Reklama

Renovace nábytku- decoupage

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 26.01.17 11:58
renovace nábytku-decoupage,poraďte

Prosím o rady. Mám kuchyň před rekonstrukcí vybavenou většinou starším nábytkem a chtěla bych jí nějak zvelebit, konkrétně skříň na obrázku. Chtěla bych jí natřít na bílo a potom na ní ubrouskovou technikou nalepit nějaké obrázky, třeba ůzné coffee vzory. Jelikož jsem to nikdy nedělala uvítám jakékoliv typy. Nevím jakou barvu použít, jaké lepidlo pod ubrousek ani jaký lak navrh. Ani jestli bude nutné skříň obrousit. Moc děkuji za nápady

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 26.01.17 12:03

Doporučuju skupinu na facebooku „Provensal styl“, tam jsou moc šikovné holky a určitě rády poradí

Lentilka89
Kecalka 494 příspěvků 26.01.17 12:05

@sunshine125 Používám tohle lepidlo, je zárověň i s lakem ;)

http://www.decoupageshop.cz/…ss-500g.html

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 26.01.17 12:13

Četla jsem, že lze použít i obyčejný herkules, je to tak?

Lentilka89
Kecalka 494 příspěvků 26.01.17 12:17

@sunshine125 Tak jsem to někde četla, i to jednou zkusila, ale nevím, mě se víc zamlouvá to lepidlo.

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 26.01.17 12:30

Děkuji

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 13:22

Já bych natřela na bílo a ty okrajové rámy bych horním a dolním pruhem pokryla bílou krajkou, opticky by se protáhla.
Herkules mi nevyhovoval nikdy. Dělala jsem květináče a byl to takový blivajz :nevim:

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 26.01.17 14:21

A jakou bílou barvu použít?

Icelemon
Povídálka 20 příspěvků 01.05.18 13:40
@sunshine125 píše:
A jakou bílou barvu použít?

Na nábytek používám balakryl. Barva na decoupage by vyšla na celou skřn velmi draho.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama