Řešení o ukončení laktace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.5.22 12:44

Řešení o ukončení laktace

Ahoj. Prosim vas, mam prvni dite a kojila jsem syna lehce přes 2 roky. Kojit jsem přestávala „pozvolna až do vůbec“ a vše bez sebemenšího problému. Je to teď zhruba neceleho
pul roku, ale stále se mi tvoří mléko. Nedela mi to zadne problem, jen obcas me v tom vice plném prsu píchá, ale opravdu obcas a hlavne to je nárazově a ihned to zmizí. Bradavky už nejsou takové ty „kojící a tvrdé“. Celkove se mi prsa zmenšila, ale stále tvoří i když teda úplné minimum.
Chci se zeptat, odezní to časem samo nebo je potřeba to podpořit a poradit se už s lékařem? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.5.22 13:03

Neporadím, ale já jsem kojila jen cca 2 měsíce a už to bude rok a půl a když prso zmáčknu tak se kapičky stále objevují.. :think: Mám jít na prevenci tak se chci poradit s lékařem jestli ke to normální..

• Citovat
  • Nahlásit
34555
7.5.22 13:09

Tak určitě se zeptej na gynekologii, jestli je to ještě běžné, nebo jestli je potřeba nějaké medikace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
7.5.22 15:33

Prestala jsem kojit taky pozvolna, kontrolu na gynde jsem mela 8 mesicu po uplnym ukonceni kojeni a doktor mi rikal, ze uz je to moc dlouho, ze uz by se mi mliko tvorit nemelo. Bral mi krev, prolaktin samozrejme zvysenej, takze mi predepsal Dostinex a dobry. Jeste par tydnu po dobrani jsem teda pruhlednou kapicku vymackla, ale i to nakonec bylo dobry a kontrola krve taky dobry. Do pul roku by spravne mliko melo zmizet, takze bych to s gyndarem resila :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.22 16:05
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosim vas, mam prvni dite a kojila jsem syna lehce přes 2 roky. Kojit jsem přestávala „pozvolna až do vůbec“ a vše bez sebemenšího problému. Je to teď zhruba neceleho
pul roku, ale stále se mi tvoří mléko. Nedela mi to zadne problem, jen obcas me v tom vice plném prsu píchá, ale opravdu obcas a hlavne to je nárazově a ihned to zmizí. Bradavky už nejsou takové ty „kojící a tvrdé“. Celkove se mi prsa zmenšila, ale stále tvoří i když teda úplné minimum.
Chci se zeptat, odezní to časem samo nebo je potřeba to podpořit a poradit se už s lékařem? Děkuji :kytka:

Taky to tak mam

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat