Roční dítě v noci nespí

196
9.9.16 06:58

roční dítě v noci nespí

Ahoj holky, malé je rok, přes den spí jen chvilinku po obědě, a v noci se budí 2krát na mlíko a ráno vstává už v 6 třeba nebo i dřív, nevím, čím to je, děti kamarádek spí o hodně víc. a to mlíko v noci nevím, jestli je dobré dávat? díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1795
9.9.16 07:11

Mlékem myslíš UM? Pokud ano, tak v noci bych ho odbourala. Do postýlky bych dala lahvičku s vodou. Párkrát si cucne a zjistí, že nic moc a přestane. My dáváme UM večer před spaním a ráno po probuzení. Vstává taky kolem 6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
9.9.16 07:22

První dítě mi spalo celou noc od půli roka.. druhé? byla jsem naivní že budou stejné.. je mu rok a půl a celou noc mi za ten rok a půl spal sotva 7×.. Takže - každé dítě je jiné, to co mají kamarádky nemusíš mít doma i ty ;)
Jo jinak v roce bych už mlíko fakt nedávala.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
9.9.16 07:54

Syn se ještě v roce budil na kojení - někdy jednou někdy vícekrát. Myslela jsem, ze se to zmeni po odstaveni a houby. Slušně spát začal az teď ve dvou letech. A i tak se občas probudí. Přes den spal v roce dvakrát cca hodinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.16 08:20

Naše příšerka spí odjakživa špatně. V roce vstávala v noci na mlíko klidně i 6× a přes den jí stačil 20minutový šlofík. Teď už se situace pomalinku lepší. Přes den spává hodinku po obědě a v noci už se budí „jen“ 2×, výjimečně 3×. Chodíme spát v 10 a vstává mezi 5:30 a 6.
Některé děti jsou nespavci. Musíme to vydržet. Nám nepomohly ani večerní kaše ani všelijaké rituály :( Zlepšuje se to tak postupně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9457
9.9.16 08:59
@Lucie008 píše:
Mlékem myslíš UM? Pokud ano, tak v noci bych ho odbourala. Do postýlky bych dala lahvičku s vodou. Párkrát si cucne a zjistí, že nic moc a přestane. My dáváme UM večer před spaním a ráno po probuzení. Vstává taky kolem 6.

tak zas jestli má v noci hlad (na což má i nárok), tak jí voda moc nepomůže :nevim: jinak dvě z mých třech dětí byly v roci v noci běžně kojené. nejstarší někdy v roce a půl v noci místo kojení chodila do ledničky a brala si jogurt, snědla si ho a šla zase spát (zlaté samostatné dítě :mrgreen: ) ustalo to tak nějak samostatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Myslím, že ti spí krásně. V kolik ukládáš? Můj má 18m, v noci se budí jak kdy, ale v průměru tak 6×, v roce to bylo ještě horší. Přes den spát nechtěl vůbec, budíček v 6, někdy dřív. Taky mám v okolí jen spavé děti, nejlepší jsou rady švagrové, :roll: která dítě od šestinedělí položí v 19hod. do postýlky a vstává v 8, ach jo, to se někdo má. Já si říkám, že mě má malej tak rád, že si mě chce užít i v noci :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26670

Teď jsem se dozvěděla, že dítě má do 3 let nárok na to, aby se v noci budilo, že to je normální.
Moji oba kluci měli UM v noci do cca 2 let. U staršího jsem to neřešila, protože ho měl kolem páté a jednoho krásného dne to samo od sebe přešlo tím, že jsem mu řekla, že musí hajat a já pro mlíko dojdu, skočila jsem si na wc a on usnul.
Mladšímu jsou 2 roky a 2 měsíce a tomu už teda mlíko nedávám v noci od dubna a stejně se v noci budí. Někdy vůbec, někdy 3×, a někdy se probudí a klidně 2-3 hodiny nespí… Od 1,5 roka spí přes den klidně 2 hodiny (do té doby to bylo horší) a v noci od osmi do šesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17671
9.9.16 09:20

Naše má 13 měsíců a v noci je nenažraná pořád.
V 19.30 vypije mlíko, a vydrží max do půlnoci, pak zase mlíko, pak kolem 4.30 zase mlíko a v šest budíček. :zed:
Dneska to byl extrém, byla vzhůru co půl hodiny a mlíko jsem dělala asi 4× :zed: :zed:
Starší dcera od pěti měsíců spala celou noc bez krmení, spala krásně, nebudila se. Ta mladší je vzhůru každou chvilku, a furt by jedla. Když dam čaj/vodu, tak se napije, ale pak sebou zoufale mlátí po posteli, přelehává, fňuká, brečí, prostě je vidět ze má hlad. Dám mlíko a ona zhasne jak svíčka.
Tak to zatím nechávám být a naivně doufám, že se to někdy zlepší, když ne, tak v 15ti uz si to mlóko udělá sama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
9.9.16 10:14

Ja bych mliko v noci proste nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
9.9.16 15:13

@galantni jelenice moje švagrová taky radí - nechápe že mám nespavce. Prý by mu seřezala zadek a viděla bych jak by spal :poblion: určitě se dá z dětí vymlátit to když nemůžou spát.. :pocitac: si myslí že má tři děti a všechny jí spí že je to o výchově.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
9.9.16 16:21
@darkblack píše:
@galantni jelenice moje švagrová taky radí - nechápe že mám nespavce. Prý by mu seřezala zadek a viděla bych jak by spal :poblion: určitě se dá z dětí vymlátit to když nemůžou spát.. :pocitac: si myslí že má tři děti a všechny jí spí že je to o výchově.. :roll:

Tak castecne to muze byt o vychove, i kdyz zadek bych nikomu nerezala :D u nas se proste vi, ze v noci se neji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17671
9.9.16 20:52

@Lenca27 u nás to taky všichni víme a i přesto je o půlnoci řev jako kráva klidně dvě hodiny(zkoušela jsem, jestli časem usne) :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
9.9.16 21:29

@Lenca27 u nás se taky v noci nejí.. ale malej je prostě nespavec.. má noci že se probudí a nespí. hlad ani žízeň nemá, prostě nemůže spát.. švagrová by ho seřezala za to že nemůže spát!! :zed: Děti vychovávám obě stejně, první spala krásně celou noc, od půli roka. večer uložím a odcházím. sami usínají.. malý večer usíná krásně… ale prostě se budí. Od mala. Prostě nespavec. A za to bych ho měla mlátit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
9.9.16 21:37
@Zuzaa píše:
@Lenca27 u nás to taky všichni víme a i přesto je o půlnoci řev jako kráva klidně dvě hodiny(zkoušela jsem, jestli časem usne) :nevim: :mrgreen:
:D a ucili jste to od malicka? Na rev pomuze jenom to mliko?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama