Říjňátka 2020

24
31.1.20 12:44

Říjňátka 2020

Pokud očekáváte miminko v řijnu 2020, tak šup sem. Můžeme si navzájem poradit, popovídat, pochlubit se s prďolkama. Pro mě je to třetí těhotenství. První téměř bez problému ze kterého mám dvouletého syna. Druhé bohužel nedopadlo. Tak doufejme, že toto vyjde a syn bude mít sourozence- pohlaví bude překvapení :lol: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

109
31.1.20 13:53

Ahoj, přidám se :lol: zatím jen // na testu.. předpokládám TP 6.10. Ale u Mudr. Jsem ještě nebyla.. tak snad to nezakriknu. Mam už holčičku 2 a 1/4. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
31.1.20 14:17

@Januli84 Ahoj, já mám na testu zatím ducha, testovala jsem včera. Ráno budu testovat znovu :)) Druhé mimčo jsme plánovali až na příští rok. Chtěla jsem letňátko, ať mám změnu :D No a manžel si nedal pozor a když mu to říkám, taktobyl prý úmysl :pocitac: :mrgreen: Hned jsem si spočítala kolikátý je den cyklu a ejhle 13dc :think:, takže jsem měla jasno už tehdy. Dnes mám mít ms, cyklus 26 dní. Termín by měl být podle ms 12.10. Tak jsem zvědavá. Malý se narodil o 13 dnů dřív, tak to vidím spíš na úplný začátek října. Můžu se zeptat: už meškáš s ms? Jak silný máš testík? (Malý měl teď 17. dva roky.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
31.1.20 15:15

Dělala jsem včera odpoledne, meškám cca 4 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
31.1.20 15:19

@Januli84 tak ta je ukázková :potlesk: Už se dostavili nějaké příznaky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
31.1.20 15:54

Minulý měsíc ukázkové příznaky a nic z toho (snažili jsme se zhruba 3/4 roku). Tento měsíc klasika pms.. A jsou z toho //. :lol: ji ak teda jsem měla křeče v brise ale už dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
31.1.20 15:55

@Ppkm co ty? A buď rada ze to vyšlo na poprve5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
31.1.20 16:20

@Januli84 já nevím, jestli to můžu považovat za příznaky, ale asi 5 dnů po styku se mi uplne z niceho nic vecer silene motala hlava, ale tak, ze jsem doma lezla po 4 za synem, abych sebou netriskla. Az mi z toho bylo na zvraceni. Takovouhle motanici jsem měla jen v těhu, nikdy jindy jsem to nezažila :nevim: a predevcirem jsem lezela a bodalo me na prave strane v podbrisku a den na to na druhe strane. Nic vic. Tyden pred ms mě vždy hodně bolí prsa a břicho a teď vůbec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
1.2.20 07:29

@Ppkm dobre ranko, co testik? Hoď ho sem.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 15:42

Ahojte holky tak snad budeme taky říjnový :innocent: když se nic nepotentí :innocent: máme teď za sebou IVf a na testiku jsou // a v pondělí jdeme na krev :innocent: no a když to klapne tak by jsme měli mít terminek 15.10 :innocent:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
1.2.20 17:42

@Roumelixie zdravím :dance: gratulujeme ke //.. ty jo.. ivf? Tak to musíte být úplně mega rádi! Jak dlouho jste se snažili? A je ti blbě? Mě dneska fakt jo :poblion:, to s č.1 si nepamatuju, že by mi bylo blbě. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
1.2.20 19:46

Ahoj, já mám také TP 6.10., jsem po iui, takže to mám spočítáno podle ovulace. Byla už 9DC. Byla jsem v pondělí a ve čtvrtek na krevních testech, potvrzeno. Na usg bych mela jít 14.2. Bude to dlouhých 14 dnů. :pray: :four_leaf_clover:Je to moje třetí těhotenství, doma už mám dvě náctileté holky. Všem nám přeji, aby vše dopadlo tak jak má, tedy dobře:heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
1.2.20 19:51

10.10.2020

Ahoj, taky se pridavam. Ja jsem po KET (ivf) a tt pozitivni, hcg 119. Tak doufam, ze bude vse v poradku :srdce:. Jinak priznaky: mam docela silny krece v brise, tak se i bojim, aby neprisla ms, mam hodne nafoukle bricho a pripadam si trochu priozrala :lol:, jinak vse v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
1.2.20 19:52

@Maribelle jakou jsi mela hodnotu hcg? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
1.2.20 19:57

@Mia170 v pondělí odpoledne 77 (13dpo)a ve čtvrtek ráno 234, hodila jsem to do tabulky a roste to jak má, ťuk ťuk, přišlo mi, že je to málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama