Revize, konizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meloune
Nováček 2 příspěvky 22.08.18 16:12
Revize, konizace

Ahoj vsem, chtela bych se zeptat, zda je tu nekdo, kdo prodelal zamlkle tehotenstvi s revizi, nasledovala konizace a presto se podarilo otehotnet a porodit mimco? Je mi 36 let, v unoru 2018 jsem musela na revizi kvuli zamlklemu tehu a ted pred tydnem na konizaci kvuli spatne cyto. Doktor mi rekl, ze zasah do cipku byl minimalni, ze po sestinedeli se muzeme zacit snazit, ale ze kvuli jizve je mozne, ze se nemusi podarit otehotnet. Mate nekdo s timto zkusenosti?

Reakce:

Renitko
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 22.08.18 16:35

Jsem po konizaci a od konizace mám už 2 děti a všecko v pohodě:) Donošení do termínu žádné kompplikace.

meloune
Nováček 2 příspěvky 22.08.18 17:00

@Renitko to je super, ale ja mam za sebou i ten potrat no, tak se bojim, aby to slo, kdyz toho uz bylo tolik :oops:

Renitko
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 22.08.18 18:16

Bylo mi vždy řečeno že konizace jako taková nemá na otěhotnnění nebo udržení těhotenství žádný velký vliv, co se třea týče předčasného porodu… a že naopak ten čípek díky te jizviččce drží kolikrát víc než by musel:)

Mirri1
Stálice 85 příspěvků 22.08.18 18:43

Mám za sebou dvě konizace a jednu revizi po zamlklém těhotenství. Otěhotněla jsem hned po revizi bez problémů :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >