Renovace nábytku- decoupage

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sunshine125
Kecalka 393 příspěvků 26.01.17 11:58
renovace nábytku-decoupage,poraďte

Prosím o rady. Mám kuchyň před rekonstrukcí vybavenou většinou starším nábytkem a chtěla bych jí nějak zvelebit, konkrétně skříň na obrázku. Chtěla bych jí natřít na bílo a potom na ní ubrouskovou technikou nalepit nějaké obrázky, třeba ůzné coffee vzory. Jelikož jsem to nikdy nedělala uvítám jakékoliv typy. Nevím jakou barvu použít, jaké lepidlo pod ubrousek ani jaký lak navrh. Ani jestli bude nutné skříň obrousit. Moc děkuji za nápady

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3134 příspěvků 26.01.17 12:03

Doporučuju skupinu na facebooku „Provensal styl“, tam jsou moc šikovné holky a určitě rády poradí

Lentilka89
Kecalka 494 příspěvků 26.01.17 12:05

@sunshine125 Používám tohle lepidlo, je zárověň i s lakem ;)

http://www.decoupageshop.cz/…ss-500g.html

sunshine125
Kecalka 393 příspěvků 26.01.17 12:13

Četla jsem, že lze použít i obyčejný herkules, je to tak?

Lentilka89
Kecalka 494 příspěvků 26.01.17 12:17

@sunshine125 Tak jsem to někde četla, i to jednou zkusila, ale nevím, mě se víc zamlouvá to lepidlo.

sunshine125
Kecalka 393 příspěvků 26.01.17 12:30

Děkuji

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 13:22

Já bych natřela na bílo a ty okrajové rámy bych horním a dolním pruhem pokryla bílou krajkou, opticky by se protáhla.
Herkules mi nevyhovoval nikdy. Dělala jsem květináče a byl to takový blivajz :nevim:

sunshine125
Kecalka 393 příspěvků 26.01.17 14:21

A jakou bílou barvu použít?

Icelemon
Povídálka 20 příspěvků 01.05.18 13:40
@sunshine125 píše:
A jakou bílou barvu použít?

Na nábytek používám balakryl. Barva na decoupage by vyšla na celou skřn velmi draho.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >