Reklama

Rosalgin Easy na streptokoka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SayakoSWW
Nováček 9 příspěvků 23.11.17 20:32
Rosalgin Easy

Zdravím. Mám nejspíše hloupý dotaz, ale raději se ptám. Dnes jsem si koupila na doporučení Rosalgin Easy na steptokoka. V letáčku se píše, že při zánětech se má dělat výplach každý den, platí to i pro streptokoka? (problém se svěděním nebo tak nemám a lékař mi neříkal, jak často si jej dělat) A má se roztok pak nějak ještě vymýt nebo pouze nechat po několika minutách vytéct? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5714 příspěvků 9 inzerátů 23.11.17 23:32

Při problémech jsem si ho dělala 2× denně a nevyplachuje se. Já ale používám rosangin a irigátor. Pokud ho budeš používat častěji, je levnější.

SayakoSWW
Nováček 9 příspěvků 24.11.17 14:49

Dobře, děkuji.

Janli
Kelišová 5714 příspěvků 9 inzerátů 24.11.17 14:54

@SayakoSWW až ukončíš léčbu, kup si gynokaps. Budeš mít oslabenou mikrofloru a tohle ti ji srovná.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >