Robotický vysavač - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 16:10
Robotický vysavač - poraďte

Poradil by někdo dobrý robotický vysavač? Uvažuji o něm kvůli psím chlupům, každý den vysávat je za trest :D :) děkuji za rady

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Neúnavná pisatelka 15091 příspěvků 19.06.19 16:16

Máme Roombu tuším číslo 980 a miluju ji :mrgreen: kromě velkého chlupateho psa máme ještě dvě kočky a dvě děti, ktere neustále couraji z domu na zahradu a zpět. Takže robotík jezdí každý den jak drak a je to skutečně znát

Dina31
Kecalka 246 příspěvků 19.06.19 16:20

Asi pred tydnem jsem kupovala robzone duoro xclean. A jako jsem nadsena, kdyz prijdu z prace, tak ho pustim a jede. A skoda, ze jsem to neudelala uz kdysi, ted je doma furt cisto. Mam taky doma psa. Momentalne pousti chlupy a to dost, ale vysavac si s tim poradi :potlesk: ;)

Tableta
Kelišová 5299 příspěvků 19.06.19 16:32

Mám Tesla Robostar T30 a jsem spokojená. Je to lowcost vysavač, ale není low-end :)

xammy
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 19.06.19 16:53

Roomba. Mám od roku 2011 a pořád slouží. Proběhla pouze výměna baterie.

Elzaaa
Kecalka 292 příspěvků 19.06.19 17:15

Mame roombu od irobot. Cislo ted z hlavy nevim. Mame dlouhosrstou kocku a vysava skvele i vsechny chlupy.

Já_a_Kačí
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 19.06.19 17:56

Mám Xiaomi a miluju ho. Než vyjedu z práce, tak ho přes mobil pustím a vrátím se do vyluxována. Umí i vytírat, ale to jsem ještě nezkoušela. A vybere to pěkně i pod stolem a mezi židlema. To jsem se bála. A mám australáka, takže bordelu požehnaně :palec: doporučuju. Stejně jako u sušičky si říkám, kde byl tak dlouho :D

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 19.06.19 18:42

Mam zkušenosti od Philips a naprostá spokojenost :palec:https://www.philips.cz/…/p/FC8776_01

small.happy.wife
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 19.06.19 19:28

Ja mam Tesla Robostar T30, je to docela levny roboticky vysavac, ale za me je super. Nenarazi do nabytku a sesbira toho fakt hodne, mam parni mop s vysavacem, uklizim s nim fakt casto a ve dnech, kdy ne, tak poustim prave robota a stejne je toho v nadobce dost, hlavne ty psi chlupy. Vyhovuje mi, ze kdyz dovysava, tak jen vymenim nadobku za tu s vodou a jeste mistnost setre. Dlouho jsem si koupi rozmyslela, ale je to super vec, uklidi i tam, kam bych se ted pred porodem hur dostavala, pod skrinkama, pod gaucem a porad je cisto :blush:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 21:19

@_.Emilyyy bohužel to otevřelo odkaz kde píšou že nenašlo žádné výsledky :/

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1988 příspěvků 17 inzerátů 19.06.19 22:33

Máme xiaomi a lituji jen, že jsme ho neměli dřív! Je to super šikula. :palec:

Váš příspěvek
Reklama