Renovace vany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bodo74
Kecalka 175 příspěvků 27.01.10 08:33
Renovace vany

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s renovací vany? Naše vana už je dost oloupaná a zašlá, ale při představě výměny vany a bourání, bez kterého by se to neobešlo, se mi dělá špatně :-? . Našla jsem na internetu, že se teď vany dají vložkovat. Nemáte s tím někdo zkušenost? Případně můžete mi doporučit nějakou „prověřenou“ firmu v Praze? Díky moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lulje
Kelišová 5528 příspěvků 27.01.10 09:11

Já jsem si nechala vanu zrenovovat a spokojenost největší. Jen jsem pak udělala velkou chybu. Ta vana se nesmí mýt agresivními prostředky jako se je treba Pulirapid. Měla by se umývat jen jarem nebo pracím práškem. Naši to dodrželi a vanu mají i po asi 10 letech po renovaci stále jako novou. Mně ale začala odprýskávat. Ale za to si můžu sama. Nevím, jestli to pořád ten kluk dělá, ale pokud bys chtěla, sehnala bych na ěnj kontakt. Jen je to trošku z ruky - je od Znojma :( Ale třeba by znal někoho v Praze.

fidla
Kecalka 469 příspěvků 27.01.10 09:48

My jsme resili podobne dilema, vana byla uz hrozna, ale jelikoz jsme jen v pronajmu a domaci je znacne laxni co se tyka oprav, volili jsme nejlevnejsi variantu-nastrik za 1500. Mela jsem z toho trochu strach, ale vysledek je dost dobry, uz to mame rok a zatim nikde nepraska a neloupe se jak me v diskusich nekteri zrazovali. Je fakt, ze asi hodne zalezi na firme ktera to dela, ta nase uz provadi tyto renovace pres deset let a porad funguje, takze je zakaznici dosud neutloukli :-D

bodo74
Kecalka 175 příspěvků 27.01.10 10:49

Fidlo, a to vám tu vanu nejdřív obrousili? My jí máme na několika místech dost oloupanou, takže by se to muselo nejdřív nějak sundat a pak teprve nastříkat.

Juljo, ty sis nechala tu vanu vložkovat? nebo taky nástřikem?
Díky moc.

fidla
Kecalka 469 příspěvků 27.01.10 12:30

Tak se mi to nejak nevlozilo, tak znova…
Ano, firma ti napred vanu obrousi, nejak zarovna ten oprysknuty smalt a pak nastrika. Je to se vsim vsudy za dve hodky hotove, pak se na 24h zavre koupelna, aby na cerstvy nater neco nenapadalo. Vcelku pohoda, dalo se zvladnout i se dvema malymi haranty :wink:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 29.01.10 09:09

My jsme to měli stejně. Taky to nejdřív borec obrousil a pak nastříkal a 24 hodin to schlo. Já jsem jela na víkend k našim, takže pohoda. Vypadalo to nádherně a fakt jsem byla spokojená. Podělala jsem si to po letech sama nevhodným výběrem čisticích prostředků :(

Luša
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.10 11:30
vana

DoBrý den, můžete mi zaslat kontakt na firmu, která Vám renovovala vanu?
 Díky

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 10.08.10 10:00
Luša píše:
DoBrý den, můžete mi zaslat kontakt na firmu, která Vám renovovala vanu?
Díky

Lušo, a odkud jsi? My z jižní Moravy.

vopruz77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.11 17:45
Znojmo

Zdravím Vás a zarověn prosím o kontakt na toho borce z okolí znojma na renovaci mé sešlé vany..Nejblíž co jsem našel je brno…Díky za informaci a za odpověd…

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 17.05.11 07:12
vopruz77 píše:
Zdravím Vás a zarověn prosím o kontakt na toho borce z okolí znojma na renovaci mé sešlé vany..Nejblíž co jsem našel je brno…Díky za informaci a za odpověd…

Nám to dělal Petr Vorel z Horních Kounic. Telefon už na něj bohužel nemám, ale určitě se dá najít někde na stránkách živnostníků a firem. My jsme byli s výsledkem moc spokojeni. Už je to ale pár let, tak nevím, jestli to ještě dělá. Snad jo.

vopruz77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.11 17:52

Díky moc…zkusím to… :palec:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 17.05.11 22:50
vopruz77 píše:
Díky moc…zkusím to… :palec:

Není zač. Pak dej vědět, jak to dopadlo ;) :mavam:

Vopruz77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.11 20:06

Ahojky.
Tak jsme dotyčného pána hledali týden. Pevná linka se hlásí jako neexistující. Povedlo se nám sehnat mobil. Když jsem volal já, tak dotyčný zapíral že by to byl pan Vorel. Když mu volala přítelkyně, zase to najednou pan Vorel byl, a že pokud je bez přítele a svobodná, nějak se dohodnou. :poblion: Takže nám s největší pravděpobodností nezbyde nic jiného, než si na to najmout Brňáky. Ale stejně díky za tip.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 12.08.11 15:12
Vopruz77 píše:
Ahojky.
Tak jsme dotyčného pána hledali týden. Pevná linka se hlásí jako neexistující. Povedlo se nám sehnat mobil. Když jsem volal já, tak dotyčný zapíral že by to byl pan Vorel. Když mu volala přítelkyně, zase to najednou pan Vorel byl, a že pokud je bez přítele a svobodná, nějak se dohodnou. :poblion: Takže nám s největší pravděpobodností nezbyde nic jiného, než si na to najmout Brňáky. Ale stejně díky za tip.

Tak tohle mě šokovalo!!!! Ta rodina je široko daleko známá jako velice solidní. S jeho sestrou jsem chodila na základku, znám jeho otce jako úžasného chlapa. Tak to fakt čumím 8-o Teda jinak s nimi v kontaktu nejsem a dlouho jsem o nich neslyšela, ale v listopadu budeme mít sraz ze základky, tak se jeho sestry nenápadně zeptám na bráchu.
Třeba už to nedělá a s tvojí přítelkyní nemístně laškoval, jako to ostatně dělá spousta chlapů a my ženské se s tím setkáváme dnes a denně. Nevím.
A vy jste narazili na nějaké Brňáky, kteří to dělají? Dej prosím tip. Díky!!!!! Asi budu potřebovat tu vanu udělat znovu :think: Na novou koupelnu zatím není, tak aspoň ať ta vana vypadá k světu :dance:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 15.09.11 15:06

Díky! Ale přece jen jsem se rozhodla pro novou koupelnu. Už jsem s ní ztratila nervy :D Ale díky za tip. Třeba se to někomu bude hodit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se synů nejspíš nedočká. V Montrealu jsem šťastná! vzkazuje Lucie

Na ledě se mu daří, přesto ale hokejista Tomáš Plekanec stále nemá příliš... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >