Hlen děložního hrdla, je to v pořádku?

Anonymní
14.3.21 16:31

Rosol z pochvy

Předem se omlouvám za anonym ale je to pro mě citlivé téma. Dnes jsem se na záchodě utřela a mela jsem na papíře trošku krve jen par kapicek tak jsem se šla opláchnout a vypadl ze me takový průhledný rosol nebo to připomíná konzistenci i zelatinu. Nevíte co by to mohlo být? Jinak žádné problémy nemam a HA neberu 🤦‍♀️jen jestli mam hned letět na kontrolu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.3.21 16:37

Taky jsem to zažila asi 8 týdnů od porodu. Říkala jsem si, že ještě chvíli počkám, co z toho bude, než to začnu případně řešit, druhý den jsem dostala první menstruaci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 16:53
@Anonymní píše:
Taky jsem to zažila asi 8 týdnů od porodu. Říkala jsem si, že ještě chvíli počkám, co z toho bude, než to začnu případně řešit, druhý den jsem dostala první menstruaci.

Ja mam tyden po ms

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 16:55
@Anonymní píše:
Ja mam tyden po ms

ovulační hlen

• Citovat
  • Nahlásit
14.3.21 17:06
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym ale je to pro mě citlivé téma. Dnes jsem se na záchodě utřela a mela jsem na papíře trošku krve jen par kapicek tak jsem se šla opláchnout a vypadl ze me takový průhledný rosol nebo to připomíná konzistenci i zelatinu. Nevíte co by to mohlo být? Jinak žádné problémy nemam a HA neberu 🤦‍♀️jen jestli mam hned letět na kontrolu :zed:

Mohou to být změny na děloze, ale pokud to nebude dobrý a začne se to oběvovat zase zajdi na gyndu😶.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
14.3.21 19:10

Já jsem to tak měla na druhý den po sexu (v těhotenství)…pamatuji si to, jako by to bylo dnes…letěla jsem na gyn. kontrolu a výsledek - vše v pořádku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat