Málo pobytu venku

Anonymní
20.11.20 15:58

Málo pobytu venku

Ahoj,

mám dost špatně svědomí. Moje miminko nesnáší kočárek, nositko ani šátek. Naše procházky trvají 10 minut denně, z toho většinu probreci. V létě to bylo dobré, vyndala jsem mimi z kočárku, nesla na rukou, ale tedy zimě hrůza. A bojím se, aby kvůli tomu neměl třeba špatnou imunitu, že je málo venku, ale je to fakt na hlavu i já si přijdu jak vězeň a to nemluvím např. o nutné cestě autem, to je des..

Zažila to některá? Nemůže ten ne pobyt venku ublížit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19584
20.11.20 15:59

Jak je velke? V ruce bych teda miminko nenosila a tuplem ne v zime. A co snese? Kde je celý den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 16:04

@Kriss Tina V zimě právě nevyndavam. Jinak jsem s ním jen doma, des, ale nesnesu nechat ho vyplakavat. Jsou mu 4mesice, zkoušela jsem i do kočárku bílý šum a nic, houpat, zpívat, běhat s kočárkem, prostě nic. Nejradši je doma a nosí se na rukou..

• Citovat
  • Nahlásit
105
20.11.20 16:06

Mám to stejný. Jak mile ho dám do kočárku, tak spustí takovej řev až hrůza :lol:. Bohužel s ním chodím max na 30 minut jednou za dva dny. A to ho nosím na ruce celou dobu. Taky nevím co s ním. V autě vydrží max 30 minut a taky řev. Já doufám že mu to nijak neuškodí, když je teď zima a hnusný počasí. Od jara si bude ale muset začít zvykat na kočárek, to s ním opravdu doma nebudu :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
20.11.20 16:11

Co zkusit sportak do lehu, aby viděl ven? Jenom, abys prisla na pricinu. Nebo mu je mozna horko, je moc oblečeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
20.11.20 16:12

Mne prijde nepravdepodobne, ze kontaktni miminko, co se rado nosi, odmitne nositko. Bud neni ergonomicke, nebo je spatne serizene, nebo vyciti nervozitu, pripadne breci, ze mu je teplo. Zkousela bych to znovu v klidu beze spechu jen tak doma a hned zacit chodit, nestat na miste. Pripadne to zkusit spolecne s nekym, kdo ma zkusenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
20.11.20 16:13
@Anonymní píše:
Ahoj,

mám dost špatně svědomí. Moje miminko nesnáší kočárek, nositko ani šátek. Naše procházky trvají 10 minut denně, z toho většinu probreci. V létě to bylo dobré, vyndala jsem mimi z kočárku, nesla na rukou, ale tedy zimě hrůza. A bojím se, aby kvůli tomu neměl třeba špatnou imunitu, že je málo venku, ale je to fakt na hlavu i já si přijdu jak vězeň a to nemluvím např. o nutné cestě autem, to je des..

Zažila to některá? Nemůže ten ne pobyt venku ublížit?

Nemůže, řešíš pípoviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
20.11.20 16:15
@Anonymní píše:
@Kriss Tina V zimě právě nevyndavam. Jinak jsem s ním jen doma, des, ale nesnesu nechat ho vyplakavat. Jsou mu 4mesice, zkoušela jsem i do kočárku bílý šum a nic, houpat, zpívat, běhat s kočárkem, prostě nic. Nejradši je doma a nosí se na rukou..

Tak má svůj režim. S tím asi nic neuděláš. Zbytečně se trápíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19584
20.11.20 16:17
@Anonymní píše:

A proc nechce nositko? Dyt to je stejne jako kdyz ho drzis v naruci :nevim: leda bya teda mela spis nejake visitko, co je nepohodlne :think: a treba ve vajicku nevydrzi taky? Sice to neni nic super, ale par minut nikoho nezabije, ze by z toho melo vetsi vyhled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
20.11.20 16:24

@Kriss Tina třeba proto, že je to dítěti nepohodlné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19584
20.11.20 16:37

@PetronelaMisa no prave, pokud to neni pohodlné, tak ma buď blbé nositko, kde dite visi, coz se nedivim, ze se mu nelíbí, nebo ma nejaky blby uvaz. Ale treba uvaz v satku snad ani nema šanci byt nepohodlny, to si uzpusobis a mas to stejne, jako kdyz dite drzis v náručí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6767
20.11.20 16:41

Když budeš doma a otevřeš okno je to úplně to stejný jako kdybys byla venku :mrgreen: takový to že matka musí chodit s kočárkem venku je taková zažitá tradice ale fakticky to není potřeba. :kytka: Navíc tak malé dítě se mění ze dne na den, za týden už může být venku ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2983
20.11.20 16:56

No mě by teda tak dlouho doma jeblo. Zkusila si ergonositko? Poradila se s někým zkušenějším? Že mimina nechtějí kočárek nebo nosit se stává, ale oboje? Většinou jsou buď kontaktní-chtěji nosit a nebo drncat v kočaru. Nemluvě o novych podmětech, kterých se doma jaksi nedostává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10938
20.11.20 16:59

No tak mě by jeblo. Bud sporťák do lehu, nebo nosítko. Začni postupně, po chvilkach. Nas zachránil sporťák v kombinaci s Toulou. Ted už malej vydrží normálně, uz sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8679
20.11.20 17:33

Zkusila bych uspat doma a šoupnout pak do fusaku do kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama