Rict, ze beru "Viagru"?

Anonymní
25.8.21 04:57

Rict, ze beru "Viagru"?

Ahoj, chtěl bych vas poprosit o radu. Mam kratce novou přítelkyni. S erekci v pokrocilem stadiu vztahu jsem nemel nikdy problemy, ale uz od mladi jsem to mel tak, ze jsem dal jen jedno kolo za noc. Ale s cim mám problém, tak s erekci v začátcích vztahu. Takže jsem ted nic neponechal nahode a zacal uzivat lek na podporu erekce. Ma v sobe latku, ktera mi ucinkuje cca 3 dny a erekce se dostavi jen pri stimulaci, takze ideal. Porad si udrzuju tu svoji hladinku, protože nikdy nevím, kdy bude sex. A ted k veci. S tim lekem jsem proste nadsamec a muzu celou noc a kolikrat chci. Pritelkyni se to takhle libi, ale nejsem to proste ja a vim, ze bez toho bych dal jedno kolo a konecna. Asi chapete, ze mluvit o tom s nekym, koho znám par tydnu neni lehky.

A ted se chci zeptat,.chtely byste to vědět hned od začátku? Pokud by vam to partner rek po nejake dobe, bylo by vam to jedno nebo by to byl pro vas podraz?

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34808
25.8.21 06:17

Asi bych to nechtèla vědět. Jen jestli ten prášek nemůže při dlouhodobém braní škodit zdraví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.8.21 06:23

Ja bych to chtela vedet urcite uz na zacatku. Nevim uprimne jak bych reagovala, ale toto by pro me nemelo nic spolecneho s „jsme spolu delsi dobu, poznala jsem, ze jsi uzasny a takova vec pro me hraje vedlejsi roli“… jestli me chapes, neotalej s tim… A to na "zacatku znamena: ok, mame za sebou reknu treba 3× sex… Pokud by to bylo nekolikrat a ty bys mi to nerekl, :think: tak nevim, nevim.. nelibilo by se mi to..

Pokud navic relativne normalne fungujes, nevidim v tom problem. Pochybuji, ze po 2 letech a vic vztahu spolu budete sexovat vice nez 1× za noc

Příspěvek upraven 25.08.21 v 06:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
25.8.21 06:27

Lepší mít dobrý sex jednou za večer, než později z vedlejších účinků třeba vůbec.
Ono to stejně skoro všechny xkrat za večer baví jen omezenou dobu. Takže bych možná nic neříkala, jen ubírala na pravidelnosti brání těch prášků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
25.8.21 06:29
@Malábublinka píše:
Ja bych to chtela vedet urcite uz na zacatku. Nevim uprimne jak bych reagovala, ale toto by pro me nemelo nic spolecneho s „jsme spolu delsi dobu, poznala jsem, ze jsi uzasny a takova vec pro me hraje vedlejsi roli“… jestli me chapes, neotalej s tim… A to na "zacatku znamena: ok, mame za sebou reknu treba 3× sex… Pokud by to bylo nekolikrat a ty bys mi to nerekl, :think: tak nevim, nevim.. nelibilo by se mi to

Tak doufám, že ten modrý prášek nebude lupat roky. Chtěla bych to vědět, pokud už by vztah byl pevnější, mluvilo se o sestěhování nebo tak. Ale ne za 14 dní týden vztahu. Že se mu možná vůbec bez prášku už nepostaví. Protože si na to zvykne hlavně psychicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.8.21 06:41

No,.. Mela jsem chlapa, co se mu nechtel stavet a ten mi nerekl, ze ma problem… Prvni 3 mesice vztahu jsem z toho byla nestastna, protoze jsem musela hloubat nad tim, zda ho nepritahuji nebo co se jako deje? Ver mi, ze kdyby mi rekl hned na zacatku, ze ma proste problem, usetrilo by mi to nervy a pochybnosti… Byla jsem s nim pak dalsich 5 let.. Vztah pokracoval, byla jsem zamilovana a hodne mladá. Dnes by to ale asi vypadalo jinak a zda ma problem bych se nestydela zeptat :mrgreen: Ale pokud by ho vedome mel a ani me s tim neseznamil, tak to ne, ne, ne! Jde videt, ze kazdy to ma jinak a tvou pritelkyni v tomto nebudes mit prectenou ani za 2 ani za 6 mesicu.. Ja jsem proto s pravdou ven co nejdriv.. Ne hned, ale urcite po par sexovani ano…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4919
25.8.21 07:04

Řeknu ti to takhle - v začátcích několikrát za noc super, ale kdo by to takhle chtěl mít nafurt, že?
To, že bez podpory můžeš jednou za noc je celkem normální, vůbec nechápu, že kvůli tomu bereš nějaké léky. To je chceš brát doživotně, abys byl ten „nadsamec“? Pokud jsou to fakt léky, tak Ti můžou nadělat v těle paseku jak blázen a nedostatečná erekce pak bude Tvým nejmenším problémem.
Asi by mě jako ženu víc „ranilo“, že si v začátku, kdy pro tebe mám být nejvíc neodolatelná, musíš pomáhat chemií k tomu, aby se Ti postavil, než to, že můžeš jen jednou denně. Ale třeba to má Tvoje přítelkyně jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 07:14
@akavi píše: Řeknu ti to takhle - v začátcích několikrát za noc super, ale kdo by to takhle chtěl mít nafurt, že?
To, že bez podpory můžeš jednou za noc je celkem normální, vůbec nechápu, že kvůli tomu bereš nějaké léky. To je chceš brát doživotně, abys byl ten „nadsamec“? Pokud jsou to fakt léky, tak Ti můžou nadělat v těle paseku jak blázen a nedostatečná erekce pak bude Tvým nejmenším problémem.
Asi by mě jako ženu víc „ranilo“, že si v začátku, kdy pro tebe mám být nejvíc neodolatelná, musíš pomáhat chemií k tomu, aby se Ti postavil, než to, že můžeš jen jednou denně. Ale třeba to má Tvoje přítelkyně jinak.

No, ja to primarne nebral proto, abych mohl nekolikrat za noc. Proste zacatky mam v tomhle tezky. Stres, nervozita, obavy, nova zenska…moc u toho přemýšlim a zezacatku mi to nejde. Takže jsem sel touhle cestou a ted uz je nejak latka nastavena a bohuzel pomerne vysoko.

• Citovat
  • Nahlásit
66202
25.8.21 07:22
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěl bych vas poprosit o radu. Mam kratce novou přítelkyni. S erekci v pokrocilem stadiu vztahu jsem nemel nikdy problemy, ale uz od mladi jsem to mel tak, ze jsem dal jen jedno kolo za noc. Ale s cim mám problém, tak s erekci v začátcích vztahu. Takže jsem ted nic neponechal nahode a zacal uzivat lek na podporu erekce. Ma v sobe latku, ktera mi ucinkuje cca 3 dny a erekce se dostavi jen pri stimulaci, takze ideal. Porad si udrzuju tu svoji hladinku, protože nikdy nevím, kdy bude sex. A ted k veci. S tim lekem jsem proste nadsamec a muzu celou noc a kolikrat chci. Pritelkyni se to takhle libi, ale nejsem to proste ja a vim, ze bez toho bych dal jedno kolo a konecna. Asi chapete, ze mluvit o tom s nekym, koho znám par tydnu neni lehky.

A ted se chci zeptat,.chtely byste to vědět hned od začátku? Pokud by vam to partner rek po nejake dobe, bylo by vam to jedno nebo by to byl pro vas podraz?

Dekuji

Stalo se mi, dozvedela jsem se to pozdeji a nevadilo, naopak mi lichotilo, ze mu na prvnim sexu zalezelo. Bylo to, ale jen poprve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
25.8.21 07:27
@Anonymní píše:
No, ja to primarne nebral proto, abych mohl nekolikrat za noc. Proste zacatky mam v tomhle tezky. Stres, nervozita, obavy, nova zenska…moc u toho přemýšlim a zezacatku mi to nejde. Takže jsem sel touhle cestou a ted uz je nejak latka nastavena a bohuzel pomerne vysoko.

Zkus to vysadit. Zjistíš, jak moc jsi na tom psychicky závislý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4919
25.8.21 07:46
@Anonymní píše:

Asi bych se bála nežádoucích dlouhodobých účinků. Jako chápu, že to je těžký, ale tyhle Tvé problémy jsou v hlavě a ne v penisu, ty léky by primárně měly být pro ty, co mají problém fyzický, ne psychický.
Zkoušel jsi psychologa, nějaké relaxační techniky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7620
25.8.21 07:55

Jsem snad nikdy s manželem nesoulozila několikrát za noc. Jestli má tvoje partnerka potřebu souložit Xkrat denně tak hledej jinde. A tu viagru si neměl vůbec brát. Měl bys ji to říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
25.8.21 08:56

Čím dříve to řekneš tím lepe proto tvé zdraví. Navíc můžeš tvůj problém s ní vyřešit. Good luck.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18056
25.8.21 09:22

Ne, slečně to fakt nevysvětluj dřív, než to probereš v psychoterapii, nemyslím si že by se takový hovor v situaci kdy vzájemně ještě nejste hodně propojení podařilo ustát tak, abyste si neublížili. (ona to taky může brát tak, že se musíš přemáhat, abys na ní vlezl a nevysvětlíš to)

Zádrhel je ve tvé psychice, v sebedůvěře a podobných věcech. A evidetntně ta tableta ti pomůže s funkčností, ale zároveň ti přidává další level nejstoty.

To co popisuješ bude spíš něco volně prodejného, ne přímo na předpis, že? Nech si to jako berličku, dokud se v psychoterapii nesmíříš sám se sebou a nezjistíš, že se bez toho obejdeš

Btw - existují antidepresiva, která s libidem a erekcí pomáhají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
25.8.21 09:30

Nepíšeš věk, ale obecně, pokud jsi schopen fungovat bez léku, tak bych se ubíral tímto směrem. Léku bych postupně ubíral a zároveň si zvykal na novou partnerku. Po nějaké době bych šel s pravdou ven. Ono není o co stát pořád myslet na to, jestli v sobě mám dávku, nehledě na to, že většinou každý lék má i nežádoucí účinky. Pokud to bude rozumná ženská, tak to pochopí a případně tomu sex přizpůsobí.

Jinak s tou novou partnerkou to mám podobně. Čím hezčí a více mi na tom záleží, tím větší nervy a erekce horší. A pak to vysvětluj, že tě neuvěřitelně rajcuje… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat