Risperidon Orion u dětí

112
16.8.21 12:53

Risperidon Orion u dětí

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti se sirupem Risperidon pro děti, syn má PAS a tenhle přípravek nám napsala psychiatrička, já nejsem moc pozitivní po stránce meditace dětí, ale neviděla ho poprvé a též mě bylo SPC i psycholožkou doporučeno se k léčbě podvolit :? Měl by začít brát od zítřejšího rána 0,25ml + večer a po 3 týdnech mám volat.
Jak reagovaly vaše děti na tento lék, bylo zlepšení?
Nebudu zde vypisovat co vše syn má, hodně sdílí hekáním a řevem, je velmi hlučný, ale není adhd, je spíše hodně živý právě mívá i afekty z nervů, když chytne zlost je nebezpečný sám sobě hlavně.
Prosím odpovědi jen od těch co mají zkušenosti.
Děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.8.21 12:57

@Simdan Pracuji s postiženými dětmi…Risperidon bere chlapec s PAS a pomohl mu…je klidnější, nenapadá ostatní děti.
Prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
112
16.8.21 15:34
@Anonymní píše:
@Simdan Pracuji s postiženými dětmi…Risperidon bere chlapec s PAS a pomohl mu…je klidnější, nenapadá ostatní děti.
Prosím anonym.

Děkuji za reakci, já právě sama neberu třeba ani Ibalgin a povodně pokud to není třeba nejsem nějaká lesní matka to ne, ale snažím se vyhýbat chemii, tak zkusíme a uvidíme pokud to pomůže budu ráda, my jsme už bezradní, bere omega, magnezko a vše i hodně jí ovoce jen nechce maso to je asi problém on prostě nechce ani náhražku, je svůj vezme si jen to co mu voní ke všemu čichá a údajně i ten lék podpoří tu chuť k jídlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
16.8.21 17:12

@Simdan Chlapec o kterého se starám má podobné projevy jako váš… hrozně divoký, hlučný, záchvaty vzteku a agrese, ale ne k sobě, napadal ostatní děti… právě kvůli tomuhle mu byl Risperidon nasazen a pomohlo to, dětem má snahu ublížit opravdu jen výjimečně. A celkově je klidnější, vyhraje si, zabaví se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat