Romer nebo cybex a jakou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simnasa
Povídálka 27 příspěvků 06.05.18 09:24
romer nebo cybex a jakou?

Ahojky maminy,
prosím poraďte mi jakou autosedačku 15-36kg už pro větší děti. Protože už jsem v koncích na trhu je jich mraky a každý radí něco jiného a já nechci naletět nějakému prodejci.
Máme většího prcka jak do výšky tak do šířky :) a potřebuji aby tu sedačku měl na déle.
Prosím o Vaše zkušenosti a rady. Děkuji moc a přeji krásný den :)

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61365 příspěvků 3 inzeráty 06.05.18 09:26

@simnasa Která se ti bude líbit a vejde se do cenového limitu, v principu ani jednou z těchto značek neuděláš chybu.

simnasa
Povídálka 27 příspěvků 06.05.18 09:30
@j.a.n.i1 píše:
@simnasa Která se ti bude líbit a vejde se do cenového limitu, v principu ani jednou z těchto značek neuděláš chybu.

Mě jde hlavně o to aby byla prostorná. Nikdo v mém okolí tyto sedačky nemá, tak to nemám jak vyzkoušet asi budu muset obejít krámy :) děkuji

MARKETAB81
Závislačka 3604 příspěvků 06.05.18 09:34

My máme cybex solution. Výškové jsou děti větší a ok. V 8 letech skoro 140 cm. Na šířku nevím jsme hubenouri. Pro vyšší váhu doporučuji pak s iso fixem. Tu my máme tedy stejně. Romer ma známá a přijdou mi velikostne cca stejně. Ale asi fakt nejlepší jít do krámu a přímo se mrknout posadit.

nozu
Extra třída :D 11259 příspěvků 06.05.18 09:34

@simnasa určitě to běžte vyzkoušet do krámu. Rozdíly jsou výrazné. Také jsem měla v merku tyto dvě značky a nakonec jsme vybrali Cybex, protože byl synovi pohodlnější. V Römeru byl takový stísněný, a to je docela hubený.

Heivka
Závislačka 2863 příspěvků 06.05.18 09:37

@simnasa Teď jsme koupili v téhle kategorii BeSafe a vejde se tam i 10 letý synovec, který jinak už jezdí na podsedáku. Konkrétně typ iZi flex

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61365 příspěvků 3 inzeráty 06.05.18 09:43

@simnasa Asi takhle, na výšku samo ne, neb mám přes 170cm, ale šířkově se do Cybexky, kterou máme vejdu i já. Kupovala jsem tu levnou bez isofixu, jelikož máme stará auta a isofix není ani v jednom, tak na co ho platit, když ho nevyužiju.

Káťa19
Kelišová 6036 příspěvků 37 inzerátů 06.05.18 09:47

Mame obe, cybex mame teda pallas a romer kidfix, obe jsou prostorne dost :palec:

simnasa
Povídálka 27 příspěvků 06.05.18 09:49
@j.a.n.i1 píše:
@simnasa Asi takhle, na výšku samo ne, neb mám přes 170cm, ale šířkově se do Cybexky, kterou máme vejdu i já. Kupovala jsem tu levnou bez isofixu, jelikož máme stará auta a isofix není ani v jednom, tak na co ho platit, když ho nevyužiju.

Tak pokud se tam vejde dospělá ženská tak to není o čem :) Děkuji za rady skočíme do krámu a vyzkoušíme :D Mějte krásný den

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8221 příspěvků 33 inzerátů 06.05.18 14:50

Mame cybex i romer a za me romer, mame tu za 6120,– nevim nazev. Libi se mi vic, propracovanejsi, lepsi bezpecnostni prvky. I hlavovw bocnice lip drzi hlavu pri spanku

steeve
Kelišová 6887 příspěvků 07.05.18 08:18

@simnasa ty sedačky jsou 15-36, tedy do 36 kg a 150 cm, takže vydrží na výšku a váhu stejně a ani s jednou značkou neuděláte chybu, ale jsou mezi nima rozdíly takže nejlépe vyzkoušet, určitě v okolí v obchodech tyto značky mají. Ale pokud potřebujte sedačku hodně prostornou pro silnější dítě tak Besafe: http://autosedacky.mimishop.cz/katalog.php?… a dělá se jak s isofixem tak i bez isofixu.

Inge
Extra třída :D 10877 příspěvků 07.05.18 17:15

Upřímně řečeno, já rano sjela pro Cybex do Lidlu. Zkušenosti s ni mam dobře, model je možná trochu překonaný, ale to preziju :). Poměr cena/výkon super

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama