Römer Safefix plus - potahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.10 18:28
Römer Safefix plus - potahy

Vybrala jsem sedačku Römer Safefix plus a váhám nad potahy. Nevím si rady s výběrem potahu - je nějaký rozdíl mezi řadami potahů Classicline, Trendline a Highline? Myslím hlavně materiálem - trvanlivost, údržba… Na barvě mi až tak nezáleží.

Reakce:
zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 21.08.10 20:13
neczuz píše:
Vybrala jsem sedačku Römer Safefix plus a váhám nad potahy. Nevím si rady s výběrem potahu - je nějaký rozdíl mezi řadami potahů Classicline, Trendline a Highline? Myslím hlavně materiálem - trvanlivost, údržba… Na barvě mi až tak nezáleží.

Ahojky, my máme z řady Trendline potah Felix a super :palec: Super na údržbu (nám stačila čistá voda na přesnídávku :oops: ), jde dobře sundat. Pásy jsou na povrchu semišové, ostatní taková příjemná hladká látka :palec: Co jsem tak vyčetla na netu, tak řada Highline je prý mnohem lepší na omak, ale snad se v ní děti potí více, a má málo barevných kombinací. Nejvíce barev je Trendline.
Kuba se tedy potí strašně na hlavičce, tak mu pod ní ještě dávám bavlněnou plenku.

Příspěvek upraven 21.08.10 v 20:18

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 21.08.10 20:15

Mrkni do Poradny o autosedačkách zde na eMiminu.....je tam odkaz na stránky Römeru a složení jejich potahů. A jsou tam i nějaké podobné dotazy.

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 31.08.10 10:58

zde je složení potahů: http://www.autosedacky.estranky.cz/…-roemer.html
nejlepší na údržbu je trendline, je to syntetika- je i nejprodávanější, a highline- to je semiš
ale všechny ty potahy se dají sundat a prát

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 31.08.10 14:36

z vlastní zkušenosti - trendline.

matenka32
Echt Kelišová 9749 příspěvků 02.09.10 00:45

my mame highline a super :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >