Řezání u močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 15:20
Řezání u močení

Dobrý, potřebovala bych pomoct. Dnes když sem šla ráno na wc, bylo vše tak jako vždy. Když sem ale šla podruhé, cítila jsem řezání, bolest při močení. Jinak když sedím nebo něco dělám, necítím nic. Jen když močim. Krev se taky neobjevuje. Mám před menstruaci. Čím myslíte ze by to mohlo byt? Dekuju moc

Reakce:
Coctailgirl
Kecalka 311 příspěvků 12.12.18 15:31

Zacinajici zanet mocoveho mechyre :)

Diaceny
Stálice 84 příspěvků 12.12.18 15:33

Zanet mocovych cest. Zajdi za praktickou at ti da ATB a hodne hodne mega pij cistou vodu, aby se ti bakterie vyplavily a nemnozily. Muzes si koupit i brusinkovy sirup v lekarne, ten snizuje adhezi bakterii k moc. cestam.

smudlinky
Závislačka 2605 příspěvků 340 inzerátů 12.12.18 15:38

Jsou to typické projevy pro zánět močových cest. pokud nechceš antibiotika, doporučuji hodně pít+ brusinky a koupit si v lékárně třeba urinal akut. Pokud to nepřejde nebo se to bude horšit tak k lékaři a ten dá antibiotika

Monchichik
Kelišová 6197 příspěvků 12.12.18 16:17

Jestli máš zánět močového měchýře, jako že to tak vypadá, tak švisti k doktorovi, bez antibiotik to nepůjde. A nic z lékárny ti na rozjetý zánět nepomůže.

Jagwa
Kecalka 284 příspěvků 12.12.18 17:41

Zajimavy…ja beru atb na anginu a paleni mam taky :nevim: Nemusi to znamenat nic, zvlast kdyz nemas teplotu.

sepru
Kecalka 242 příspěvků 12.12.18 20:06

Může to být počínající zánět močových cest.
Ale já tohle mám, vždy před Menzesem :zed:
Musím nahřívat, brusinky a teplou vanu… hlavně nohy v teple. Jakmile mi menzes začne přestane to. Dříve jsem trpěla na záněty močáku, teď po porodu se mi stává to co popisujete před Menzesem.
Pokud by se to, ale zhoršovalo, zajit k obvodnímu ( nejlépe vzít ranní moč rovnou sebou)
Ps: když jsem měla zánět, skoro vždy to bylo nesnesitelné a vždy teplota.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6888 příspěvků 12.12.18 20:11
@Jagwa píše:
Zajimavy…ja beru atb na anginu a paleni mam taky :nevim: Nemusi to znamenat nic, zvlast kdyz nemas teplotu.

V životě jsem měla asi čtyřikrát zánět močových cest a to docela silných. Teplotu jsem u toho neměla ani jednou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >