Revize ve 12. tt a déle

60
23.7.13 10:03

revize ve 12 tt a déle

Ahoj holky, prosím, mám za sebou 2 revize, vždy se nevyvinulo srdíčko. Nyní jsem v 11 tt, srdíčko máme, ale pořád mám strašný strach, aby to vydrželo. Stalo se Vám, že srdíčko bylo a pak nějak odešlo? Mám z toho strašný strach a k doktorovi jsem pozvaná až na 9. srpna - což se do té doby asi zblázním. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22293
23.7.13 10:06

Ono se to lehko řekne - ale pokus se myslet jenom pozitivně. Špatné myšlenky také špatné přivolávají a naopak. Prostě to tentokrát dopadne dobře - stále si to říkej a představuj si své dítě zdravé a čiperné. Určitě to dopadne dobře!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
23.7.13 10:08

Ahoj, hlavně nepanikař a nemysli na to vůbec. Bud v klidu, lež, dokud tě nic nebolí, tak se není čeho bát. Já mám za sebou jen jednu revizi, ted jsem podruhý těhu a vše je v pořádku, taky jsem měla velký strach, ale nesmí se na to moc myslet a kdyby jsi chtěla, klidně chod ke gynekologovi na prohlídky častěji, nic ti říct nemůže, bude určitě chápat, že máš strach. Neboj se a věř, že všechno dobře dopadne. Moc na tebe myslím a držím pěsti ;-) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
23.7.13 10:12

Díky za podporu. Ale, jsem se synem zavřená 3.týden v nemocnici - má neuroboreliozní meningoencefalitidu. Tak přestávám věřit, že vše bude ok, protože se nám nic nedaří. Když otěhotním, tak zase tohle se synem… naštěstí je syn z nejhoršího venku, teď jen čekáme, až dobere antibiotika kanylou. A jak jsem tu sama, napadají mě hrozné věci. Už bych chtěla mít kousek toho štěstí, ale… Myslíte, že bych třeba začala krvácet nebo bych to poznala i nějak jinak, kdyby bylo něco špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22293
23.7.13 10:20

Když nekrvácíš a je ti dobře, je to dobré. Být v nemocnici je nápor na psychiku, není divu, že tě napadá ledacos, ale bylo by dobré si to příliš nepřipouštět a zaměřit se myšlenkami na syna a jeho uzdravení. Lidská psychika je mocná a věř, že může hodně pomoci. Vezmi to obráceně - daří se ti otěhotnět, syn bude v pořádku, to je hodně dobré. Takže se ti daří to podstatné a to je prima, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4639
23.7.13 10:20

Já nevím, nemohl by tě prostě prohlédnout gynekolog v nemocnici? Aspoň na chvilku by tě to uklidnilo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
23.7.13 10:27

@Rimnaha moc dobře rozumím tvým pocitům, není to lehké, první 2 měsíce byli pro mě taky těžké. Člověk bude mít strach už pořád, zvlášť když po prvním potratu slýchá, to se stává, příště už to vyjde, a ono to příště opět nevyjde…musíš tomu věřit, že je všem ok, moc nedat na to, že když nekrvácíš a nic tě nebolí, že je vše ok, dej na svůj vnitřní pocit. Když budeš potřebovat slyšet, že je to ok, jdi k doktorovi, já tam taky chodila. Nebo si pořiď Angelsound, ten taky uklidní, lepší tam poslat pár ultrazvukových vln, než být furt ve stresu, ten jvmnohem horší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6653
23.7.13 10:47

Madorabe má super nápad, zkus se domluvit v nemocnici, jestli by tě tam neprohlédli a budeš mít klid na duši, že je vše v pořádku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
23.7.13 11:07

Byla jsem v nemocnici na gyndě min. týden a vše tedy bylo v pořádku. Ale… zase je týden pryč… Ale už je mi blbý je tam znovu otravovat. Tak jsem právě objednala Angelsounds, třeba mě to trošku uklidní. Hlavně abych s tím uměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
23.7.13 12:02

@Rimnaha to není nic těžkého, jde o to najít jo poprvé a pak už to jde jedna báseň. Ani nepoužívám ten utz gel, jen olejček na břicho:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11788
23.7.13 12:08

@Rimnaha no můj pohled na věc může být pro někoho drsný, ale mě osobně to pomáhá - když zjistíš, že srdíčko nebouchá, tak co s tím naděláš? S tím nic nenadělá ani doktor, ani svěcená voda. MA se dá předcházet celkovou diagnostikou, ale tu máš nejspíš už za sebou, při tom vlastním těhotenství se tomu už v podstatě nijak zabránit nedá. Stane se co se má stát ikdyby jsi se na hlavu stavěla, tak to pověs na jeden veliký hák :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2548
15.8.13 12:36

@Rimnaha Tak jakpak jsi dopadla??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
15.8.13 12:43

Zatím miminko drží, tak doufám, že už bude vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2548
16.8.13 09:50

@Rimnaha Tak to je dobře moc ti to přeji, Jsme na tom stejně. Taky jsem předtím přišla v 9tt o miminko a teď po 3letech snažení se povedlo ale obávám se každé kontroly že bude něco v nepořádku. V pondělí už budu 13tt tak musíme těm našem prckům věřit a těšit se z toho :kytka: Přeji hodně štěstí :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
16.8.13 13:08

Já jsem si i koupila ten Angelsound - domácí ultrazvuk a hodně mě to uklidňuje. Vždy, když na mě přijdou špatné myšlenky, lehnu, poslechnu a jsem v klidu. Dnes jsem byla na genetických testech. Musím čekat do středy na výsledky, tak se zase klepu. Pak už bude snad všechno v pořádku. Přeju taky hodně štěstí a hlavně PEVNÉ nervy. Někdy je to děs…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama