Rodinný penzion Adršpach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 29.01.18 22:18
Rodinný penzion Adršpach

Ahoj, prosím o doporučení penzionu v blízkosti adršpašských skal. Něco jsem si vyhledala např. penzion Tara, penzion Kozárovi, penzion Adršpach. Prosím o zkušenosti, případně jiné tipy. Požadavky: nějaké vyžití pro děti - trampolína, bazén by byl super, v blízkosti turistických tras. Děkuji.

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 29.01.18 22:19

My byli kdysi Pod Kalous a úžasné apartmany

Uživatel je onlineMartina D.
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 30.01.18 00:01

@Zuzz Já nedoporučuji Penzion Kozárovi. Měli jsme apartmán v přízemí. Nebylo jasně uvedeno, že kuchyň je společná s druhým apartmánem a sprcha a WC je přes společnou chodbu… Hřiště mají pěkné, ale neoplocené a hned u silnice. Náš dvouletý syn jednou večer zabouchl hlasitě skříňku v kuchyni a hned přiběhl pan Kozár s otázkou, co se tady děje… Kozárovi byli milí, ale působilo to na mě tak, že se spíš přemáhají.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 30.01.18 11:49

My byli v penzionu Podskalí a moc doporučuju. Pro děti ideální zahrada, trampolína, bazén, houpačky, pro dospělé super posezení. Skvěle tam vaří a i poloha je ideální.

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 30.01.18 19:09

Děkuji všem :-) Kozárovi jsme už vyřadili z užšího výběru…Podskalí se mi líbí, děkuji. Pod Kalousy taky, projdu si to a budu ráda i za další tipy a komentáře.

Uživatel je onlineMartina D.
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 30.01.18 20:54

@Zuzz Nedalo mi to a podívala jsem se na stránku penzionu Kozárovi a plot tam asi už je. Byli jsme tam v roce 2015. No přeju štastnou ruku při výběru, ty skalní komplexy tam jsou nádherný.

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 15:10

Mohu přispět se zkušeností s penzionem Pohoda. Záleží co preferujete, tohle není žádný luxus ale venku dětské hřiště s trampolínou, pískovištěm, houpačkami a domečkem + různé další hračky. Občas teda už v hodně použitém stavu. Také je tam malý bazének ale my byli v červnu a ještě nebyl v provozu. Při nepřízni počasí dětský koutek ve společenské místnosti v přízemí.
Ubytování v pokojich s wc a sprchou na pokojích, na chodbě společná kuchyň. K dispozici ohniště a ten kamenný gril.
Penzion je nahoře nad silnicí, vede k němu příjezdové cesta, není oploceno ale tím jak je to nahoře tak není kam utéct. Hned u penzionu vedou koleje ale vlak nejezdí často, večer už vůbec a vevnitř jsme ho ani neslyšeli.
Byli jsme na týdne v červnu v 1,5 letou a byli jsme moc spokojení za ten poměr cena/výkon :) Dá se dojít pěšky na vlak/autobus, také je v blízkosti zámek Adršpach a super restaurace Kalírna. Do skal je to 2km - dá se tam popojet autem ale my jsme v pohodě došli. Další výlet jsme udělali na hrad Adršpach, Křížovou cestu ve skále nad Adršpachem, autem do miniZOO Laczna v Polsku. V penzionu měli spoustu letáčku na tipy na výlety - např ještě mlýn Dřevíček nebo nějaké štoly ale jak jsme byli v červnu tak vše většinou ještě zavřeno nebo zavřeno přes týden…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >