Rodiče na dovolené bez dětí - jak to syn zvládne?

Anonymní
16.11.18 10:27

Rodiče na dovolené bez dětí..

Letíme s manželem do Thajska ( svatební cesta ) na 3 týdny bez 2 letého syna.. syna bude hlídat babička.. je u nich zvyklý.. mám strach z odloučení a jestli on to tady bez nás zvládne.. ještě takhle dlouho bez nás nebyl.. řešil jste někdo něco podobného..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

32998
16.11.18 10:29

to je dost dlouho..nejvíc jsem od tak malých dětí byla 10 dní..ale dětem se nějak extra nestýskalo, pokud měli kvalitní program u prarodičů..výlety, bazény, herny atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15024
16.11.18 10:33

Já sem od malého byla max týden, nestyskalo se mu ale musel mít pořád co delat, aby neměl čas myslet na rodiče. Takže babička musela vymyslet hry, výlety, do všeho ho zapojovat, co nejvíc ho unavit. Spíš už se stýskalo mě než jemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11225
16.11.18 10:34

Já jsem byla od syna (rok a čtvrt) jedenáct dní.. Tři týdny jsou sice docela dlouho, ale pokud je u babičky zvyklý a v pohodě, tak bych v tom až tak velkej problém neviděla :nevim: i když teda mamka mi pak říkala, že ke konci týdne už byl trochu nesvůj.. Ale taky mu rostly zuby a mohlo to být čímkoliv :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
16.11.18 10:34

Kéž bych někdy něco takového mohla řešit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.18 10:37

No taky se mi to zdá, že je to dost dlouho.. nejdřív měl letět s námi, ale všechno to očkování a ta dlouhá cesta letadlem by pro něj bylo asi mnohem víc stresující než kdyby zůstal tady.. takže jsme se nakonec rozhodli takto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41109
16.11.18 10:38

Ne neřešila jsem nic podobného. Nenapadlo by mě totiž na takhle dlouhou dobu odložit dítě a jet si někam užívat.

Stýskat se mu bude. Po vašem návratu tě nejspíš bude nějakou dobu ignorovat a bude se mít víc k babičce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2229
16.11.18 10:39

Podle mě je to pro takového prcka dlouho, i když je u babičky zvyklý. :nevim: Je něco být u babičky na víkend nebo pár dní, ale 3 týdny jsou hrozně dlouhá doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
16.11.18 10:39

@Luciáš3k

co mám zkušenost, tak to spíš hůře zvládají rodiče, než děti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.18 10:40

Odložila bych tu cestu aspoň o rok. Je příliš malý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8496
16.11.18 10:41

@Luciáš3k Je to sice docela dlouho ale myslím že to zvládne. Buse s babičkou, tak to bude určitě ok. Užijte si dovolenou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
16.11.18 10:41

Já osobně bych svou 2 letou holčičku neopustila na tři týdny…Zdá se mi to zbytečně dlouho.
Počítej s tím že stýskat se mu bude a možná nebude chápat kde najednou jste, že jste se nevrátili první den, ani druhý a pak po dvou týdnech možná bude zmatený… :nevim: No…tak uvidíte no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
16.11.18 10:42

Souhlasím 3 týdny je dost, neuvažovali jste někde poblíž, taková Kréta nebo Kypr je krásné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
16.11.18 10:51

Já jsem bez dětí nebyla ani 3 dny, v prosinci budu v porodnici a snad to bez nich vydržím, stýská se mi denně a každý den se těším až je uvidím, jak přijdou ze školy a školky. Na tak dlouho dobu bych je nedokázala opustit. Nechápu ani výměnu manželek, kdy jsou matky schopné opustit děti na 10 dnů. Nerozumím tomu. Jela bych na dovolenou jedině s dětmi. Asi jsem divná. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.18 10:53

@Astyna88 no jenže tam je zima.. odletame 2.12. .. byl to nápad manžela mě by to ani nenapadlo jenže on je jinej v tomhle ohledu.. tak se to vsechno sešlo jindy uz mu dovolenou na 3 tydny nedají.. a ted je příležitost pak uz prave nebude.. jinak s námi jezdi syn od mala.. ale z Thajsla mám strach přeci jenom je to země kde číhají nástrahy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama