Dovolená u moře v zimě s ročním dítětem

1338
6.8.19 16:16

Jedině Egypt, v zimě to nikam blíž nebude…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53190
6.8.19 16:20

Do šesti hodin letu to bude maximálně ten Egypt a Tunis (oboje bych s ročním dítětem dost zvážila). Kdybyste chtěli opravdu za teplem, tak budete muset o hodně dál. Fajn jsou třeba Kanáry, ale opět, budete mít kolem 22st a voda tam je v zimě studená :think: Nechala bych to až tak na duben, květen.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14895
6.8.19 16:24

@unuděná tak Tunis v zimě fakt ne :mrgreen:
@hanullllka jedině Egypt, ale upřímně s ročnim bych to nedala…faraonova pomsta u tak malého dítěte by byla fatální.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
294
6.8.19 16:28

@unuděná toho sem se bála. Egypt s malou fakt riskovat nebudu. Byla jsem tam 2 roky zpět a chytla tam střevní virózu, přestože jsem pila jen balenou vodu. Březen by se asi dal, květen nevím. :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24379
6.8.19 16:34

Emiraty.Cca 6 hodin max letu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6654
6.8.19 16:36

Tak v zimnich mesicich nikde blizko teplo neni. My byli v lednu na Kapverdech, teplo dostatecne, ale leti se tam pres 6 hodin. Byt vami letim bud na podzim nebo az pozdne na jare.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2236
6.8.19 16:48

Já bych se toho Egypta tak nebála, pokud by bylo dítě ale chodící, lezec přece jenom sesbírá ze země hodně špíny… Preventivně 2 týdny před dovolenou dávat probiotika, tam taktéž, vyhýbat se rizikovému jídlu, pití a mít připravené ty jejich léky, kdyby něco tak hned dát. Maximálně tam skončíte na infuzi no. Nebo pak ještě Emiráty, Katar apod, ale tam už je let 6h…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
6.8.19 21:36

No, my byli loni s detmi v Egypte (3 roky a 5,5),prujmy jsem chytla nejvic ja, lehce manzel, ale zaplat panbu za to. Predstava, ze je na tom dite stejne jako ja (a deti obvykle mivaji horsi prubehy),je uplne desiva. Kolikrat jsem mela co delat, abych dobehla :roll: S mensimi detmi to fakt neni dobry napad. A ano, taky jsme pili balenou vodu, nejedli zmrzliny a nedavali si led do piti, zuby cistili balenou atd. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin