Reklama

Revize, konizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meloune
Nováček 2 příspěvky 22.08.18 16:12
Revize, konizace

Ahoj vsem, chtela bych se zeptat, zda je tu nekdo, kdo prodelal zamlkle tehotenstvi s revizi, nasledovala konizace a presto se podarilo otehotnet a porodit mimco? Je mi 36 let, v unoru 2018 jsem musela na revizi kvuli zamlklemu tehu a ted pred tydnem na konizaci kvuli spatne cyto. Doktor mi rekl, ze zasah do cipku byl minimalni, ze po sestinedeli se muzeme zacit snazit, ale ze kvuli jizve je mozne, ze se nemusi podarit otehotnet. Mate nekdo s timto zkusenosti?

Reklama

Reakce:

Renitko
Ukecaná baba ;) 2063 příspěvků 22.08.18 16:35

Jsem po konizaci a od konizace mám už 2 děti a všecko v pohodě:) Donošení do termínu žádné kompplikace.

meloune
Nováček 2 příspěvky 22.08.18 17:00

@Renitko to je super, ale ja mam za sebou i ten potrat no, tak se bojim, aby to slo, kdyz toho uz bylo tolik :oops:

Renitko
Ukecaná baba ;) 2063 příspěvků 22.08.18 18:16

Bylo mi vždy řečeno že konizace jako taková nemá na otěhotnnění nebo udržení těhotenství žádný velký vliv, co se třea týče předčasného porodu… a že naopak ten čípek díky te jizviččce drží kolikrát víc než by musel:)

Mirri1
Stálice 51 příspěvků 22.08.18 18:43

Mám za sebou dvě konizace a jednu revizi po zamlklém těhotenství. Otěhotněla jsem hned po revizi bez problémů :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama