Roční dítě - mráz a hory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 19:24
Roční dítě - mráz a hory

Dobrý večer, měla bych na vás otázku ohledně tohoto chladného počasí. Jedná se mi o to že máme jet na dovolenou na hory. Syn má 12 měsíců, máme naplánované i nějaké výlety a vím že by cesta trvala plus mínus okolo tří hodin.(venku) Teploty budou max do mínus deseti tak mi jde o to zda byste na výlet šli či ne? S malým chodím každý den ven i v těchto mrazech. Když bylo okolo nuly klidně tři hodiny spal na balkoně možná bylo i o trošku chladněji :nevim: děkuji za odpovědi.

Reakce:
pannda
Kelišová 6793 příspěvků 36 inzerátů 22.01.19 19:34

Tři hodiny při mrazu více než -5°C je moc si myslim

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12205 příspěvků 22.01.19 19:39

Ne. Je to příliš dlouho v takové zime.

Ju21na
Kecalka 336 příspěvků 22.01.19 19:40

Já bych s vlastním synem, skoro 3 roky, tak dlouho venku nebyla. Vrátili jsme se z hor a po hodině, i když jsem ho mazala krémem z lékárny, se mu na tvářích udělaly omrzliny. Max. 2 hodiny bohatě stačí.

Mallorka
Závislačka 3084 příspěvků 22.01.19 19:42

My chodíme v těchto mrazech sc rocni na hodinku a pul a je zavrtana v kocarku

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 22.01.19 19:51

Zitra odjizdime do Joseface,dcerce je rok a ctvrt a planuji s ni byt venku vzdycky max hodinu a pul,tri hodiny v tom mrazu bych nedala ani ja ve chvili kdyz nelyzuji :nevim:

vjerunqa
Závislačka 3210 příspěvků 22.01.19 19:52

Na horách jsme standardně prakticky celé dny venku, nevidím problém.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23069 příspěvků 22.01.19 20:13
@Anonymní píše:
Dobrý večer, měla bych na vás otázku ohledně tohoto chladného počasí. Jedná se mi o to že máme jet na dovolenou na hory. Syn má 12 měsíců, máme naplánované i nějaké výlety a vím že by cesta trvala plus mínus okolo tří hodin.(venku) Teploty budou max do mínus deseti tak mi jde o to zda byste na výlet šli či ne? S malým chodím každý den ven i v těchto mrazech. Když bylo okolo nuly klidně tři hodiny spal na balkoně možná bylo i o trošku chladněji :nevim: děkuji za odpovědi.

Takže buď nejedu na hory na hory s tak malým děckem a nebo program uspůsobím jemu - tzn. jdu ven, ale ne na 3h.

Jana206
Nadpozemská drbna 26855 příspěvků 22.01.19 20:59

Tak dlouho bych venku nebyla,maximálně hodinu dvakrat denně. Nejlepší „krém“ do mrazů je sádlo.

Jana206
Nadpozemská drbna 26855 příspěvků 22.01.19 21:01

Balkon je v závětří,zvlast dnešní lodzie jsou kryté. S pobytem na horách venku bych to nesrovnavala.

lucenka
Vesmírná mluvilka 34132 příspěvků 23.01.19 01:01

Už to není malé miminko. Takže bych klidně šla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >