Römer King plus a jeho popruhy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helusa80
Kecalka 400 příspěvků 17.12.10 16:24
Romer king plus a jeho popruhy

Zdravím,
chtěla bych se zeptat,mám autosedačku romer king plus do 18kg,můj Honzík má 12kg a do autosedačky se vleze krásně.Teď v zimě řeším problém a to ten,že se mi do ní nevleze v zimní bundě,teda popruhy nelze dopnout.Dole zmáčku ten čudlík a zatahám za popruhy a nic se neděje,nejdou prodloužit.Dělám něco špatně nebo to opravdu nejde?POradíte mi někdo… :nevim:

Jak maminky hodnotí Britax Römer King plus

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lowel
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 17.12.10 16:38

ahoj a nemáš to vzadu zaseklý? máme tu stejnou, otoč ji ze zadu a mrkni, jestli ty pásy nejsou zachycený jak je ten kov ve kterém jsou popruhy navlečený za tu umělou hmotu dole, mě se to párkrát taky stalo, jinak stisknutím a potažení by to fungovat mělo

steeve
Kelišová 6974 příspěvků 17.12.10 16:50

přesně jak píše Lowel, pás bude někde zaseklý, nejspíše jste při montáži sedačky měli moc volný pás a skřípnul se,
takže odklopte sedačku a koukněte kde je pás, utáhněte ho, zacvakněte sedačku zpět a mělo by to fungovat

Helusa80
Kecalka 400 příspěvků 17.12.10 17:07

Zkusím se pak podívat,asi se to někde skříplo…díky za rady…

sisovka51
Závislačka 2618 příspěvků 17.12.10 17:13

Taky to nedopnu, proto davam do auta bez bundy :( stejne by se tam s bundou nevesla a to nema ani 13kg :(

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49523 příspěvků 5 inzerátů 17.12.10 17:22

Zmáčknout, ale netahat za popruhy tak, jak je v návodu, ale až pod těmi polstry a za každý zvlášť.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 17.12.10 17:35

Taháš za popruhy a nebo za ty náramenníky? Taky se mi občas povedlo se vztekat že to nejde, a ono to bylo tím :)

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49523 příspěvků 5 inzerátů 17.12.10 17:37
Hanule píše:
Taháš za popruhy a nebo za ty náramenníky? Taky se mi občas povedlo se vztekat že to nejde, a ono to bylo tím :)

Tak přesně jsem to myslela, hanule to popsala líp. Tahat až pod nárameníky.

Helusa80
Kecalka 400 příspěvků 17.12.10 17:38
Alpaka píše:
Hanule píše:
Taháš za popruhy a nebo za ty náramenníky? Taky se mi občas povedlo se vztekat že to nejde, a ono to bylo tím :)
Tak přesně jsem to myslela, hanule to popsala líp. Tahat až pod nárameníky.

Aha a já celou dobu tahala ty nárameníky ,jak se píše v návodu,zkusím vše,jak tahat za pásy,tak se mrknout dozadu…

t-jani
Neúnavná pisatelka 15875 příspěvků 17.12.10 17:59

Ahoj, ja za rameníky netahám, to mi nejde,ale dole zmáčknu ten čudlík a ten popruch posunu dovnitřten jak čouhá dole ten jeden-posunu ho nahoru a pak zatahhnu za ty rameníky a povolí se to..a vejde se tam i v bundě…to by s etam pak nevešli jako 2ákilový..naše má 11kg..

Helusa80
Kecalka 400 příspěvků 18.12.10 13:49

Ahoj holky,
děkuji za rady,pásy povolily i když jsem teda musela použít hrubé násilí ale je to hotové…hned jak se malej vyspí pojede směr tesco na nákup.
:dance: :dance: :dance:

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 18.12.10 19:26

ahojky,jsem rada,ze si problem vyresila,uz tu nekdo probiral tuto autosedacku a bundu,a steeve napsal,ze by pry se vubec nemelo davat dite v bunde,ani na kratke vzdalenosti,pry muze dite vyklouznout,ze neni bezpecne.ja teda malou svlekam,protoze potom tam je moc nacpana,hlavne kolem hlavicky a je vyklonena.takze ji vysvlekam a oblekam,nekdy hooodne casto.

Helusa80
Kecalka 400 příspěvků 18.12.10 20:10

Já jezdím v bundě jen po městě nebo když jedem nakoupit,po našem městě je to všude blízko.POkud bych jela někam dál ,tak určo malýho vysléknu.
A většinou jede někdo s náma…

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 19.12.10 20:17

Lenko, a jak to děláš? To vytopíš auto, doneseš tam malou v bundě, zavřeš, sedneš si na druhé sedadlo, svlékneš ji a připneš a pak teprve jdeš řídit? :nevim: Neodvážila bych se v tomhle počasí dávat dítě do auta jen ve svetru, či ho oblékat/svlékat při otevřených dveřích auta. Teorie je hezká věc, praxe pokulhává.

steeve
Kelišová 6974 příspěvků 20.12.10 08:54

Hanule, ono opravdu dítě nepatří v zimní bundě do sedačky, ani dospělý nemá řídit v zimní bundě, potom nedoléhají správně pásy, můžou pásy klouzat dolů a pod.
ideální je donést dítě do auta, sundat bundu , připoutat dítě a tou bundou ho přikrýt, dnešní moderní auta topí během 3 minut a to žádný člověk za tu chvíli neumrzl.
Trochu odbočím, ale dítě lépe snese pár minut ve studeném autě, přikrytý bundou, než když vidím, jak se děti oblékají ve školce, že tam 20min. stojí v bundách a kombinézách v šatně, která má 20°C než se ostatní dooblečou , jsou přehřátí, spocení a pak s nimi jdou na 2 hodiny ven do mrazu. To je teprve teplotní šok pro organizmus.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >