Renovace nábytku- decoupage

421
26.1.17 11:58

renovace nábytku-decoupage,poraďte

Prosím o rady. Mám kuchyň před rekonstrukcí vybavenou většinou starším nábytkem a chtěla bych jí nějak zvelebit, konkrétně skříň na obrázku. Chtěla bych jí natřít na bílo a potom na ní ubrouskovou technikou nalepit nějaké obrázky, třeba ůzné coffee vzory. Jelikož jsem to nikdy nedělala uvítám jakékoliv typy. Nevím jakou barvu použít, jaké lepidlo pod ubrousek ani jaký lak navrh. Ani jestli bude nutné skříň obrousit. Moc děkuji za nápady

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5314
26.1.17 12:03

Doporučuju skupinu na facebooku „Provensal styl“, tam jsou moc šikovné holky a určitě rády poradí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
494
26.1.17 12:05

@sunshine125 Používám tohle lepidlo, je zárověň i s lakem ;)

http://www.decoupageshop.cz/…ss-500g.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
26.1.17 12:13

Četla jsem, že lze použít i obyčejný herkules, je to tak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
494
26.1.17 12:17

@sunshine125 Tak jsem to někde četla, i to jednou zkusila, ale nevím, mě se víc zamlouvá to lepidlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
26.1.17 12:30

Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
26.1.17 14:21

A jakou bílou barvu použít?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
1.5.18 13:40
@sunshine125 píše:
A jakou bílou barvu použít?

Na nábytek používám balakryl. Barva na decoupage by vyšla na celou skřn velmi draho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný