Reklama

Vysavač - jaký doporučíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

a0b9
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 28.02.17 17:01
vysavač - jaký doporučíte

Ahoj, prosím mohu se zeptat, jaký byste mi doporučily vysavač? V bytě máme převážně vinyl, koberec jen v ložnici… ráda bych, aby byl lehký, s velkým výkonem, za rozumnou cenu a na sáčky (ne do vody atd).
předem díky za tip!

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 28.02.17 17:09

Tak pokud chceš vysavač za rozumnou cenu, poptej se spíš v obchodě. Měla jsem s vysavači špatný zkušenosti a pod 5tis už bych to považovala za vyhozený peníze oknem. Tedy pokud chceš vysavač na několik let a vysávat s ním často.
Mám vodní a do jiného bych už taky nešla. Jenom vodní pobere všechen prach, ostatní vysavače ho nasají a opět prach spolu se smradem vypustí zadním filtrem zpět do místnosti. 8)

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 28.02.17 17:15

Tak rozhodně bych šahala po něčem, co doporučují pro alergiky, čili minimálně s určitou úrovní HEPA filtrů atd., aby se nevracel prach a roztoči zpět. Taková kritéria splňují nejen vodní vysavače.

Kritéria viz třeba http://www.proalergiky.cz/…akupni-radce

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 28.02.17 17:16

Z těch levnějších je fajn Bosch. Z těch o kapánek dražších, Miele.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 28.02.17 17:21

Mám vodní Karcher a spokojenost na 200% :palec:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 17:26

Z těch levných mám doma nějaký s hepa filtrem od ETY, to máme ještě z dob kdy partner studoval :D Nestěžuji si na to, nic z toho necítím, vysává to dobře. Sama jsem pořizovala rooombu, je sice dražší, ale je to tááák pohodlné.

LLenule111
Závislačka 3233 příspěvků 28.02.17 17:36

@a0b9 Taky si chceme kupovat nový vysavač, který nepouští prach a roztoče zpět do místnosti..četla jsem hodně s dobrými zkušenosti o vodním, ale jeho pořizovací cena je vyšší. Sáčkový nechceme, tak si ráda přečtu nějaké další zkušenosti. ;)

Patricia89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 17:46

Uz zadny vysavac z „normal“ obchodu. :zed:
Za deset let, pet vysavacu :zed:
Za me Karcher 3, za 2 tisice. Lehky, sackovy (mega sacek) a pobere vse. V lete na terase, doma. Za me super za skvelou cenu :palec:

Patricia89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 17:47
@Borůvka1990 píše:
Mám vodní Karcher a spokojenost na 200% :palec:
:palec:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 28.02.17 18:06
@LLenule111 píše:
@a0b9 Taky si chceme kupovat nový vysavač, který nepouští prach a roztoče zpět do místnosti..četla jsem hodně s dobrými zkušenosti o vodním, ale jeho pořizovací cena je vyšší. Sáčkový nechceme, tak si ráda přečtu nějaké další zkušenosti. ;)

Já mám Karcher vodní za 7tis a je to dobrá investice, kamarádka má třeba vodní za 70tis :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 40332 příspěvků 28.02.17 18:07
@LLenule111 píše:
@a0b9 Taky si chceme kupovat nový vysavač, který nepouští prach a roztoče zpět do místnosti..četla jsem hodně s dobrými zkušenosti o vodním, ale jeho pořizovací cena je vyšší. Sáčkový nechceme, tak si ráda přečtu nějaké další zkušenosti. ;)

Vodni muzu jen doporucit. Dam do nej 1,2 litru vody, do te se nachyta vsechen prach, nic se nevyri, vyliju do wc a je to. Uz jiny nechci.

blumen
Hvězda diskuse 40332 příspěvků 28.02.17 18:08

Nas stal kolem 5 tisic, Zelmer (jestli se nepletu) a fakt spokojenost.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 28.02.17 18:17

Mame miele cat&dog a spokojenost. Cenu ale netuším

jakrop
Kecalka 169 příspěvků 28.02.17 22:41

Já mám už 5 let Bosch pro parquet - sáčkový, PC byla tuším okolo 3000. Ale nevím, zda ho ještě prodávají. mám doma „plovoučku“, dlažbu a 1 malý kobereček. Maximální spokojenost - žádný zápach ani „vylétající“ prach ze zadního filtru tedy nepozoruji :P ale nejsem alergik a ani doma žádného nemám, tak to tak neřeším ;)

mauseloch
Nováček 1 příspěvek 08.09.17 09:05

Já mám už něco přes rok vysavač Truvox…a je opravdu lehounký a výkonný včetně hepa filtru..A je pravda, že tato značka je hodně známá v Anglii, co jsem byla. Tuším, že jsem ho koupila zde:

edit admin - odstraněn odkaz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama