Residomo - podepsání smlouvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 22:43
Residomo - podepsání smlouvy

Zdravím holky :mavam:. Ve čtvrtek jdu na prohlídku bytu a případně rovnou podepsat smlouvu. Ano, vím, že residomo není nic moc, ale bude to na max rok, dva.. Paní mi v telefonu řekla, že při podpisu zaplatím kauci, administrační poplatek a nájem. Jak je to tedy s tím nájmem, když například zaplatím nájem 20., tak pak budu další platit až další měsíc 20. ne? Je to blbá otázka, ale zmátla mě známá, když mi dnes řekla, že u residoma se platí nájem vždy k 5. v měsíci. Tak chci aby mi to někdo polopatě vysvětlil :D a když si ihned po nastěhování zažádám o příspěvek na bydlení, dostanu ho i na ten první nájem? Díky předem za odpovědi. :kytka:

Reakce:
Uživatel je onlineCenarius
Kecalka 297 příspěvků 16.04.19 22:50

Tak k jakemu datu mate platit najem budete mit ve smlouve. Co a jak plati kamaradka je nepodstatne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 23:17
@Cenarius píše:
Tak k jakemu datu mate platit najem budete mit ve smlouve. Co a jak plati kamaradka je nepodstatne.
Žejooo, já to říkala, že je blbost abych platila jen půlku měsíce a pak zase… Uvidíme tedy. Každopádně děkuji za reakci!
Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 14308 příspěvků 17.04.19 06:22
@Anonymní píše: Žejooo, já to říkala, že je blbost abych platila jen půlku měsíce a pak zase… Uvidíme tedy. Každopádně děkuji za reakci!

No ale najem se plati mesic v mesici, takze ten duben budete platit zvlast a pak hned naskoci kveten. Pokud to teda nebude brat az od kvetna.

minaha
Povídálka 15 příspěvků 17.04.19 06:34

Myslím, že teď zaplatíš na květen a pak už budeš platit vždy 5. v měsíci. Na stránkách píšou, že nájem se hradí v daném měsíci. Reálně by to znamenalo, že další nájem zaplatíš 5.6. U takhle velké společnosti nepředpokládám, že budou mít splatnost nastavenou různě. Ale rozhodující je, co máš v smlouvě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 10:38
@vokishka píše:
No ale najem se plati mesic v mesici, takze ten duben budete platit zvlast a pak hned naskoci kveten. Pokud to teda nebude brat az od kvetna.

Ale tím pádem bych neměla platit celý najem, když nebudu bydlet celý měsíc. No nejlepší bude si počkat :mrgreen: holt když mi někdo něco dá do hlavy tak to musím vědět hned

Váš příspěvek
Reklama