Rodinný penzion Adršpach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 29.01.18 22:18
Rodinný penzion Adršpach

Ahoj, prosím o doporučení penzionu v blízkosti adršpašských skal. Něco jsem si vyhledala např. penzion Tara, penzion Kozárovi, penzion Adršpach. Prosím o zkušenosti, případně jiné tipy. Požadavky: nějaké vyžití pro děti - trampolína, bazén by byl super, v blízkosti turistických tras. Děkuji.

Reakce:
kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 29.01.18 22:19

My byli kdysi Pod Kalous a úžasné apartmany

Martina D.
Ukecaná baba ;) 2254 příspěvků 30.01.18 00:01

@Zuzz Já nedoporučuji Penzion Kozárovi. Měli jsme apartmán v přízemí. Nebylo jasně uvedeno, že kuchyň je společná s druhým apartmánem a sprcha a WC je přes společnou chodbu… Hřiště mají pěkné, ale neoplocené a hned u silnice. Náš dvouletý syn jednou večer zabouchl hlasitě skříňku v kuchyni a hned přiběhl pan Kozár s otázkou, co se tady děje… Kozárovi byli milí, ale působilo to na mě tak, že se spíš přemáhají.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 30.01.18 11:49

My byli v penzionu Podskalí a moc doporučuju. Pro děti ideální zahrada, trampolína, bazén, houpačky, pro dospělé super posezení. Skvěle tam vaří a i poloha je ideální.

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 30.01.18 19:09

Děkuji všem :-) Kozárovi jsme už vyřadili z užšího výběru…Podskalí se mi líbí, děkuji. Pod Kalousy taky, projdu si to a budu ráda i za další tipy a komentáře.

Martina D.
Ukecaná baba ;) 2254 příspěvků 30.01.18 20:54

@Zuzz Nedalo mi to a podívala jsem se na stránku penzionu Kozárovi a plot tam asi už je. Byli jsme tam v roce 2015. No přeju štastnou ruku při výběru, ty skalní komplexy tam jsou nádherný.

kazda.m
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 15:10

Mohu přispět se zkušeností s penzionem Pohoda. Záleží co preferujete, tohle není žádný luxus ale venku dětské hřiště s trampolínou, pískovištěm, houpačkami a domečkem + různé další hračky. Občas teda už v hodně použitém stavu. Také je tam malý bazének ale my byli v červnu a ještě nebyl v provozu. Při nepřízni počasí dětský koutek ve společenské místnosti v přízemí.
Ubytování v pokojich s wc a sprchou na pokojích, na chodbě společná kuchyň. K dispozici ohniště a ten kamenný gril.
Penzion je nahoře nad silnicí, vede k němu příjezdové cesta, není oploceno ale tím jak je to nahoře tak není kam utéct. Hned u penzionu vedou koleje ale vlak nejezdí často, večer už vůbec a vevnitř jsme ho ani neslyšeli.
Byli jsme na týdne v červnu v 1,5 letou a byli jsme moc spokojení za ten poměr cena/výkon :) Dá se dojít pěšky na vlak/autobus, také je v blízkosti zámek Adršpach a super restaurace Kalírna. Do skal je to 2km - dá se tam popojet autem ale my jsme v pohodě došli. Další výlet jsme udělali na hrad Adršpach, Křížovou cestu ve skále nad Adršpachem, autem do miniZOO Laczna v Polsku. V penzionu měli spoustu letáčku na tipy na výlety - např ještě mlýn Dřevíček nebo nějaké štoly ale jak jsme byli v červnu tak vše většinou ještě zavřeno nebo zavřeno přes týden…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >