Robotický vysavač Vileda v Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dana.dv
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 08.03.17 09:25
Robotický vysavač Vileda v Lidlu

Ahoj holky,
příští týden mají mít v Lidlu robotický vysavač Vileda. Bohužel v popiscích není uveden přesný typ… Nemáte ho někdo? Jak jste spokojené? Aby to nebyl další zbytečný spotřebič do domácnosti… Díky za info

Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4722 příspěvků 08.03.17 09:30

@dana.dv Je to vysavač, nebo jen mop?

dana.dv
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 08.03.17 09:36

Vysavač

Heivka
Závislačka 3766 příspěvků 08.03.17 10:16

Když mrknete na stránky viledy, tak mají jenom jeden typ vysavače.

horicka
Stálice 60 příspěvků 121 inzerátů 08.03.17 10:17

Také yb mě zajímaly zkušenosti, jen se bojím, že nebudou, myslím si, že v lídlu ho mají poprvé..já do něj jdu, a uvidíme :)

zakruta
Kecalka 434 příspěvků 08.03.17 10:18

Ahoj, No ja ho doma mam, dostali jsme ho predloni od Jeziska… jakooo je docela na prd. Pokud mas plovoucky a nikde nic, tak pomete ty chuchvalce, ale prahy, nebo koberec apod. nepreleze. Takze jsem ho pouzivala jen v chodbe na dlazdickach a v loznici na plovoucce a stejne, kdyz ty chuchvalce posbiral, tak je jinde zase nechal. Za me vyhozene penize.

horicka
Stálice 60 příspěvků 121 inzerátů 08.03.17 10:20

Aha… :( na libero jsou kladné zkušenosti, tak budu přemýšlet, jestli nevydržím do vánoc…

lucie.krajcarova
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 88 inzerátů 16.03.17 10:31

Tak jsem si ho koupila a také nejsem moc nadšená, často se zastavuje, nevyjede na koberec…

dana.dv
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 16.03.17 13:38

Díky všem za zkušenosti. Nepořídili jsme a koukám, že jsme dobře udělali.

horicka
Stálice 60 příspěvků 121 inzerátů 16.03.17 15:34

Také jsem se rozhodla čekat na Vánoce na Libero..tak snad bude.. :) jinak díky za zkušenosti

Samantha2
Povídálka 48 příspěvků 17.03.17 15:21

Myslím, že robotický vysavač je super. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >