Rodinná válka

10.8.15 08:04

Rodinná válka

Ahoj holky potřebovala bych poradit a nevím kam se zatím obrátit tak to zkusím tady.vy mě určitě vyslechnete. můj problém se vůbec netýká přítele s tím je to v pohodě ale bohužel s jeho sestrou a jejím přítelem je to na kordy a už jde docela do tuhého. ale od začátku. my jsme s přítelem už 11let a několik let jsme bydlely všichni společně u nich doma s jeho sestrou, jejím přítelem a jejich maminkou. táta jim zemřel. my jsme pak vedle začaly předělávat vedle dům a už 2roky tam bydlíme. a oni zůstaly dole u mámi s tím že nám pomůžou. no pomáhat se jim moc nechtělo. to je jedno.ale on dělá samé naschvály převážně mému příteli. úplně ním pohrdá ale bohužel přítel je cholerik tak vždycky jednou za čas se ozve ale vždycky z toho oni vyjdou jako chudáci a přítel jako magor co dělá zle. a hlavně ta ségra za ním stojí stůj co stůj. úplně jí zblbnul. a ona jde proti všem. a poslední hádka dopadla tak že jsou ublížený budou se stěhovat. jenže on je všude za boha a všude pudou drby že přítel je odsud vyštval a tak to neni.on z toho nespí a trápí se že se nemůže dovolat spravedlnosti já už taky nevím jak mu pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

483
10.8.15 08:10

To je hlavně jen a jen váš společný problém a ostatním do toho vůbec nic není, ale chápu, pokud menší obec, nebo vesnice… Zkrátka bych byla nad věcí a řekla, jak to je…Třeba je v tom jenom závist z jejich strany

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
10.8.15 08:10

Přestat si myslet, ze nějaká spravedlnost je. Bude se mu zit lip.
Neresit veci, které vyřešit nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 08:16

No tomu říkáme všichni ale to nejde.Je to tak stresující. a malá ves to bohužel je a drbárna taky. já nikam moc nepřijdu jak jsem na mateřské ale on v práci jo. nevim jestli závist ale chce ji mít mít na svý straně a to se mu povedlo a ještě jestli se odstěhujou tak to bude mazec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mowla
10.8.15 08:19

Kašli na to, co si ostatní pomyslí, důležitý je, že se stěhuje pryč a budete mít klid. Já bych do toho raději nevrtla, nebo si to ještě rozmyslí.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
10.8.15 08:20
@sisi 1111 píše:
To je hlavně jen a jen váš společný problém a ostatním do toho vůbec nic není, ale chápu, pokud menší obec, nebo vesnice… Zkrátka bych byla nad věcí a řekla, jak to je…Třeba je v tom jenom závist z jejich strany

presn tak ;) povznest se nad věc a at si kazdej vis co ;)

• Citovat
  • Upravit
6876
10.8.15 08:24

Všechny drby za čas vyčichnou a sousedi si najdou další objekt k pomlouvání. To je věčný koloběh. Vykašlat se na to, co o vás kdo povídá, nepouštět se do nějakého vysvětlování nebo obhajování, stejně by to k ničemu nebylo. V podstatě buďte rádi, jestli se ti původci nesvárů odstěhujou a bude klid. Nad pomluvy se povzneste, lidi rádi řeší ostatní, rádi si domýšlejí a vytvářejí konstrukce. S tím nic nenaděláte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
10.8.15 08:26

Prosímtě, nedělej si těžkou hlavu. Drbárna nedrbárna, můžeš být ráda, že budeš mít od nich klid. Mě je taky u prd.el.e, co si o mě lidi myslí, důležité je, že jsem v pohodě (a ostatní to asi se. r. e, protože se nazabývám blbostma).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
10.8.15 08:26
@omites píše:
Přestat si myslet, ze nějaká spravedlnost je. Bude se mu zit lip.
Neresit veci, které vyřešit nemůžu.

tak, navíc drby tohodle typu nejsou zas tak zajímavé a poměrně rychle se přebijou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 08:27

Jako jestli se odstěhujou tak klid bude to je fakt. i její máma chce aby se odstěhovaly oni spolu totiž nikdy sami nebydleli.ale já nechci aby to dopadlo tak že brácha se ségrou spolu nebudou mluvit kvůli takovýmu kreténovi jako je ten její přítel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
10.8.15 08:28
@mischelka00 píše:
Jako jestli se odstěhujou tak klid bude to je fakt. i její máma chce aby se odstěhovaly oni spolu totiž nikdy sami nebydleli.ale já nechci aby to dopadlo tak že brácha se ségrou spolu nebudou mluvit kvůli takovýmu kreténovi jako je ten její přítel.

z toho si nic nedělej, důležité je, že ty a přítel už budete v pohodě. A pokud to chce její máma, tím lépe!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1697
10.8.15 08:34

A v čem vám měli švagrová s přítelem pomáhat? jako v přestavbách vršku? jaké dělá naschvály?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 08:34

Chce to ona s nima taky nevychází. hlavně s ním. když něco chce od něj tak ho musí poprosit a hezkým tonem. malinko se mi ulevilo jak si můžu s někým popovídat a jste hodný že jstě mi pomohli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81723
10.8.15 08:40

Buď ráda, že se odstěhují a co kdo říká, na to se vykašli. Takový už je život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
10.8.15 08:43

@mischelka00
Neřeš to. Ten problém nemáte vy dva, ale oni.
Jestli je ségra/švagrová slepá, nezbývá než čekat, až to přejde.
A věř, že přejde. Dřív nebo později.
Osobně si myslím, že za chvíli se ukáže kdo je magor, až se někam odstěhují a budou dusno dělat zase tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama