Romer Safefix Plus a nespokojené dítě

4254
8.8.10 10:36

Romer Safefix Plus a nespokojené dítě

Chtěla bych se zeptat… Koupili jsme pro syna tuto sedačku, myslela jsem si, jak se mu tam bude líbit, že bude mít víc místa než ve vajíčku. No ale opak je pravdou. Problém je v tom, že má trochu větší hlavičku než průměr a tak opěrku hlavy má akorát a vadí mu to, vystrkuje ji ven. Abych pravdu řekla, vůbec mě nenapadlo řešit, jak bude sedačka sedět a ani jsme neměli, kde ji zkusit. Prostě jsem četla - nejbezpečnější i jedna z největších a nejpohodlnějších, takže ji berem…
No ani nevím co chci za radu, novou sedačku asi těžko pořizovat budem :roll: :-D Spíš by mě zajímalo, jestli s tím někdo neměl problém, že by se dítěti ve větší nelíbilo a jestli si zvyklo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

teresa20
8.8.10 11:04

Máme tedy King plus, ale ze začátku to bylo stejné. Také se mu ten límec nelíbil, vztekal se, vykláněl. Časem si zvykl a teď už mu nevadí. Vydrž :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
4254
8.8.10 11:55

Jé, tak to jsem ráda, díky moc za odpověď :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
8.8.10 12:22

mame King plus a meli jsme to stejne jak psala madi…trvalo asi mesic az dva nez si mala zvykla, ze zacatku hodne brecela (pritom ve vajicku nebrecela vubec), takze zkuste vydrzet :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
8.8.10 14:17

mame Duo a origo limec k tomu. Dejv v te sedacce sice nebreci, libi se mu a kouka z vokna, ale ten limec mi prijde taky hrozne maly, kdyz usne, tak se mu otoci treba ucho, hlava se tam vejde jen tak tak… Jsem zvedava co se bude dit az mu ta hlava jeste trochu povyroste… :nevim: No ale z bezpecostnich duvodu to asi tak ma byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.10 13:09

Máme taky Safefix plus. Malý ještě nemá ani rok a podhlavníček má úplně akorát. Taky se mu otáčí ucho :-D Všichni mi říkají, že je tam narvaný. Jemu to sice nevadí, je takový pohodář, ale taky mi to nepřijde moc pohodlné. Proto koukám na Maxi Cosi Priorifix s originál podhlavníčkem, ale nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
2.10.10 13:13

náš malej si nakonec zvykl rychle a na dovolené jsme měli půjčené auto s autosedačkou, takovou hrůzu od chicca a jak tam nebyla žádná opěrka hlavy, tak chuděra se pořád nějak sesouval, hlava mu padala a nemohl pořádně spát, takže jsem nakonec ráda za to jakou máme super sedačku:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.10 13:28

Švagová měla právě tuhle kategorii sedačky taky Chicco a byla šílená! Kamarádka má MC Tobi, ta mi přijde taková zaoblenější, širší přes záda a ten podhlavník není tak hrozně hluboký, ale ta je bez isofixu, to by manžel nedovolil koupit :-x Vůbec nevím, jestli máme tuhle nechat nebo koupit jinou. Malý tam má tu hlavu fakt akorát a nevím, jestli v zimní bundě a čepici se bude moct vůbec opřít :-( Má tam ty záda na šířku úplně akorát. S touhle sedačkou už přežil i cestu do Chorvatska, ale že by tam měl vydržet třeba ještě 2 roky, to si nedovedu představit! Přijdou mi hrozně blbé ty chrániče pásů, jsou takové tvrdé, hrozně vysoké a nepoddajné. Máme tam navlečený ten froté letní potah, což byl porod to tam dostat :roll: Teď mám hrůzu z toho, že bych ten potah měla sundat a vyprat :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
3.10.10 13:49

my máme ten podhlavník taky akorát, syn přes rok a obvod hlavy 49…já jen doufám, že už mu ta hlava neporoste…
nad zimníma bundama a čepicema jsem taky přemýšlela, ale pak jsem si řekla, že ho přece stejně nebudem vozit takhle navlečenýho…by se tam chudák upek…svléknu ho do mikiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama