Reklama

Rezervace peněz na účtu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 12.09.11 11:52
rezervace penez na účtu

když mi přisla výplata spořitelna mi celou částku dala „rezervovat“ měla jsem tam něco neuhrazeno ale ne všechny peníze co my zarezervovali, na účtě jsou vidět ale nejde s nimi manipulovat, stalo se vámto už někomu, proč si tedy nestrhnouto co potřebuj a zbytek mi nevrátí děkuji

Reklama

Reakce:

onionka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 12.09.11 11:55

Stalo, nejen mě.
exekuce na účet, určitě. nestrhnou si co potřebují, prootže potřebují více než tamm máš. v rezervaci ho budeš mít tak dlouho dokud se tam nenastřádá dost, aby mohli strhnout celou požadovanou částku najednou, Pak se účet zase uvolní.

luciaasek
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 12.09.11 11:56

a nedali ti třeba na to nějaké penále?? že by ta částka byla vyšší?? :nevim:

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 12.09.11 11:58

nene nedali, hlavně si je ani nestrhli a do banky se mi kvůli tomu nechce

luciaasek
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 12.09.11 11:59

tak tam zkus jen zavolat.Najdi si nějakou infolinku a tam se zeptej

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 12.09.11 11:59

Stalo se i mě,před léty.

Nesplnila jsem podmínky kontokorentu(u jiné banky) a oni si strhli celou výplatu…na zbylou částku jsem si domluvila splátkový kalendář :wink:

Nejlepší bude když tam zavoláš nebo raději zajdeš a vše si tam vyjednáš osobně

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.11 12:03

Tchánovi prý taky blokli účet a ještě mu z něj strhli skoro 200 tisíc, pt měl tchýni tuto částku vyplatit a ona ty peníze stále nedostala, je to snad měsíc. Nikdo neví, kde ty peníze jsou a proč mu ten účet neustále blokují. Přijde nám to divné 8-o 8-o

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 12.09.11 12:39
Anonymní píše:
Tchánovi prý taky blokli účet a ještě mu z něj strhli skoro 200 tisíc, pt měl tchýni tuto částku vyplatit a ona ty peníze stále nedostala, je to snad měsíc. Nikdo neví, kde ty peníze jsou a proč mu ten účet neustále blokují. Přijde nám to divné 8-o 8-o

Ať jde do banky osobně :nevim:
Jednou jsem měla exekuci od FÚ (asi 200Kč) :roll: Taky jsem to nechápala, ale v bance mi to vysvětlil.

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 12.09.11 14:05

a když mi tedy zarezervovali všechny peníze tak to že nemám ani na rohlík je nejspíš nezajímá co

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 12.09.11 15:06
ivuss píše:
a když mi tedy zarezervovali všechny peníze tak to že nemám ani na rohlík je nejspíš nezajímá co

Ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.11 15:27
chuanitka píše:
Anonymní píše:
Tchánovi prý taky blokli účet a ještě mu z něj strhli skoro 200 tisíc, pt měl tchýni tuto částku vyplatit a ona ty peníze stále nedostala, je to snad měsíc. Nikdo neví, kde ty peníze jsou a proč mu ten účet neustále blokují. Přijde nám to divné 8-o 8-o
Ať jde do banky osobně :nevim:
Jednou jsem měla exekuci od FÚ (asi 200Kč) :roll: Taky jsem to nechápala, ale v bance mi to vysvětlil.

Furt nechápu, proč mu ten účet blokují, když už si tu částku strhli? Která instituce to strhává, když jí to měl dát jako výživný na ní?

LENKACAR 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.11 12:35

můj bejvalej odmítal polišům zaplatit pokutu a po půl roce mu blokli účet,ta částka dělala asi 1500,–,ale na účtě bylo x tisíc a taky si nevzali a neodblokovali sami ,musel tam osobně a odblokli to na místě ..Taky to nechápu ,ikdyž mu dali penále pořád ta částka na účtu byla mnohonásobně vyšší ,peněz bylo dost..prostě jeho frajeřinka ho stála z 800,–nakonec 1500,–zaplatit to stejně musel, na bloklej účet čuměl jako vejr

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >