Řezání u močení

Anonymní
12.12.18 15:20

Řezání u močení

Dobrý, potřebovala bych pomoct. Dnes když sem šla ráno na wc, bylo vše tak jako vždy. Když sem ale šla podruhé, cítila jsem řezání, bolest při močení. Jinak když sedím nebo něco dělám, necítím nic. Jen když močim. Krev se taky neobjevuje. Mám před menstruaci. Čím myslíte ze by to mohlo byt? Dekuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.12.18 15:31

Zacinajici zanet mocoveho mechyre :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
12.12.18 15:33

Zanet mocovych cest. Zajdi za praktickou at ti da ATB a hodne hodne mega pij cistou vodu, aby se ti bakterie vyplavily a nemnozily. Muzes si koupit i brusinkovy sirup v lekarne, ten snizuje adhezi bakterii k moc. cestam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
12.12.18 15:38

Jsou to typické projevy pro zánět močových cest. pokud nechceš antibiotika, doporučuji hodně pít+ brusinky a koupit si v lékárně třeba urinal akut. Pokud to nepřejde nebo se to bude horšit tak k lékaři a ten dá antibiotika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12445
12.12.18 16:17

Jestli máš zánět močového měchýře, jako že to tak vypadá, tak švisti k doktorovi, bez antibiotik to nepůjde. A nic z lékárny ti na rozjetý zánět nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
422
12.12.18 17:41

Zajimavy…ja beru atb na anginu a paleni mam taky :nevim: Nemusi to znamenat nic, zvlast kdyz nemas teplotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
12.12.18 20:06

Může to být počínající zánět močových cest.
Ale já tohle mám, vždy před Menzesem :zed:
Musím nahřívat, brusinky a teplou vanu… hlavně nohy v teple. Jakmile mi menzes začne přestane to. Dříve jsem trpěla na záněty močáku, teď po porodu se mi stává to co popisujete před Menzesem.
Pokud by se to, ale zhoršovalo, zajit k obvodnímu ( nejlépe vzít ranní moč rovnou sebou)
Ps: když jsem měla zánět, skoro vždy to bylo nesnesitelné a vždy teplota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9547
12.12.18 20:11
@Jagwa píše:
Zajimavy…ja beru atb na anginu a paleni mam taky :nevim: Nemusi to znamenat nic, zvlast kdyz nemas teplotu.

V životě jsem měla asi čtyřikrát zánět močových cest a to docela silných. Teplotu jsem u toho neměla ani jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama