Rodokmen MyHeritage

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.brozova
Povídálka 15 příspěvků 29.04.18 08:23
Rodokmen MyHeritage

Dobrý den, máte někdo zkušenost s vytvářením rodokmenu v MyHeritage? Vůbec nevím, jak tam napsat moji nevl. sestru. Nevíte někdo prosím? :)

Reklama

Reakce:

arada
Echt Kelišová 8432 příspěvků 29.04.18 08:45

Přiřazuji k rodiči, kterého dítě je a do poznámek uvedu druhého rodiče. Nebo můj praděda se ženil 4×, tak k němu přidávám manželky a jejich společné děti. Jestli máš FB, je tam skupina genealogie CZ+SK. Tam jsou zkušení badatelé a rádi poradí, pomohou rozlušti zápis a podobně.

Aspera
Neúnavná pisatelka 19701 příspěvků 29.04.18 08:46

Ahoj, jaký máš problém, mě se tam povedlo napsat i nevlastní sourozence. Máte aspoň jednoho rodiče stejného ne?

Petra.brozova
Povídálka 15 příspěvků 29.04.18 08:53

@Aspera Máme společného otce. Když nevl. sestru napíšu ale k tátovi, dá se mi to jako dcera i mé matky, což není. A nevím, jak to udělat

Aspera
Neúnavná pisatelka 19701 příspěvků 29.04.18 09:05

Když to vyplňuješ tak dole u dítěte je kolonka jiná matka, nebo bez matky. Já jsem jí dala bez matky.

Petra.brozova
Povídálka 15 příspěvků 29.04.18 09:19

@Aspera Moc Vám děkuji!

Aspera
Neúnavná pisatelka 19701 příspěvků 29.04.18 09:24

@Petra.brozova není zač

M_Vladim
Kelišová 6486 příspěvků 13.05.18 13:32

:think: Ancestry? :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama