Bydlení v Karviné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mona111111
Kecalka 192 příspěvků 26.01.17 18:39
Bydleni v Karvine

Ahoj vsichni. :) chci se zeptat, je tu nejaka maminka z Karviné? Nebo kdokoliv :)
Pocházím celkem z dálky a s pritelem se budeme stehovat do Karviné, chci se zeptat, jak se tam zije? :) mame syna rok a pul, neznam Karvinou, jak je to napr. se zábavou pro deti? V zime/lete? :) diky vsem za komenty :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22859 příspěvků 26.01.17 19:23

@Mona111111 můžu se zeptat, co vás tam táhne? Já tam teda nebydlím, ale do nedávna tam bydlela babička s dědou. V dětství jsem tam trávila hodně času.

Mona111111
Kecalka 192 příspěvků 26.01.17 19:37

Pritel odtud pochazi, ted bydlíme v Havířově, ale tady se mi nelibi, a mam tam tetu a prijde mi Karviná „hezci“ mesto nez Havířov…

Paola21
Závislačka 3542 příspěvků 26.01.17 19:46
@Mona111111 píše:
Ahoj vsichni. :) chci se zeptat, je tu nejaka maminka z Karviné? Nebo kdokoliv :)
Pocházím celkem z dálky a s pritelem se budeme stehovat do Karviné, chci se zeptat, jak se tam zije? :) mame syna rok a pul, neznam Karvinou, jak je to napr. se zábavou pro deti? V zime/lete? :) diky vsem za komenty :)

Zkus kouknout na tohle: http://www.ceskatelevize.cz/…pachuti-jedu
do Karviné bych nešla ani za nic, třeba změníš názor

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22859 příspěvků 26.01.17 20:09

@Mona111111 Já mám karvinou opravdu ráda, ale bydlet bych tam taky nechtěla. Každopádně na mě při poslední návštěvě město působilo mile.

Mona111111
Kecalka 192 příspěvků 26.01.17 21:17
@lleennttiillkkaa píše:
@Mona111111 Já mám karvinou opravdu ráda, ale bydlet bych tam taky nechtěla. Každopádně na mě při poslední návštěvě město působilo mile.

Ja jsem tam zatim byla parkrat, je hodne duvodu, proc se zrovna tam stěhujeme, me spise zajimalo, jestli je tam treba v lete kam jit s detmi, hriste, koupalko, nebo tak, proste jestli tam neni nuda.. :)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22859 příspěvků 26.01.17 21:21

@Mona111111 KOupaliště tam je a pokud si pamatuju, tak fakt pěkný. V zámeckým parku je taky moc hezky. Pak ještě v Darkově. Já třeba měla ráda i vycházky kolem řeky, ale to už je opravdu dávno a taky když mě děda brával na haldy :-D

Glumka
Kecalka 339 příspěvků 26.01.17 22:47

Teda já tu žiji celý život, a už se mi přátele smějí, že odtud nechci jít, ale mě se tu líbí:) Jinak jo vyžití tu je. Nový bazén, golfové hřiště (jak normální tak na minigolf), suprové kino, které dává i sérii pohádek pro nejmenší třeba za pár korun, dětské centrum, zámecký park s oborou s jeleny a pávy, vodní plocha, de si půjčíš loďku a propluješ si to atd.. Ale záleží v jaké části Karviné chcete bydlet

Mona111111
Kecalka 192 příspěvků 27.01.17 07:28
@Glumka píše:
Teda já tu žiji celý život, a už se mi přátele smějí, že odtud nechci jít, ale mě se tu líbí:) Jinak jo vyžití tu je. Nový bazén, golfové hřiště (jak normální tak na minigolf), suprové kino, které dává i sérii pohádek pro nejmenší třeba za pár korun, dětské centrum, zámecký park s oborou s jeleny a pávy, vodní plocha, de si půjčíš loďku a propluješ si to atd.. Ale záleží v jaké části Karviné chcete bydlet

Dekuju za „povzbuzeni“ :) mohu se zeptat na to detske centrum? To je kde, prosim? :) koukala jsem vcera na internet, ale nejsem si jista, jestli jsem koukala na to spravne… Budeme bydlet na osmičce.

Glumka
Kecalka 339 příspěvků 27.01.17 11:15

@Mona111111 Prckův ráj a je ve fryštátě u tržnice. Hodně oblíbené centrum. Hranice? Mno dá se. Teda v baráku se tam dá, paneláky jsou u lázní a tam jsou sami Arabové :D Ale zase je Kaufland blízko :D

Dagi13
Stálice 73 příspěvků 27.01.17 14:59

V Karviné bydlím od 11 let a s dětmi tu je dost využití je tu koupak krytý bazén pak máš park Boženy Němcové to máš pod náměstím ten se bude i předělávat lodičky prckuv ráj nevím do které části se stěhujes ale hřiště pro děti je tu taky dost i cvičení s dětmi rakosnickove hřiště a co se týče smogu bohužel ten tu je a v moravskoslezském kraji bude asi vždy jinak kousek od Karviné v doubravě máš dinopark dvůr Olšiny v Karviné tam máš koně krmení labutí na podzim zvířátek v parku Boženy Němcové mám 4leteho kluka a vždy se dalo zabavit vymyslet program :)

Dagi13
Stálice 73 příspěvků 27.01.17 15:01

Teď se koukám že na osmičce budeš bydlet tak tam máš kousek park Dubina obchod blízko Kaufland poliklinika s doktora mě i pošta a máš kousek kryty bazén :) a Arabové tam jsou byly vždy i budou :)

Mona111111
Kecalka 192 příspěvků 27.01.17 17:44

Jee tak toho tam je :D dekuji, casem poznam snad vse :) :D kdyz jsem tam byla naposled, zadny araby jsem tam nevidela :D :)

Dagi13
Stálice 73 příspěvků 27.01.17 19:29

@Mona111111 chodím na osmičku často a nepotkas je nějak extrémně ale občas na ně narazis ale většinou jen že jdou si nakoupit nebo tak jinak jsou záleží v lázních a lázeňském parku :) takže žádný extrém :)

Mona111111
Kecalka 192 příspěvků 27.01.17 19:32
@Dagi13 píše:
@Mona111111 chodím na osmičku často a nepotkas je nějak extrémně ale občas na ně narazis ale většinou jen že jdou si nakoupit nebo tak jinak jsou záleží v lázních a lázeňském parku :) takže žádný extrém :)

Aha tak to neni takovy extrém :D nejsem ani zadny konfliktní clovek takze nevšímat si a je to :D nevidim v tom problem :D :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >