Roční a kojení v noci

Anonymní
20.11.20 19:34

Roční a kojení v noci

Ahoj. Chci se zeptat. Mám syna, bude mu rok a v noci se budí, tim, ze kňourá a chce se kojit, chvili. Spíš než jako jídlo je to pro něj utěšení a kontakt. Nekdy staci ho simrat na zadech. Zase usne. Jinak by knoural, ale kdyz ho necham tak s kecama, ale uvelebi se a usne. Je tohle u ročního běžné? každy mi rika, ze uz je velký na nocni kojeni.
Ja si ale zase myslim, ze to odezni az bude cas a dokud to tak vyžaduje :nevim: vlastne to ani nevnimam, automaticky dam prso a spim dál, ale záda me boli teda jak jsem skroucená. :roll:
Pry je rozmazleny, ale me to neprijde, spis si myslim, ze chce jen maminku?
Sice ho porad mazlim, uspavam klidne v naruci atd… ale me to nevadi, uzivam si to mazlení, kdyz pres den skoro neposedí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
743
20.11.20 19:38

Když ti to vyhovuje a nechceš na tom nic měnit, tak to tak nech. Nevím, co vlastně chceš slyšet nebo proč jsi zakládala diskuzi, jsi spokojena, nemáš žádný dotaz.. Jestli ti jde jen o to, jestli je to „normální“, tak ne, asi zcela běžné to vážně není, ale znovu, pokud ty jsi s tím ok, tak nesejde na tom, co je a není normalni

Příspěvek upraven 20.11.20 v 19:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
20.11.20 19:38

Já to mám stejně, syn měl rok a stále ho v noci kojim.. Nepodařilo se odstavit.. Zatím.. Jinak přes den je v pohodě to nekojím vůbec, ani si nevzpomene.. Teď poslední dobou kojim večer než usne, pak kolem 2 a v 5..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1241
20.11.20 19:42

Když tobě to nevadí, neřešila bych co říká okolí. Kamarádka kojí dceru v noci a to ji je 2,5 roku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 19:48

Dcera presla po roce na UM a do ted ma jedno mleko v noci, je ji 26m. Usina s mlikem po 8hod, po obede taky a v noci ho ma nekdy ve 3 a nekdy az nad ranem v 5, 6 vzdycky max. 300 ml, nekdy ho ani nedopije. Zalezi jak ji pres den, je to celkem nejedlik, ale uprimne to nijak neresim. Jeste neni ani odplenkovana…a zijeme :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 19:48

Tak nevadí, vadí. Beru to jako svuj úkol :D kojim plne od narozeni. Jediny, ze me obcas boli zada, kdyz v noci lezim a on pije. No je mu rok a má čas se odstavit ne? kojit do 3 let nechci, ale půl roku mu klidně ještě dám. Kojí se i přes den.
Ano, ptám se, jestli je to normalni, zajima me duvod, zdali je to treba jen navyk, zlozvyk nebo chce jen kontakt :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
25183
20.11.20 20:03

Roční děti se neodstaví, to bys ho musela přeučit na UM a i pak se ti může klidně budit. Mlíko ještě potřebují. Mám to stejně, neřeším :nevim: jinam ho stejně nemám kam dát a v noci tady s ním pochodovat nebo ho nechat řvát nehodlám. UM taky nějak neplánujem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2702
20.11.20 20:18

Já takhle kojila syna skoro do dvou let. Odstavil se je proto, že měl afty, skončili jsme kvůli tomu i v nemocnici na kapačkách, tak se bál, že ho bude kojení bolet, že se už nepřisál. No, v noci spal dál u nás v posteli, jen místo kojení se mi hrabal ve výstřihu. Musel si aspoň na ta prsa šáhnout a spal dál. Jen jsem se nemohla na něj otočit zádama, to začal kňučet, ať se otočím. Občas si šáhne i teď a to jsou mu čtyři roky. Do postele k nám občas přechází doteď, ale už neprudí, protože ví, že bych ho vyhodila :mrgreen: Jsem nerudná, když se nevyspím :mrgreen:. Svoji velkou postel má od dvou a půl let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6866
20.11.20 20:30

Kojila jsem dceru do roka a pul a ke konci skoro nejedla…a v noci jsem kojila hodne casto, nevadilo mi to nejak. Neprijde mi to nenormalni a pokud te to neobtezuje, nevidim problem. Kazdej at si trhne ne, kojis ty, ne oni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 20:38

Je to naprosto normální ;), kojene děti to tak mají chce blízkost, chce maminku. Taky kojím 15m syna v noci na požádání. Prostě si pocuca a spinká dal, někdy 2× za noc, někdy 5×. Neřeším to, naopak pro mě je kojeni úžasné spojení dítěte matky a kojím ráda :lol: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
23.11.20 23:36

Mám roční holčičku a taky kojím i v noci. Sice to pro mne není úplně pohodlné a ráda bych se už normálně vyspala, na druhou stranu je ještě maličká a přesně jak je uvedeno výše, kojené děti to takto mají, chtějí blízkost. Je to úplně normální. Nechce se mi ji odstavovat na sílu, nedovedu si to zatím vůbec představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
24.11.20 20:10

No tak já to mám jinak. Malá se mi budila v 10 měs co hoďku a půl a jen si podudala, naprosto evidentně to nebylo o kojení, ale zvyku. Takže k ní 3 dny vstával manžel, já se přestěhovala z místnosti a po těch 3 dnech spala celou noc. Kojila jsem pak ráno a dopo. Pak ráno. Jak si to uděláš, takový to budeš mít. Nepotřebovalala kojit, neměla žízeň. Nahradit umělým je podle mě blbost, pak vstáváš a děláš mlíko. Co na to vaše pediatra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
25.11.20 06:48

@ctenarkaaa A když k ní manžel vstával, jak ji pak utěšil/uspal, když jste nedávali UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
25.11.20 20:35

@LaLuz první večer ji ponosil v náručí, další už jen dal dudlík a přkryl ji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
26.11.20 03:37

@ctenarkaaa aha. My už dudlík nemáme a znovu ho zavádět kvůli tomu by byl krok zpátky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama