Rodokmen MyHeritage

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 29.04.18 08:23
Rodokmen MyHeritage

Dobrý den, máte někdo zkušenost s vytvářením rodokmenu v MyHeritage? Vůbec nevím, jak tam napsat moji nevl. sestru. Nevíte někdo prosím? :)

Reakce:

Uživatel je onlinearada
Extra třída :D 13739 příspěvků 29.04.18 08:45

Přiřazuji k rodiči, kterého dítě je a do poznámek uvedu druhého rodiče. Nebo můj praděda se ženil 4×, tak k němu přidávám manželky a jejich společné děti. Jestli máš FB, je tam skupina genealogie CZ+SK. Tam jsou zkušení badatelé a rádi poradí, pomohou rozlušti zápis a podobně.

Aspera
Generální žvanilka 20759 příspěvků 1 inzerát 29.04.18 08:46

Ahoj, jaký máš problém, mě se tam povedlo napsat i nevlastní sourozence. Máte aspoň jednoho rodiče stejného ne?

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 29.04.18 08:53

@Aspera Máme společného otce. Když nevl. sestru napíšu ale k tátovi, dá se mi to jako dcera i mé matky, což není. A nevím, jak to udělat

Aspera
Generální žvanilka 20759 příspěvků 1 inzerát 29.04.18 09:05

Když to vyplňuješ tak dole u dítěte je kolonka jiná matka, nebo bez matky. Já jsem jí dala bez matky.

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 29.04.18 09:19

@Aspera Moc Vám děkuji!

Aspera
Generální žvanilka 20759 příspěvků 1 inzerát 29.04.18 09:24

@Petra.brozova není zač

M_Vladim
Echt Kelišová 7623 příspěvků 13.05.18 13:32

:think: Ancestry? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >