Rosalgin Easy na streptokoka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SayakoSWW
Nováček 7 příspěvků 23.11.17 20:32
Rosalgin Easy

Zdravím. Mám nejspíše hloupý dotaz, ale raději se ptám. Dnes jsem si koupila na doporučení Rosalgin Easy na steptokoka. V letáčku se píše, že při zánětech se má dělat výplach každý den, platí to i pro streptokoka? (problém se svěděním nebo tak nemám a lékař mi neříkal, jak často si jej dělat) A má se roztok pak nějak ještě vymýt nebo pouze nechat po několika minutách vytéct? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5009 příspěvků 23.11.17 23:32

Při problémech jsem si ho dělala 2× denně a nevyplachuje se. Já ale používám rosangin a irigátor. Pokud ho budeš používat častěji, je levnější.

SayakoSWW
Nováček 7 příspěvků 24.11.17 14:49

Dobře, děkuji.

Janli
Kelišová 5009 příspěvků 24.11.17 14:54

@SayakoSWW až ukončíš léčbu, kup si gynokaps. Budeš mít oslabenou mikrofloru a tohle ti ji srovná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama