Rodím, nebo plaším?

Anonymní
14.3.21 03:08

Rodím, nebo plaším?

Ahoj holky, prosim poraďte..
jsem 38+4, asi před 2 hodinama jsme měli s přítelem nechraneny pohlavni styk, pak jsem si dala vanu a teď už asi 40 minut mám bolesti (křeče do zad, tvrdnutí břicha a nutí mě tlačit, bolest je to i jako silné menstruační bolesti), trvaji přibližně 2 minuty v kuse, přestavky jsou různé. Ve vaně jsem mela pocit, jako kdybych se počůrala, ale nic jsem nevidela. Na záchodě hned po pohlavnim styku jsem utřela trošičku krve, pak uz jsem žádnou nezaznamenala. Pohyby citim v přestávce mezi bolestmi. Myslite, že se jedná o porod, nebo jsou to jen poslíčci? Jsem prvorodička a nechci zbytečne plasit.. teď si zkoušim dat teplou sprchu.
Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4234
14.3.21 04:36

Ahoj že tě to hned nutí tlačit je divné. Porod to klidně může být. Stáhni si aplikaci a počítej intervaly mezi kontrakcemi. Připrav se do porodnice. Jestli máš opravdu dvě minuty trvající s ručením na tlačení tak bych asi radši do porodnice minimálně zavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 04:41

@Leviatan Do porodnice jsem zavolala, mám si jit lehnout do vany, kdyby nepřešlo, přijet.
Tak jsem teď byla ve vaně pul hodiny, ve vaně mě to zabolelo jen jednou a co jsem vylezla jsem na tom hur nez predtim, bolesti kazdych cca 3-5 minut a trvaji tak 2 minuty

• Citovat
  • Nahlásit
4234
14.3.21 04:46
@Anonymní píše:
@Leviatan Do porodnice jsem zavolala, mám si jit lehnout do vany, kdyby nepřešlo, přijet.
Tak jsem teď byla ve vaně pul hodiny, ve vaně mě to zabolelo jen jednou a co jsem vylezla jsem na tom hur nez predtim, bolesti kazdych cca 3-5 minut a trvaji tak 2 minuty

Mě říkali že se má jet do porodnice když jsou bolesti pravidelně po 5 minutách dvě hodiny. Možná to budeš mít rychlé. Když se ti to zkrátí ještě nebo zpravidelni tak bych jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
14.3.21 05:00

Já bych raději jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3218
14.3.21 06:35

Jela bych. Radeji 10× zbytecne nez porodit doma nebo v aute

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.21 06:51

Jeď, takhle sem začala rodit já :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
14.3.21 07:57

Taky bych radsi jela, ja tedy takhle jela s takovymi bolestmi a z porodnice me poslali domu, ze to vubec nejsou zadny kontrakce a ze az to prijde, tak to poznam, ze tohle prejde a jsou to poslicci. Za 12 hodin me prijmali, zadni poslicci, jen pomaly rozjezd :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62922
14.3.21 08:13
@Anonymní píše:

Předpokládám, že už jsi v porodnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
14.3.21 08:28

@martina.se Dost pravděpodobně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2333
14.3.21 09:25

Tak co zakladatelko, porodila jsi? Ja jsem 37+3 a uz bych rada rodila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 09:45

Nejela jsem holky, zkusila jsem čekat, jestli teda budou bolesti ustupovat, nebo se stupňovat a i jsem usnula, párkrát mě bolest vzbudila, teď bolest a potŕeba na velkou.. utřela jsem narůžovělý výtok, ale bolest od té doby zatim vůbec žádná.. :nevim: zítra tam jedu na kontrolu, tak nevim, jestli mam raději jet už i dnes, nebo to vydrží do zítra :?

• Citovat
  • Nahlásit
1415
14.3.21 10:16
@Anonymní píše:
Nejela jsem holky, zkusila jsem čekat, jestli teda budou bolesti ustupovat, nebo se stupňovat a i jsem usnula, párkrát mě bolest vzbudila, teď bolest a potŕeba na velkou.. utřela jsem narůžovělý výtok, ale bolest od té doby zatim vůbec žádná.. :nevim: zítra tam jedu na kontrolu, tak nevim, jestli mam raději jet už i dnes, nebo to vydrží do zítra :?

Jela bych už dnes…kdyžtak Tě pošlou zpět domů, ale raději a´t Tě prohlédnou. Držím palce a předem gratuluji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4234
14.3.21 12:20

Radši zbytečně než pozdě. ;) Asi se ti tam prcek tlačí už.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat