Dovolená u moře v zimě s ročním dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanullllka
Kecalka 279 příspěvků 06.08.19 16:14
Dovolená u moře v zimě s ročním dítětem

Ahoj, sháním tipy na dovolenou u moře v zimě. Chceme jet i s malou, v té době ji bude zhruba rok. Takže někde, kde je to baby friendly a je tam teplo i v zimních měsících. Autem to nepřipadá v úvahu, takže někam letecky, ale zas bych nerada letěla třeba šest hodin. Za každý tip od vás budu strašně ráda :mavam:

Reakce:
mamoch
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 06.08.19 16:16

Jedině Egypt, v zimě to nikam blíž nebude…

unuděná
Echt Kelišová 8478 příspěvků 06.08.19 16:20

Do šesti hodin letu to bude maximálně ten Egypt a Tunis (oboje bych s ročním dítětem dost zvážila). Kdybyste chtěli opravdu za teplem, tak budete muset o hodně dál. Fajn jsou třeba Kanáry, ale opět, budete mít kolem 22st a voda tam je v zimě studená :think: Nechala bych to až tak na duben, květen.

Malike
Extra třída :D 14375 příspěvků 06.08.19 16:24

@unuděná tak Tunis v zimě fakt ne :mrgreen:
@hanullllka jedině Egypt, ale upřímně s ročnim bych to nedala…faraonova pomsta u tak malého dítěte by byla fatální.

hanullllka
Kecalka 279 příspěvků 06.08.19 16:28

@unuděná toho sem se bála. Egypt s malou fakt riskovat nebudu. Byla jsem tam 2 roky zpět a chytla tam střevní virózu, přestože jsem pila jen balenou vodu. Březen by se asi dal, květen nevím. :?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18199 příspěvků 06.08.19 16:34

Emiraty.Cca 6 hodin max letu.

Ernais
Kecalka 346 příspěvků 06.08.19 16:36

Tak v zimnich mesicich nikde blizko teplo neni. My byli v lednu na Kapverdech, teplo dostatecne, ale leti se tam pres 6 hodin. Byt vami letim bud na podzim nebo az pozdne na jare.

dickys
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 1 inzerát 06.08.19 16:48

Já bych se toho Egypta tak nebála, pokud by bylo dítě ale chodící, lezec přece jenom sesbírá ze země hodně špíny… Preventivně 2 týdny před dovolenou dávat probiotika, tam taktéž, vyhýbat se rizikovému jídlu, pití a mít připravené ty jejich léky, kdyby něco tak hned dát. Maximálně tam skončíte na infuzi no. Nebo pak ještě Emiráty, Katar apod, ale tam už je let 6h…

unuděná
Echt Kelišová 8478 příspěvků 06.08.19 21:36

No, my byli loni s detmi v Egypte (3 roky a 5,5),prujmy jsem chytla nejvic ja, lehce manzel, ale zaplat panbu za to. Predstava, ze je na tom dite stejne jako ja (a deti obvykle mivaji horsi prubehy),je uplne desiva. Kolikrat jsem mela co delat, abych dobehla :roll: S mensimi detmi to fakt neni dobry napad. A ano, taky jsme pili balenou vodu, nejedli zmrzliny a nedavali si led do piti, zuby cistili balenou atd. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama