Roaccutane ano nebo ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teri18
Stálice 68 příspěvků 07.02.19 18:01
Roaccutane ano nebo

Ahoj všem, trápí mě akné už 4 roky, a užívala jsem různé věci od drogerkovych až po předepsaných od kožního, skinoren, differine(ten mi jednou zabral bezvadně, pak se to vrátilo) a zineryt(ten je super na vymáčklý pupinek)..a začala jsem znovu užívat zineryt+differine, jenže teď ho užívám nějaký 4 mesic a nic..k tomu od ledna užívám HA minervu, mam sušší plet, která se loupe, ale zároveň jsem rano po těchto krémech na cele, a na tvářích blízko nosu lesklá.. vyloženě těžkou formu akné nemam.. mam několik malinkych červených pupinku od licnich kosti jakoze směrem k nosu, na levém spanku, něco na bradě, a občas na cele..jinak jakoze mam dost flekatou plet po akné..zajímavý je, ze čelo a tváře směrem od licnich kosti dolu, kde se mi pupinky nedělají mam krasne zdravou, sjednocenou a hladkou.. už nevim co s tím, zda mam počkat na účinek HA nebo jsem premyslela o užívání toho Roacutane, ale nevim jestli mi to kožní předepíše, protože to zas tak hrozny nemam
Má s nim někdo zkušenosti? Jaké byly vedlejší účinky a vrátilo se vám akné po jeho užívání?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 19:18

Je na těžkou akné
http://2.bp.blogspot.com/…nglobata.jpg takže určitě ne
Navíc škodí v těhotenství , těhotná sice nejsi a zjevně být nechceš, ale nikdo ti neřekne za jak dlouho je to z těla pryč

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >