Revize a krvácení

15866
20.7.13 08:21

Revize a krvácení

Mám na vás dotaz a doufám, že mi někdo poradíte :roll: Včera jsem asi něco po… :oops: Minulé úterý jsem měla revizi a ve středu mě pustili domů. Teď ve středu (po týdnu) jsem byla na kontrole u dr. v CARu a ten řekl, že je všechno v pořádku, děloha je čistá a prostě to tam vypadá, jak po menstruaci. Sice jsem pořád slabě krvácela, ale na intimku to stačilo a po revizi to je normální. Tak jsem si včera řekla, že se na chvíli alespoň projedu na rotopedu, že tím nic už nezkazím :nevim: Pak mě ale začal trošku bolet podbřišek, jak při menstruaci a taky jsem začala krvácet jak při silnější ms :nevim: Pořád mě trošku podbřišek bolí a myslím, že ani krvácení nepřestalo. Asi je blbost mít 10 dnů po revizi menstruaci, že? :nevim: Jinak podotýkám, že nemám žádné křeče :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

donaga
20.7.13 08:34

@kaczule1 já tedy nebyla na revizi, ale po konizaci s hysteroskopií a odběrem vzorků, ale MS jsem dostala už po tádnu po zákroku, ač jsem í měla dostat o dost později. Dr mi to vysvětlil tak, že prý narkoza dělá s tělem divy a dokáže tělo v tomhle ohledu naprosto rozhodit.

• Citovat
  • Upravit
15866
20.7.13 08:39

@donaga děkuji za odpověď. Dost mě to teda překvapilo a bojím se aby bylo všechno v pořádku :roll: Po první revizi jsem měla ms přesně za měsíc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
20.7.13 08:41
@kaczule1 píše:
@donaga děkuji za odpověď. Dost mě to teda překvapilo a bojím se aby bylo všechno v pořádku :roll: Po první revizi jsem měla ms přesně za měsíc :nevim:

Já jsem po tom svém zákroky byla úplně mimo jakýkoly cyklus. Začaqlo to jindy, trvalo to jinak dlouho, mělo to jiný charakter… ale dle Dr také bylo vše v pořádku, tak to asi opravdu byly jen ty hormony. Jen teď vůbec netuším, kdy dostanu další MS :D

• Citovat
  • Upravit
15866
20.7.13 08:54

@donaga tak to si mě moc nepotěšila, jelikož plánuju lázně a chtěla jsem si to vypočítat tak, abych měla po ms :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54643
20.7.13 09:08

@kaczule1 ono tělo pokaždé může reagovat jinak i na stejný zákrok. Na menstruaci mi to příjde brzo. Krvácení klidně mohlo být z té jízdy na rotopedu.
Prodělala jsem revizi 2×. Poprvé se MS dostavila za 5 týdnů, ta další až po víc jak 2 měsících a teprve potom začala být pravidelná. Po 2. revizi přišla MS až po víc jak 7 týdnech a další už se potom nedostavila, protože jsem otěhotněla. Ale jinak cyklus už byl srovnaný a MS by tím pádem přišla normálně v termínu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lisatka
21.8.13 06:35

Také jsem si revizi prodělala a i já jsem nejprve asi 4 dny slabě krvácela. Pak se ale krvácení rozjelo a připojila se bolest zad a břicha. Na internetu jsem v angličtině našla vysvětlení porodní asistentky. Tvrdila, že v děloze něco zbylo a to se ted uvolnuje. Žena u toho krvácí a mohou vycházet kusy sražené krve velikosti až tenisového míčku. Já takto krvácela asi týden, vždy hodně, pak se to na den zastavilo, pak zase hodně… Volala jsem i doktorovi a tam mi řekli že je to normální.
Porodní asistentka psala, že o menstruaci jít nemůže, protože tělo nemělo čas za tak krátkou dobu uvolnit vajíčko. O menstruaci může podle ní jít pokud se krvácení dostaví za alespon 21 dní po kyretáži. Uvádí, že by se žena měla následující měsíc chránit před početím, aby bylo možno určit, že se její tělo z kyretáže zotavilo.
Myslím, že její vysvětlení dává smysl a mě hodně uklidnilo. Pokud je krvácení po kyretáži nebo potratu tak silné že je třeba měnit co hodinu jednu vložku, je nutné se dostavit na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
5835
22.8.13 21:20

Holky, jak dlouho jste po revizi krvacely?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
23.8.13 13:26

Beruska03
ahoj beru tak jsem se sem přesunula i já :,(
dnes jsem samovolně potratila, nějak jsem to od včerejška čekala když mě doktorko řekla že nerosteme a máme pomalé srdíčko. Tak se můžeme navzájem podporovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5835
23.8.13 13:50

@STEVIANKA jej to je mi moc lito… a byla jsi i na revizi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
23.8.13 13:59

Beruska03

beru nebyla, včera ráno ultrazvuk začala jsem špinit, prý je to menší ale hlavní problém byl že neodpovídá srdeční akce-pomalá. Prý mám vysoké ryziko že potratím-dnes to přišlo samo ale stím už jsem se smířila-tělo a příroda si řekla. Jdu na ultrazvuk pokud nebude nějaký větší problém ve čtvrtek a tiše doufám že mě řekne že jsem vyčištěná.
Jak je tobě?? Ty jsi to měla přirozené těhu a nebo uměle??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5835
23.8.13 14:28

@STEVIANKA ja mela tehu prirozene… me je uz da se rict ok, jen jeste porad trochu kravcim a obcas me boli bricho jako pri slabsi ms… no psych. jsem se snazila uz dat dohromady, ale obcas to na me tak nejak padne a zacnu filozofovat nad tim proc se to stalo… mam jedinne stesti, ze mam doma rocniho prcka, jinak bych byla asi uplne v haji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
23.8.13 15:11

Beruska03
mě připadá že jsem taknějak odrkvácela ráno a odpoledne už jen špiním-uvidím teda co bude dál.
Ano máš pravdu, máme doma děti a to nás drží nad vodou, hlavně ani tolik času přemýšlet není. Asi nevyřešíme ani jedna proč se to stalo, já mám te´dka nervy kvůli bejvalému-v pondělí mám soud takže to mě taky nepřidalo. Bejvalá manželka přítele nám zase dělá naschvály přes jeho syna takže taky stres a prostě může to stím souviset anemusí. V září jdu na kontrolu štítné a taky to sním proberu, jdu zrovna 4.9 tak jsem myslela že sním budu už řešit těhotenství-takhle sním možná budu řešit příčinu. Ale je dobře že se to stalo takhle brzo jsou na tom maminky daleko hůř-ohodně :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
23.8.13 15:42

Beruska03
odkud vlastně jsi??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5835
23.8.13 17:54

@STEVIANKA ja jsem z moravskoslezskeho kraje, kousek od Ostravy… ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama