Rhodos 2019

1086
9.8.19 06:53

Byla jsem na Kosu 2015 tedy v dobe nejvetsi vlny uprchliku a ac jsem ostrov procestovala, na zadneho jsem nenarazila. Ale jiste, na tebe tam uz cekaji… s takovym pristupem zustan doma. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3102
9.8.19 07:26

Jsme teď na Rhodosu a žádného jsme fakt nepotkali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1102
9.8.19 08:12

Byla jsem loni a v centru Rhodosu jsme potkali dvě skupinky matek s dětma. A ty byly faaakt nebezpečné :mrgreen: přestaň číst idnes a zůstaň raději doma :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3594
9.8.19 08:13

@Alushka.S Letos jsme Rhodos procestovali se dvěma malými dětmi a cítila jsem se naprosto bezpečně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2917
9.8.19 08:43

Vrátili jsme se z Rodosu ted ve středu, žádného imigranta nebo tak jsme neviděli, připadá mi tam klid, prostě ostrov, jen letiště se opravuje tak to to docela šílený, ale jinak bych řekla že uplně v klidu sedá jet

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
9.8.19 10:55

@onajeblond moc díky za reakci :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
9.8.19 10:56

@vjerunqa super, moc děkuji za reakci.
:kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
9.8.19 10:57

@Megerka moc díky za reakci. Byla jsem v klidu, jen mě nějak rozhodil ten článek, že je Rhodosu lepší se vyhnout. Užívejte dovolenou. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2917
9.8.19 12:22
@Alushka.S píše:
@onajeblond moc díky za reakci :kytka:

Za nic, neboj litá se všude o sto šest 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
273
9.8.19 15:27

Ahoj, byli jsme na Rhodosu loni v září, procestovali jsme celý ostrov, nikde jsme na žádné migranty nenarazili, všude klid a pohoda, jen v hlavním městě jsem viděla jednu mladou ženu žebrající s dítětem :,(..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2089
9.8.19 23:29

Taky jsme měly tuto obavu z migrantů, ale byly jsme v klidu a dovču si užily ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
10.8.19 07:38

@korneli moc děkuju za reakci. Takže jste na žádné ani nenarazili?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
10.8.19 07:39

@čáryfučka děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin