Robotický vysavač - máte některá?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 07.04.10 16:47
robotický vysavač - máte některá?

Ahoj,
zajímalo by mě, jestli máte někdo doma robotický vysavač , jaký a jak jste spokojené? Díík :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
eRoza
Kecalka 184 příspěvků 07.04.10 17:25

Tak mi vlastníme už tři měsíce Roombu 555. Jsme s ní nadšeni. Byl to jediný vysavač na trhu, který zvládl vysát i koberec. Každá návštěva je z ní nadšena a dokonce už si jí i známí koupily, když ho u nás vyděli v akci. Mužský si hrál a natočil malé video v akci u nás v obyváku. Tady je odkaz http://www.youtube.com/watch?…

irinek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.10 18:42

Tak to je paráda, líbilo by se mi něco takovýho mít doma.

nelaa
Kecalka 469 příspěvků 07.04.10 18:44

Už tady na ně diskuze je, zkus ji najít.
Ale za mě, máme robzone (teda ten nejdražší, fuj) ale jsem naprosto spokojená. Slyšela jsem, že pokud máš domácí zvířata, je dobré pořídit ty lepší typy (ty levné prý blbě sají chlupy). My máme 3psy a jsem nadšená.

eRoza
Kecalka 184 příspěvků 07.04.10 18:54

Na domácí mazlíčky je také Roomba 563 Pet. Tak je dělaná přímo na chlupy. Má větší nádrž a nemá tam filtr na jemný prach. Ale balení obsahuje i náhradní nádrž s filtrem na prach, když už budete doma bez mazlíčka, tak jde krásně přehodit nádrž. Rodiče mají právě tu Petku, mají zlatého retrívra a byt je bez chlupů.

PeZa
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 07.04.10 19:16

Ahoj, máme Roombu 520 (nejlevnější model), jezdí denně, super, jsme spokojeni :palec: , je to šetřič času, i když vysává dlouho, já u toho udělám další věci a pohoda. Nechtěli jsme dražší, máme ještě Rainbow (zděděný), ale ty dražší už se dají krásně naprogramovat a zapnou se sami. Pokud je vysavač vybitý, sám si najede na základnu a nabije se. Jediné, co je trochu blbý je to, že mu to dlouho trvá a musí se pokaždé vyčistit. Ale jinak fakt dobrý pomocník..

rats
Echt Kelišová 8570 příspěvků 07.04.10 19:18

Ahoj, my máme od Vánoc RobZone roomy a já jsem s ním spokojená. Máme plovoučky, takže nevím, jak zvládá třeba koberce, ale na plovoučku je fajn. Má teda nějaký svoje mouchy, ale je to jen robot, tak s tím se počítá, ale jinak ho používám denně a zatím super!

Alinka
Echt Kelišová 8566 příspěvků 07.04.10 20:53

Ahoj, chci se zeptat, který z těchto vysavačů vysaje dobře i koberec?

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 07.04.10 21:59

A ja bych se chtela zeptat, jestli byste si troufli ho pustit na parkety ? Mame uplne nove udelane parkety (zrenovovane ze starych, vypadaji paradne), nekde jsem cetla, ze pousti hodne vody ?
Diky predem za odpovedi

juma
Kecalka 354 příspěvků 07.04.10 22:35

U nás od Vánoc uklízí iRobot Roomba 581 a jsem max. spokojená. Koberec vysaje výborně, hezky ho vyčeše, protože má točící kartáč. Máme ale hlavně plovoučky, koberec s norm. vysokým vlasem v jedné celé místnosti a pak 2 koberce menší. Docela mě překvapilo, kolik toho pokaždé sesbírá, i když uklízí každý 2-3 den. Nechápu, kde se ta špína pořád bere. Myslím, že jsme celkem čistotní, přezouváme se a vzhledem k počasí zatím ani moc nevětráme. Čištění po každém použití mi nevadí, je jednoduché a aspoň neuchováváme sesbíranou špínu.
Nevím, jestli nakukovatelka nemá na mysli iRobot Scooba, který podlahy i umývá, ale s tím zkušenost nemám. Roomba vysává jen nasucho. Podle toho, co jsem o Scooba načetla, bych ho asi pořídila jen na dlažbu. Přece jen ta voda chvíli na podlaze zůstane, než jí robot vysuší, a podle mě může zatéct, kam nemá.

rats
Echt Kelišová 8570 příspěvků 07.04.10 22:58

Juma - máš stejný postřeh - u nás jezdí robot denně a nestačím se divit, kde ten bordel bere. A to i ve dny, kdy bylo vytřeno, nebo jsme se doma pohybovali minimálně :nevim:

Nakukovatelka - s robotem, který i vytírá zkušenost nemám - nám stačil tento. Vytřít jednou týdně už je pohoda, když si vezmu, kolik práce jinak tahle hračka ušetří :lol:

nelaa
Kecalka 469 příspěvků 08.04.10 09:41

Taky neznám nikoho kdo má i ten co vytírá, ale prý stojí okolo 20 000,– což už mi přijde hodně.

Holky co je pouštíte skoro denně, nezkoušely jste zjistit, kolik kč stojí jedno nabití? Já se právě nedávno bavila s manželem, že bych vysavač pouštěla klíďo denně, ale nevím, jestli to pak nevyjde draho. Sem si říkala, kdyby jedno nabití bylo třeba za 20.-, tak to máte za měsíc 600,–, což už je dost.
My pouštíme tak po 2-3 dnech. Pouštím přes noc, takže mi vůbec nevadí.

PeZa
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 08.04.10 13:26

Já Roombu pouštím denně, taky koukám, že pokaždé je plný bordelu, takže je vidět, že sbírá poctivě. Koberce taky dobře vysaje, snad jen, když je plný a nevyčistí se, pak nechává na koberci nečistoty (chuchvalce prachu). A nabití jsem opravdu neřešila, dle mého nebude mít velkou spotřebu, ale nevím, mě to přijde stejné, jako když máš malý vysavač v nabíječce..

Didi99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.10 11:32
cena za nabíjení

Přítel mi to počítal,a je to háléřová záležitost,takže se opravdu nemusíte bát pouštět ho denně-já uvažuji o koupi tak si zjištuji úplně vše.. :-D

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 03.06.10 11:46

Já po něm taky toužím, budu šetřit :mrgreen: Původně jsem chtěla centrální vysavač, ale toto je levnější a ještě to uklízí samo :lol: :lol: :lol:

Ad nabíjení - no ale když vysáváte, tak taky spotřebováváte elektriku, ne? :think: :nevim: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >