Rolety DEN a NOC

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veeeraf
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 27.09.16 16:17
rolety DEN a NOC

Ahoj holky,
pořídili jsme si domu tyto rolety, jsou parádní, ale co mi hodně vadí, že po vytažení jsme jak ve vitríně a je z toho „holobyt“. Přemýšlím proto ještě o záclonách tím, že bych nahoru dala kolejničky, ale vůbec si to nedokážu představit.

Chci se zeptat, máte někdo rolety doma? jak byste to řešily, když nastavim rolety na „DEN“ tak je stejně v bytě šero, proto se ptám. Děkuji

Reakce:
Kaac
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 27.09.16 16:57

Máme také… A zatahujeme jen když svítíme. podle hesla „kdo to vidí, ať se stydí“.

market.km
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 03.05.17 15:42

Máte prosím někdo tyto rolety? Jaké je zastínění? Jde mi o to, zda jsou vhodné na spaní na téměř uplně zastínění. Děkuji.

Stestii
Kecalka 458 příspěvků 03.05.17 16:06

Mám. Jsem s nimi moc spokojená. Máme bílé a krémové. Na spaní neudělají ale tmu. Doporučila bych na zastínění tmavší. Tmavě šedé, hnědé…

radkka
Generální žvanilka 20807 příspěvků 03.05.17 16:47

Měli jsme ve starém bytě a byla jsem s nimi moc spokojená, úplnou tmu ale neudělaly a nejsem si jistá, jestli by to vůbec zvládly, byť třeba by byly černé :think: Na to mám teda teď super od Veluxu, ale tedy na střešní okna, to je tma jak v pytli.

market.km
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 03.05.17 20:32

@radkka a copak je to od veluxu prosím?

radkka
Generální žvanilka 20807 příspěvků 03.05.17 22:32
@market.km píše:
@radkka a copak je to od veluxu prosím?

Rolety do střešních oken, jsou přímo od nich, najdeš je na jejich stránkách. Vyloženě zatemňovací, v takových kolejničkách, nepronikne ani paprsek :kytka: Soused je má už snad 10 let a pořád drží.

VeselaHolka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 23.09.17 11:07

Holky, tohle me taky zajima.Chci mit klasicky zaclony, ale i roletu, kterou bych stahla v pripade ze by mi vadilo slunicko napriklad pri koukani na telku a pak vecer, kdy se uz treba sviti, nebo jde do bytu osvetleni z ulice. Zaluzie nechci.Ma nekdo vice zkusenosti nebo jine typy??Dekuji.

ondrej1111
Nováček 1 příspěvek 03.12.17 23:22

Ahoj holky, u rolet den a noc hodne zalezi na tom, jakou si vyberete latku. U te pruhledne casti je to celkem jasne, tam maximalne pracujete s hustotou te polopruhledne mrizky, ale svetlo propusti vzdycky stejne. Pak je dulezite, jestli ty tmave pruhy propusti svetlo nebo ne.

U vetsiny rolet den a noc totiz vsichni vybiraji i nejake polopruhledne latky, ale existuji i varianty „blackout“, latka nepropusti vubec zadne svetlo. Nejlip to zjistite tak, ze pri vyberu zkusite pod pruh dat rozsviceny blesk na mobilu. Pokud mate blackout pruhy, dosahnete pri spravnem prekryti temer stejneho zatmeni jako u klasickych rolet. Osobne to ale nedoporucuji, pak ani clovek nevi jestli je vecer nebo rano a kolik je hodin. Nejlepsi je temer nepropustna latka.

Muzete kouknout tady: ***
Pokud vytahnete roletu nahoru, skutecne je okno studene a neni tam nic - v tomhle nejvic vedou zaclony, pripadne plise zaluzie v dvojitem provedeni se zaclonovou latkou, jinak tam bohuzel neni moc co vymyslet. Jeste dobra varianta je rimska roleta.

Vzdycky nejvic zalezi na tom, co od toho chcete - roleta den a noc je takove vdecne reseni, relativne cenove dostupne, ale ma smysl treba v loznici kde na noc zatahnete uplne a pres den s tim jen pohnete napul - teda pokud tam netravite moc casu. A dulezite je, ze pokud mate roletu, pred kazdym otevrenim okna ji musite vytahnout:(

Je to veda:)

Pokud budete potrebovat s necim poradit, ptejte se.

edit admin - odstraněn odkaz

Váš příspěvek
Reklama