepidlo pod ubrousek ani jaký lak navrh. Ani jestli bude nutné skříň obrousit. Moc děkuji za nápady
Doporučuju skupinu na facebooku „Provensal styl“, tam jsou moc šikovné holky a určitě rády poradí
@sunshine125 Tak jsem to někde četla, i to jednou zkusila, ale nevím, mě se víc zamlouvá to lepidlo.
@sunshine125 píše:
A jakou bílou barvu použít?
Na nábytek používám balakryl. Barva na decoupage by vyšla na celou skřn velmi draho.