Řetízek na krku dvouletá holčička

3384
23.8.07 14:08

Řetízek na krku dvouletá holčička

Holky myslíte, že může mít dvouletá holčička na krku řetízek?? Jaký na to máte názor??? Já viděla dneska roční holčičku s řetízkem tak mě to láká ho dát Eli taky. Papa petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2073
23.8.07 14:12

To Ti fakt neporadim.
Maly dostal ke krtinam detsky retizek s krizkem v prodejne pry rikali, ze ho klidne muze hned nosit (bylo mu 7 mesicu) ale ja se take bojim takze ho ma schovany v krabicce.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
23.8.07 14:22

Ahoj Petro,

moje dceřa nosí řetízek již více než rok a v pohodě. Bere ho jako svou součást (taktéž naušničky), netahá za něj. Nosí ho i na plavání, vlastně ho vůbec nesundaváme. Dostala ho na krk snad ještě před 1. narozeninami a rychle si na něj zvykla.

Ahoj Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
23.8.07 14:25

Stejnou diskusi jsem tu zakládala před rokem, kvůli skoro tříleté Adě - nikdy se nic nestalo a teď už nosí dokonce řetízek zlatý - a Pepi ho nosí taky… A bez problémů… I v něm spinkají, jen na plavání ho dávám dolů.

L.

http://emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
23.8.07 22:08

Já bych řetízek nedávala. Vadit zřejmě nemusí, ale nějak nevidím žádná pozitiva, proč ho dávat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
23.8.07 23:01

Já bych si spíš říkala, že mu ho nějaký zloděj strhne z krku a ještě ho poraní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
23.8.07 23:48

jooo…retizek…

tak ja mam kluka a retizek ma 8)

Ja i manzel nosime kazdy svuj,ktery nesundavame,nekdy kol 2,5r syn desive zatouzil po retizku jako ma tatinek/on by tak chtel byt tak velky jako tatinek,chtel by taky takovy retizek se znamenim…/
Slibila jsem,ze az bude vetsi.Jenze oni si to panove spolu „upekli“ a takovy obyc stribrny koupili.
Radost prevelika.Je na nej desne pysny,taky se s nim nekdy uklidnuje.

Momentalne je retizek poprve pretrzeny a bylo z toho tolik revu,jakoby se mu utrhla ruka......zasli jsme do zlatnictvi nechat ho opravit a brecel na cele kolo,protoze ho tam nechtel nechat.Oprava trvala tyden,a kazdy vecer se me uzkostlive ptal,kde ma svuj retizek.Zitra konecne dostane svuj oplakavany poklad zpet :D
Tot nase cela story na tema retizek :lol: 8)

Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
24.8.07 09:49

Moje dcera ho dostala k roku a nosi ho porad a vubec ji to nevadi, vubec ho nesundavame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
24.8.07 11:51

ahoj my teda retizek mame .. pekne v krabicce… dostala ho ke krtinam i s krasnym krizkem z ceskeho granatu, ale u tak maleho ditka mi to prijde zbytecne… a hlavne se bojim aby se jim nekde nezachytla a neporanila se… nekdy nevis… ale mozna jsem jen straspytel :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
24.8.07 12:27

Ahoj, mi řetízek nemáme. U tak malých dětí se mi to moc nelíbí :roll:
Možná až do školy… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
26.8.07 23:05

náš syn taky nosí zlatý řetízek. od začátku je něj pyšný, každému ho ukazuje :lol: a vůbec si ho nechce sundavat. :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama