Roční dcera nechce přejít na UM

181
23.11.15 10:54

Rocni dcera nechce prejit na UM

Maminky, od tretiho mesice dcery odstrikavam a davam z flasky, nechtela mleko z prsa, ale ani nechtela UM. Znovu jsem ji UM zkousela davat v pul roce, v 9 mes. a ted to zkousim v roce, ale porad nic. Uz se mi nechce odstrikavat, i uz mam mene mlecka, ale nevim, cim ji pripadne to mleko dostatecne nahradit, kdyz nechce umele. Zkousela jsem Hipp, Nutrilon, Bebu, Nestle - vsechno plive :-( Na mleko se budi jeste i dvakrat za noc, rano a vecer se na nej tesi, tak ji ho nechci brat, ale meho uz neni dost a jine proste nechce. Co alternativniho na piti, pripadne na jidlo? Jogurt mi moc nechce, rano do ni nacpu sotva pet lzicek, jak ji tedy zajistit dostatek vapniku bez mleka? Myslite, ze ma cenu UM porad zkouset dal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

546
23.11.15 11:01

Mladsi syn take odmital UM, vyzkousela jsem ruzne flasky, hrnecek, brcko a nic. Vzdala jsem to, nasilim to do ditete nedostanes. Primichavala jsem mu to do kase, to jediny fungovalo. Jedl jogurty a syry. Ted jsou mu dva a mleko (kravske) stale odmita, vyjimecne si da, kdyz je v nem hodne kakaa. Paradoxne jeho 4 lety bracha si klidna da UM i ted :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24412
23.11.15 11:02

Zkusila bych ještě Sunar, ten je takový sladký… Klidně už i ochucený.
Syna jsem kojila do 14m, pak se odstavil a od té doby žádné mléko nepozřel.
Měl a má kaše, jogurty, sýry, občas tvaroh… A žije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
23.11.15 11:03

Zkus Sunar. U nás to bylo podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
23.11.15 11:04

@murra
Jojo, presne, moje starsi trileta dcera taky UM stale zboznuje… Ale mladsi proste nejede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
23.11.15 11:06

@Kaac
Tak ja ho jeste zkusim, skoda, ze se neprodavaji jen vzorky nebo nejaka mensi baleni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
23.11.15 11:23

Taky jsme s tím měli problém, nakonec syn začal pít ochucené Hami (tehdy ještě jahodové). Nebo si dal kravské s rozmixovaným banánem nebo jiným ovocem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 11:25

Syna jsem odstavovala v roce, kvůli mým zdravotním problémům. UM nikdy nechtěl, jediné co vzal občas na milost, bylo vanilkové UM od Hami dělané z mléka ne z vody, stejně do teď nespotřeboval ani čtvrt krabice a to je mu 15m. Podle dětské doktorky to nevadí a má jíst mléčné výrobky, tak to nehrotíme a občas mu udělám jen obyčejné kakao nebo třeba banánový koktejl a hodně jí jogurty, žervé, pudinky atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
23.11.15 11:29

To je super, ze ji hodne jinych mlecnych vyrobku, dcera prave nechce, obcas poji trochu goudy a tot vse, ani kase mi vecer nechce, poji ze ctyri lzicky a hotovo.
A jeste je blby vecer ten uspavaci ritual, vylozene ceka a tesi se na tu flasku s mlickem, to bude asi chvili problem, nez si zvykne usnout bez ni…

@Šláša píše:
Syna jsem odstavovala v roce, kvůli mým zdravotním problémům. UM nikdy nechtěl, jediné co vzal občas na milost, bylo vanilkové UM od Hami dělané z mléka ne z vody, stejně do teď nespotřeboval ani čtvrt krabice a to je mu 15m. Podle dětské doktorky to nevadí a má jíst mléčné výrobky, tak to nehrotíme a občas mu udělám jen obyčejné kakao nebo třeba banánový koktejl a hodně jí jogurty, žervé, pudinky atd
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 11:30

@Anny_sn No je pravda, že ten náš nikdy o mlíko nijak velký zájem neměl a z odstavení měl asi větší radost než já :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
23.11.15 11:35

@Anny_sn já si o vzorky napasla výrobci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1758
23.11.15 11:41

@Anny_sn Teď mají ještě do středy sunar v akci v Kauflandu za 119 Kč, tak to nebude tolik bolet, kdyby ho nechtěla a při nejhorším z něj pak můžeš dělat kašičky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
23.11.15 11:41

Aha, to jde? No super, tak taky zkusim…

@Kaac píše:
@Anny_sn já si o vzorky napasla výrobci.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
23.11.15 11:47

@Anny_sn Nevím, jestli to jde, každopádně jsem je tenkrát poprosila. A jim se to vyplatilo, jeli jsme v Sunaru až do konce. Za jeden email nic nedáš, ne? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57063
23.11.15 12:13

@Anny_sn u nás trvalo cca měsíc trvalého nabízení, než vzal um na milost. Zkoušeli jsme hodně značek, ale to je u každého dítka jiné. My jsme nakonec na Babylove, to vzal. PO Bebě blindil, po sunaru zácpa, hip a nutrilon odmínul úplně atd.. zkoušej.. Jinak jogurty, pečivo, žervé, mléčné kaše atd.. u ročního už um až tak třeba není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama